האם ויוה לא מתכוונים לשדר טלנובלה ארגנטינאית בקרוב?

הפבלובה

New member
האם ויוה לא מתכוונים לשדר טלנובלה ארגנטינאית בקרוב?

מה יהיה עם הקהל שאוהב ארגנטינאיות?
עד שסוף סוף הייתה טלנובלה עם קרלה פטרסון וננסי דופלה הנפלאות, שלא הופיעו שנים רבות בערוץ.. וחואן מינוחין שהתגלה כשחקן משובח.
אין סיכוי לטלנובלה ארגנטינאית איכותית בקרוב? ובבקשה, בלי לוסיאנו קסטרו?

הפבלובה

New member
שאלה נוספת על "בובה פראית" - למי שזוכר

מאוד נהניתי מהשידור החוזר בויוה.
כשצפיתי בטלנובלה לראשונה, הייתי ילדה, לכן יש הרבה דברים שגיליתי מחדש, חלק לא זכרתי ורציתי לשאול אתכם מספר דברים.. באיחור קל :)
ויקטוריה (ורוניקה ויירה) נסעה ללימודים בפריז ובעקבותיה נסע גם רוקי (מרסלו מצרלו) והם לא הופיעו בפרק הסיום, בחתונה של מילי ואיבו.
האם זה פשוט התסריט? הם סיימו את תפקידם בסדרה או שקרה משהו לשחקנים שבעקבות כך הוחלט שהדמויות יעזבו את הטלנובלה?
&nbsp
דבר נוסף, היה זכור לי שדמיאן (נורברטו דיאז) התאבד, תלה את עצמו בכלא - האם אני מתבלבלת עם טלנובלה אחרת? בכל זאת... עברו 20 שנה..
&nbsp
ודבר אחרון, שאלה קצת מוזרה אך אשאל בכל זאת, זה דווקא זכור לי די בבירור.. זכורה לי סצנה שבה איבו ומילי שכבו ושהפעם היא לא שודרה.
כלומר, בתור ילדה שצפתה בזה עם עוד אנשים, זה היה די נועז בזמנו וזכור לי בבירור, אפילו זכור לי מה אמרנו על זה.
הרי לא יכול להיות שויוה שידרו גרסה שונה מהגרסה שהם שידרו לראשונה, נכון?
יכול להיות שהזכרון שלי מתעתע בי?
תודה רבה!
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
לגבי רוקי וויקטוריה נראה שממש שכחו אותם בחתונה בסוף

בעצם לא שכחו פילאר איימה על איבו שויקטוריה תאלץ לחזור כי לא תוכל לממן את הלימודים אם הוא לא יתחתן איתה ויציל את משפחתו. לא יודע אם קרה משהו לשחקנים שלא החזירו אותם לחתונה של הראשיים, אפילו לביקור או שפשוט היה יקר מדי לגייס אותם לפרק נוסף.

לגבי דמיאן אתה מתבלבל עם טלנובלה אחרת, ביאגו נורבטרטו דיאז שיחק את הרשע הראשי אלדו סירניו והוא התאבד בכלא. דמיאן הבריח את רוסי אלברטיני לאחר שחשפה בפני מילי שהמאפיה שכרה אותה להתחזות לאימה והמראה שלה הוא תוצאה של ניתוחים פלסטיים והמאפיה רדפה אותה, אז דמיאן החביא אותה ואחר כך ברח איתה לחו"ל ומאז הם נעלמו מהסדרה.

בכל 270 הפרקים איבו ומילי שכבו רק פעמיים, פעם אחת הפעם הראשונה של מילי בבית הנטוש ופעם שנייה באיביזה ושני הפעמים שודרו. ויוה שידרו את אותה הגרסה בכל שלושת השידורים שלו, לעומת ערוץ 22 טלעד שהוסיף תרגום משלו וגם תרגום לרוסית (שורה עברית, שורה רוסית) ובפרסומות עיוות את השם וקרא לסדרה בובה פיראית.

