עשרת הדיברות מגיעה לישראל

AndreiTR

New member
עשרת הדיברות מגיעה לישראל

הטלנובלה התנכ''ית ההיסטורית ''עשרת הדיברות'' תגיע לישראל ב-8 לספטמבר בשעה 21:00 בערוץ של רקורד הברזילאי (166)
ואני אומר... כמה חבל שויוה לא לקחו את היוזמה לפני זה, בושה שטלנובלה שמדברת על ההיסטוריה שלנו לא הגיעה לפני כל ההזייה שויוה עושה.

Hadar169

New member
הזדמנות חד פעמית לצפות בזה

לויוה היא לא הגיעה כי זה לא של גלובו. אבל היא מושקעת ביותר מרהיבה ממש
עם מלא אפקטים. רק למה כל התקופתיות מגיעות ביחד!

evglev1

Well-known member
מנהל
האמת גם בוינטג' תקופתי כשזה מגיע לענייני מחשבים

בטי המכוערת צולמה ב-1999-2000 לפני שהמציאו את הדיסק און קי ומדברים על מחשבים ודיסקטים רגילים, אם כי עדיין אי אפשר לראות בזה תקופתי כי עדיין טלפונים ניידים כבר יש בבטי המכוערת. מה שמזכיר שבקרדאיי הטורקית שהתרחשה בשנות השבעים של המאה ה-20 הסמל העיקרי לתקופתיות היא קיומה של עונש מוות, אבל לא הרגשתי שזה תקופתי, ופתאום חשבתי מדוע לא מתקשרים לטלפון נייד להודיע ואז נפל האסימון ובעונה השלישית בכלל התפלאתי שאין בדיקת מבחנה לבדיקת היריון וצריך לחכות לתוצאות בדיקת הדם. מה שבעצם מראה שאולי יהיה קשה להבחין בכך שסוכר מר היא תקופתית כי עובדה שבקרדאיי המתרחשת בשנות השבעים נפל לי האסימון רק ברגעים הקריטיים, מה שלא קרה בבגידה שהלבוש היה תקופתי אבל המתרגם או הכותב פתאום כתב שדמות טסה לאירופה וגם המציאו את תרומת בדם בשנים שעוד לא חשבו עליה.

Hadar169

New member
איזה פרומו מעלף עשו עם הים שנפתח לשניים

ואיזה קטעים באמת יש תרגום צהוב כזה כמו של פעם חח אבל השקיעו..זה בזכות היחסים המיוחדים בין המדינות. עשו פה גם טקס והכל עם המנכ"ל של רקורד. הבנתי שהם מתכוונים לפנות גם לקהל שדובר את השפה וגם לקהל הישראלי המקומי והם הולכים לתרגם עוד תכנים. זה נראה שהם הולכים להוות תחרות לויוה
מעניין מה עוד יגיע.

Don Nirtin

New member
שיגיעו גם ליס סלקום וכולי וכולי

בינתיים ויוה זורק פירורים לא מעניינים.

Don Nirtin

New member
מחכה לראות מה יהיה במקום משפחתו של בעלי

כי כרגע זה אישה רעה, לאהוב עד המוות (לא מתחבר, אז מחכה לראות את המחליפה) והריאליטי השונים והמשונים.

Hadar169

New member
דווקא מלאהוב עד המוות יש לי ציפיות, אשלים אותה רק בהמשך

כי כרגע אין לי זמן אלייה, אבל למה התאכזבת ממנה?

evglev1

Well-known member
מנהל
נראה שלניר לא יוצא להנות מאנגליק בויאר

הוא התאכזב גם מתהום של תשוקה כמונו וגם מהחיים שגנבו ממנו שבה הוא דווקא התמיד עד הסוף בגלל דמויות משניות וגם מאנה כפול שלוש הנפלאה לדעתינו הוא התאכזב ופרש, ואנה כפול שלוש הייתה הטלנובלה הראשונה שבה נהניתי מהמשחק של אנג'ליק בויאר, אז עכשיו למרות שזאת לא אותה מפיקה יוצא שניר שוב התאכזב. אני בפרק 7 של הסדרה נראה מבטיח אך אני לא יודע אם ניר התאכזב מפרקים יותר מתקדמים כי הסדרה כבר בפרק 23.

Hadar169

New member
אנה כפול שלוש

בעידן החדש של טלויסה לא נראה לי שתהיה עוד טלנובלה ברמה כזאת

Don Nirtin

New member
כמו שכתבתי קודם

הדמויות בסדרה עדיין לא מפותחות ואלו שכן - מעצבנות.
&nbsp
את החיים שגנבו ממני התמדתי דווקא בגלל סיבה אחת ויחידה: דניאלה קסטרו המלכה הבלתי מעורערת.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז את תדחי את הצפייה בסוכר מר?

או שתצפי בסוכר מר ועשרת הדיברות במקביל ותעשי עוד השהייה באדמה פראית? או שתסתדרי עם אדמה פראית, סוכר מר ועשרת הדיברות?

נ.ב. אם כבר ראית תשוקות באינטרנט ועכשיו גם אדמה פראית, אז אם לא תספיקי לצפות במתחזה לפני שיורידו אותה מה-VOD מאוד ממליץ לך להשלים אותה כמו את תשוקות ואדמה פראית אם את מסתדרת מצוין בלי התרגום.

למעלה