השוד הגדול

faery18

New member
איזה כיף הוט ענו שהם משאירים אותה בVOD למרות שהסתיימה

מבחינתי זה מעולה כי מזמן כבר הפסקתי להקליט מחוסר מקום בממיר.
אני הגעתי עד פרק 96 מצד שני לא בא לי שהיא תסתיים לי כ"כ מהר כי אין ברזילאית
חדשה בינתיים

evglev1

Well-known member
מנהל
בטי המכוערת ב-VOD שלי ואני מניח שגם המתחזה תהיה

והן יהיו ב-VOD של כל החברות, כך שנראה שלאחד השוד הגדול ודם ואדמה תוכלי להתפנות אליהן, כי אני מנחש שבובה פראית, בטי המכוערת והמתחזה תישארנה ב-VOD הכי הרבה זמן.

אגב מופיע לך ב-VOD סדרות שעומדות לרדת, זמין לצפייה עד תאריך מסוים או שסדרות נעלמות כרעם ביום בהיר? כדי שתספיקי לראות את השוד הגדול עד הסוף, אני אגב בפרק 115, גם לא סיימתי וגם בפיגור של יותר משבועיים.

צפית בפרקים האחרונים של הרי את מוכרת לי?

faery18

New member
יש לי גם את אדמה פראית שאני מתמרנת איתה חח אז ייקח עוד זמן

עד שאגיע למתחזה, בטי נראה לי אוותר, לבטח תגיע עד אז ברזילאית חדשה.
בהרי את מוכרת לי נשארו לי עוד שני הפרקים האחרונים, השבוע צפיתי בפרקים 13-14 בקרוב אפתח עליהם שירשור
איזה פרקים

לגבי ה-VOD עצמו לא זכור לי שאי פעם עדכנו שם לגבי ירידת סדרות, אחרת הייתי יודעת מראש שהקוריאניות יירדו עם סיומן. לפי התשובה של הוט לגבי השוד אני בטוחה שאספיק לפני שזה יירד
:)

Dona Sonrisa

New member
כמה ימים השוד הגדול יהיה בvod

אני רק התחלתי לצפות בטלנובלה הזאת...
כל כך מקווה שישאירו את השוד הגדול ואת הבובה הפראית ואת איסבל לעוד איזה חצי שנה.
&nbsp
&nbsp

faery18

New member
טלנובלה מדהימה את לא תצטערי!

לא יודעת מתי היא בדיוק תרד אבל הוט הבטיחו שזה ייקח עוד זמן ושכרגע היא נשארת.

evglev1

Well-known member
מנהל
עד פרק 120 - לא יאומן כיסופר

מסתבר שנינה!!! היא החפרפרת של אטאידי במשטרה!!! איזה מזל שאטאידי לא התכוון לרצוח את ארלטי אלא ליז'יה ניסתה ולא הוא, כי נתנו לנינה לשמור עליה כשאנטוניה לא תוכל, נתנו לחתול לשמור על השמנות!!!

מריה פיה נופלת במלכודת של אריק ועוברת לגור איתו במלון ואריק לוקח את המחשב שלה ובעזרת לורנסו מצליח לגלות שיש לה ענן ובעזרת האקרים הם מצליחים לפרוץ ואריק המום לגלות שמריה פיה ידעה שמלאגטה הוא השודד מההתחלה עוד כשאריק הואשם בשוד כי יש גם את התאריכים.

בינתיים ז'וליו שם לב שאנטוניה לא מאושרת עם דומניקו ושואל מה יכול לעשות כדי שתסלח לו והיא מבקשת שיפסיק לשקר ויסגיר את הגנב הרביעי והוא משכנע את אגינאלדו וסנדרה אלנה להסגיר את מלאגטה למרות ברית השתיקה. מסתבר שסנדרה אלנה מחבבת את אריק והפריע לה שמלאגטה הפליל אותו והם משתכנעים והולכים למסור עדות במשטרה ומספרים את הכול וז'וליו משמיע את ההקלטה של מלאגטה. בתזמון מושלם כשאריק טומן מלכודת למריה פיה ומלאגטה ומזמן את מריה פיה כאילו לארוחת ערב רומנטית ואליה מזמין את מלאטגה ומטיח בהם את התמונה של השוד. לואיזה מגלה שאריק מתעמת איתם ומספרת למשטרה והמבצע למעצר של מלאגטה יוצא.

מלאגטה מגן על מריה פיה וטוען שהוא איים עליה ולכן היא לא הסגירה אותו. אריק מתחקר את עניין השוד ומלאגטה טוען שרצה להתקדם בחיים ולא להיות סתם שוער. אריק מטיח בו שהוא רצה את מקומו ומריה פיה מספרת על כוונתו להינשא לסביני, אריק מטיח בו שאין לו גבולות ומלאגטה טוען שהגבולות שלו הם ללא נשק וללא אלימות. אריק לא מקבל את זה כי להשאיר את פדריניו הזקן ואת נכדתו חסרי כל זאת אלימות והם ניצלו רק בזכות הנדיבות של אריק ונליטו ומלאגטה מזכיר שפדריניו רצה לגנוב ממס הכנסה.