הפבלובה

New member
מוזר שהם נעלמו מהטלנובלה.. רוקי וויקטוריה היו סיפור די ראשי

אולי השחקנית בדיוק התחתנה או הייתה בהריון ו"הוצאה" לחופשה?
&nbsp
צפיתי בכל השידור החוזר, לכן הנחתי שאני מתבלבלת עם טלנובלה אחרת בקשר של נורברטו דיאז כי בישראל שודרה אותה הגרסה כמו בארגנטינה.
כשהוא ברח עם רוסי אלברטיני, כלל לא זכרתי זאת.
&nbsp
וזה מוזר, יש סצנה ספציפית של איבו ומילי כשהם שוכבים שאני זוכרת, יכול להיות שהיו רק פעמיים ששודרו אבל יש קטע ספציפי שאני זוכרת, צילום מסויים שלא שודר.. מוזר..
&nbsp
דרך אגב, בגלל השידור החוזר, רק לאחרונה גיליתי שנטליה אוריירו ופקונדו ארנה הוציאו (לפני זמן מה) קליפ מחודש בכיכובם לקהל הרוסי.
האמת? היה מרגש לצפות בזה.
ומודה, מעט העציב אותי.
למרות שצפיתי בפקונדו ארנה מאז וגם בנטליה אוריירו בטלנובלות וסרטים ששודרו ביס, ראיתי כיצד הם התבגרו אך כשצפיתי בקליפ, כמעט הזלתי דמעה כשראיתי אותם ביחד.
פשוט בדיוק צפיתי בכל הפרקים של בובה פראית, כשהם היו צעירים והמעבר החד הזה עם הקליפ המחודש היה מעט עצוב.. לראות איך הזמן לא פוסח על אף אחד וכמה שאנחנו התבגרנו מאז...

הנה הקליפ - נטליה שרה ברוסית:

https://m.youtube.com/watch?v=6rGhLrNLeRg

ופה היא שרה בספרדית:

https://m.youtube.com/watch?v=W5WNBtLGORQ

evglev1

Well-known member
מנהל
היה קטע שאיבו ביקש מפילאר להפשיט את מילי

ובלבל אותה שתחשוב שהם כביכול שכבו.

הפבלובה

New member
כן, לא התכוונתי לזה..

יש סצנה ספציפית שאני לא אפרט.. פשוט צילום כלשהו.. פוזיציה מסויימת *אהמ, אהמ* לא משנה, פשוט תהיתי לגבי זה

evglev1

Well-known member
מנהל
אני מניח שבמסגרת ויוה וינטג' ישודרו ארגנטינאיות ישנות

לגבי ארגטינאית חדשה אני לא יודע איזה קהל יחליטו לפצות אחרי סיום משפחתו של בעלי, אוהבי הארגנטינאיות, אוהבי הברזילאיות או בצורה לא שוויונית ישימו עוד טלנובלה של טלוויסה או טלמונדו. בכל מקרה ויוה עכשיו בקטע של החזרת ז'אנרים ישנים וניסוי של ז'אנרים חדשים מאירופה, רק שהם כבלו את עצמם עם ערוץ ויוה פלוס שמוקדש בעיקר לטורקיות וקצת לקוריאניות.

הפבלובה

New member
לא, לא, לא... לא וינטג' שיביאו טלנובלה ארגנטינאית חדשה

ואיכותית.
עם קאסט טוב.
ובלי מאות פרקים, 60-120 פרקים זה מושלם.
ננסי דופלה וקרלה פטרסון היו מצויינות.
אם כבר סדרות, אז שיביאו את "אל מרגינל" עם חואן מינוחין.
איך אפשר לא לשדר ולו ארגנטינאית אחת?
מודה לך!
&nbsp

אפשר לפנות לויוה בפייסבוק בהודעה פרטית

יש את פעמוני לילה עם כוכב האהבה שאחרי, פדריקו אמאדור וקלו ריברו. צריך לחזור להראות ביקוש לאור העובדה שיש אחת פורטוגלית ובקרוב קולומביאנית ושאף מהן לא היה ביקוש. גם יש את הטלנובלה התקופתית שמשודרת כרגע בארגנטינה עם צ'ינה סוארז, גונסלו הרדיה ובנחמין ויקונייה בערוץ אל טרסה ויש קטעים על יהדות ומדברים עברית קצת.

