ביתי - פרק ראשון טורקי

ביתי - פרק ראשון טורקי

אני צפיתי בשעות הבוקר המוקדמות בסדרה החדשה של כוכבת הקטנה של אמא. הדמיון של דמותה בסדרה לדמותה באמא מדהים שלא אתפלא אם מדובר באותם יוצרים. היא עצמאית, חכמה, שסובלת מנטישה של דודה שלה ומאבא שכרגע מתכחש אליה. הסיפור מזכיר את אבאל'ה על הופעתו של ילד משום מקום שמשנה את חיי הגבר וב Papa a toda madre יותר בולט הדמיון.

גם פה הילדה מקסימה וכובשת, ולידיעת יבגני הכניסו כלב עזוב שהילדה מצאה ליד בית אביה ורוצה לקחת אותו אליה רק שלמרבה הצער אביה לא מסכים. יש פה גם בעלי חיים אחרים שכן הראשית היא וטרינרית.

סינאן מאמא(סרהט מהמט) גם הוא מופיע והפעם בתור רשע. יהיה קשה לי לראות בתפקיד כזה אחרי שאהבתי אותו באמא.

יש משהו מוזר אצל הילדה, אויק שמה בסדרה שכנראה חולה רק לא ברור מה יש לה, היא הרגישה לא טוב אך סירבה ללכת לרופא והיא מסתירה את הסיבה לכך בנוסף כל נסיעה שלה ברכבת התחתית היא מתאמצת לזכור את המקומות שעברה הרכבת.

צפיתי בינתיים רק פרק אחד טורקי(באחד מעמודי הפייסבוק של אישה) שהוא מתורגם לעברית וזה מוצא חן בעיניי שאגב פעם ראשונה שמכניסים הומור לסדרה שאני רואה מטורקיה. אין לי ספק שמי אהב את טורנה, יאהב גם את אויק.

Don Nirtin

New member
תעבירי לי לינק?

אם היא מתאמצת לזכור, כנראה שיש לה אלצהיימר או משהו בסגנון.

למעלה