הפבלובה

New member
לא הכרתי את הטלנובלות האלה מכיוון שאיני עוקבת

אחרי זה.
אני קוראת על טלנובלות חדשות רק פה בפורום, באנונימיות.. מודה :)
פדריקו אמאדור הוא פשוט

על מה הטלנובלה? אני רואה גם את השחקן מ"חמישה כוכבים" בתמונה שצירפת.
ואיני אוהבת כל כך סדרות תקופתיות (אלא אם כן מדובר בסדרה בריטית), בנוסף לכך, לאחר שקראתי פה בפורום (די מזמן) על בנחמין ויקוניה האנטישמי, אני חייבת לומר שהרסתם לי קצת את הצפייה בטלנובלות

בכל פעם שראיתי את הדמות שלו על המסך ב"מאה ימים", קפצה לי לראש קללה.. כמו בטורט, ללא שליטה :)
אני לא יודעת אם הוא אנטישמי או פרו פלסטיני או שבעצם, כמו להרבה גזענים, התמיכה הפרו פלסטינית היא רק כיסוי לאנטישמיות, דרך לבטא אותה בלי ההשלכות של אנטישמיות גלויה לפנים.
ודרך אגב, איני יודעת לגבי הדמויות היהודיות בטלנובלה הזו, אך שמתי לב כבר מזמן שהרבה פעמים כשיש דמות יהודית בטלנובלות ארגנטינאיות היא לא ממש חיובית, כמו גם הבדיחות והעקיצות שלהם על יהודים..

הבעיה היא לא רק שהוא פרו פלסטיני

אלא גם שהוא פועל להסתה נגד ישראל, למשל פורסם פה ציוץ של שחקן אנטישמי ממקסיקו אבל מעולם לא הסית את העולם נגדנו לעומת בנחמין שעשה סרט תיעודי על פלסטינים שמציג אותם מסכנים(ויכול להיות שהם מסכנים) אבל אותנו כפושעים אז אי אפשר שלא לערב פוליטיקה בקטע הזה כי למשל טורקיות אין לי בעיה לראות כמו שלא הייתה בעיה לראות ארגנטינאיות בתקופת שלטון כריסטינה קרישנר ששונאת ישראל וטייחה את הפיגוע בשגרירות ישראל בארגנטינה.
אני לא יודעת איך מציגים את היהודים בטלנובלה התקופתית אבל גם קרן ששונאת את בנחמין מצליחה להנות מהסדרה.
&nbsp
התאהבתי בפדריקו אמאדור בזכות תפקידו באהבה שאחרי ולא יכולתי עם הגרסה המקסיקנית למרות שאני מחבבת את המקביל שלו אבל הכי אהבתי זה את גודוי המקסים עם אישתו שבגרסה המקסיקנית הם הרסו את הזוגיות שלהם ועשו מגודוי גבר בוגדני ואת אישתו ביצ'ית. שכחתי איך קוראים לשחקן מ5 כוכבים שכיכב לצד סלסטה סיד היה לי מוזר לראות אותו רשע. גם אאוחניה תובל, רודריגו גיארו החתיך משחקים שם. הייתה סצינה שהראשית, קלו ריברו בסדרה הותקפה מינית וזה עשה הרבה רעש בארגנטינה גם בגלל הסצינה וגם כי היא הראשונה שהתלוננה נגד חואן דארטס על הטרדה מינית ועשתה סיפתח על ההאשמות נגדו על הטרדות ואינוס. תלמה פרדינן הגישה נגדו תלונה והשחקן עומד תחת משפט ורק לא מזמן נודע לי שרומינה גייטאני הייתה גם קרבן להטרדה מינית מצידו.
&nbsp
את העלילה אני לא זוכרת אבל הבנתי שזה מיוצרי האהבה שאחרי.

הפבלובה

New member
בדיוק אתמול רציתי לכתוב לגבי ההטרדות המיניות של חואן דרטס

ממש מטורף, כמות הנשים.
וגם תלמה פרדין שהייתה נערה/ ילדה בזמנו.. היא נראתה כמו ילדה קטנה, אני עדיין זוכרת זאת כי צפיתי מדי פעם בפרק של "פטיטו" והיא מאוד הזכירה לי את חברה שלי במראה.
דרך אגב, גם ג'ינו רני (רמון מ"בובה פראית") מואשם בכך שסימם את הקולגה שלו, ששרה איתו ואנס אותה.
הבן אדם בשנות השבעים לחייו, מה לעזאזל?! הוא בכלל מסוגל לאנוס? מה קורה לאנשים?
&nbsp
אני לא מתה על אאוחניה טובל, הטלנובלה האחרונה שציפיתי בה בהשתתפותה, הייתה לפני הרבה שנים והיא שיחקה עם חואן דרטס.
דרך אגב, אני לא יודעת אם צפית ב"100 ימים" אבל מישל נוהר ומנואלה פאל השתתפו בטלנובלה ומכיוון שזו גם סוג של טלקומדיה, היו שם הרבה רפרנסים מצחיקים של השחקנים על עצמם, ובאחת מהסצנות שבה הדמויות שלהם נתקלו אחד בשנייה, הם אמרו: "אנחנו מכירים מאיפשהו"? חחחח

כמובן שזו הייתה בדיחה על הדמויות שלהם באהבה שאחרי.
&nbsp
חבל שבנחמין ויקוניה לא מסומן פה כפעיל אנטי ישראלי, כך שברגע שהוא ינחת פה, ישלחו את הישבן שלו בחזרה למקום שממנו הוא הגיע.
ובבקשה, אל תזכירי את כריסטינה קירשנר - אלברטו ניסמן - לא יישכח!
רצחו אותו, טייחו את הפרשה, השחיתות שם כה עמוקה, ואף אחד כבר אפילו לא דורש תשובות - הצליח להם.
צריכים לעשות סרט הוליוודי על רצח ניסמן ז"ל.
&nbsp
&nbsp

לצערי הרב הוא זכה להגיע לפה החוצפן הזה

ואף ביקר בירושלים והעלה בחשבון האינסטגרם שלו. זה מוזר כי בת זוגו, צ'ינה סוארז בכלל לא שונאת את ישראל אלא נהפוך הוא היא ביקרה פה בשטחי ישראל והצטלמה עם מעריצים. והכי אירוני שבמקביל שהיא פה הוא התכונן למסע צילום סרט תיעודי על פלסטינים. קראתי את מה שהעלה בחשבון האינסטגרם שלו ורציתי להקיא זה אפילו מעבר לסתם שנאה, הוא מערב את עצמו לפעול נגד ישראל. עדיף שיחזור לצ'ילה לעמו עם רוב שונאי ישראל שם.

snirf

Active member
campanas en la noche- לא מומלצת

צפינו בה אונליין והיא לא מוצלחת...לעומת "ארגנטינה" שהיא כן טובה

הפבלובה

New member
"אל מרגינל" הייתה הצלחה מסחררת וכרגע מצלמים עונה חדשה

אולי ישקלו להביא את הסדרה לשידור בויוה..
למרות שאני מעדיפה טלנובלות קצרות שלא ממאיסות את עצמן עם כמות הפרקים, נשמע ש"אל מרגינל" שווה את הצפייה.
וגם מאוד אהבתי את חואן מינוחין ב'100 ימים'.

snirf

Active member
עונתה הראשונה שודרה בסלקום

מאז לא נראה שהם מתכוונים לשדר את עונות 2-3...שזה חבל, בהחלט סדרה מעולה

לא חושב שיש סיכוי שויוה ישדרו אותה, אבל תמיד כדאי לנסות ולהמליץ להם

הפבלובה

New member
תגידו, גם אצלכם תיבת המסרים לא עובדת?

אני לא מקבלת מסרים בתיבת המסרים כשמגיבים להודעות שלי, למרות שהאופציה מסומנת.
התקלה רק אצלי?

חוץ ממה שציינתי אין טלנובלות נוספות

כרגע מתוכנן טלנובלה עם פקונדו ארנה בטלפה שעוסק בפונדקאות מטלפה. לא יודעת כל כך מי השחקנית לצידו. אבל יש עוד זמן עד שאפשר לבקש אותה. כרגע הם מביאים טלנובלות מחו"ל בעיקר טורקיות ולפעמים ברזילאיות. הם לא כמו מקסיקו שמפיקים הרבה טלנובלות אבל זה לא חכמה כי הם לא משקיעים במקוריות רק פעם ב..הרוב זה רימייקים במיוחד הפרוייקט הזה מפעל החלומות של רימייקים לסדרות קלאסיות מצליחות.

למעלה