המשטרה מגיעה לעצור את מלאגטה והוא קופץ לבריכה ומצליח לברוח לזמן מה כשמריה פיה דואגת שהשוטרים יהרגו אותו, לאחר מרדף מלאגטה נתפס ומריה פיה סוף סוף מתוודה באהבתה למלאגטה וגם מלאגטה מתוודה על אהבתו כלפיה. כשמלאגטה נתפס, ז'וליו, סנדרה אלנה ואגינאלדו מבינים שהמשפט שלהם קרוב והם צפויים לקבל עונש מאסר רציני.

אריק מטיח במריה פיה שסיפור האיום הוא שקר והיא רצתה לחפות על מלאגטה והוא מבקש ממנה להיות כנה בשם מה שעבר ביניהם והיא מתוודה שסחטה את מלאגטה ורצתה להוריד את אריק לתחתית כדי שיישען עליה, ואריק המום שלדבר הזה מריה פיה קוראת אהבה. היא גם מספרת שצילמה את המזוודה במקרה כשאריק השפיל אותה לאחר שסיפרה ללואיזה על קניית המלון.

לפני כן לורנסו מגיע לבת דודה של אימו של מלאגטה ומתגלת העובדה שמלגאטה הוא בנו של טימוטאו. מה שמחבר את הקצוות של איך הוא ידע על הסיסמא ועל המסדרונות הבלתי פעילים. מלאגטה מספר למשטרה איך תוכנן והתבצע השוד ומסביר שאביו לא ידע משום דבר והוא רק סיפר בזמנו שהקוד הוא מספר הרכב. הוא נשאל האם דרס את וולדימר והוא טוען שהתגאה שעשה הכול ללא אלימות וזה סתם צירוף מקרים ומזל שהיה לו. הוא נשאל אם הוא הפליל את סינתיה והוא מודה בכך ודומניקו שואל אם זו לא אלימות, שחפה מפשע נעצרה בגללו והוא טוען שידע שהיא לא תירקב בכלא ולא יצא מזה שום דבר ורק חיפש להטעות אותם.

ז'וליו מבהיר את העניין עם סינתיה ומספר שמלאגטה הפליל אותה כדי להטעות את המשטרה וגם מספר שמלאגטה השיג את הראיות שהיו לאימו בקשר לתאונה של מירלה וסחט אותו שיפליל את אימו אם יידבר וסינתיה המומה שמלאגטה סחט את ז'וליו כשהם היו חברים ושמחים להבהיר שז'וליו לא היה מנוול כפי שחשבה אז. גם עם אימו ז'וליו מבהיר את העניין ומספר שגילה שטימוטאו אביו של מלאגטה רק לאחר מותו של טימוטאו ומספר שהוא איים גם עליה ולכן ז'וליו לא היה יכול להגן על סינתיה וארלטי מצטערת שעירבה אותו בזה.

סביני מטיחה במלאגטה שהוא ניסה לנצל אותה זאת לאחר שגילתה במקרה שהוא בגד בה עם מריה פיה ועכשיו כשהוא עומד מאחורי השוד ומלאגטה לועג לסביני ומסביר שמעולם לא אהב אותה ותמיד אהב את מריה פיה. מריה פיה באה לבקר את מלאגטה ונינה נותנת לה לראות אותו בניגוד לנהלים אחרי התייעצות עם אטאידי. גם כשז'וליו, סנדרה אלנה ואגינלאדו באו להעיד, נינה הזהירה מישהו, אבל עם מריה פיה נחשף שהיא מדווחת לאטאידי.

מריאזיניה באה לבקר במלון בדיוק כששני המשפחות של דון וליז'יה יושבים לאכול וליז'יה מציגה את משפחתו הביולוגית של דון ומריאזיניה אומרת שאיזה יופי שהם סלחו לה. הם דורשים לדעת על מה יש להם לסלוח וסביני מרגישה רע ובורחת. מסתבר שסביני עשתה בדיוק את מה שעשתה סולדד באנה כפול שלוש רק בצורה יותר מתוחכמת וגם הנסיבות דומות שהפילה את הילד של פדריניו. מסתבר שסביני מצאה את דון ועזרה לו, אבל לא דיווחה לרשויות ולקחה אותו איתה וברחה איתו לג'נבה ושם הסדירה את האימוץ כשהיא לא ניסתה למצוא את משפחתו.

משפחתו של דון זועמת על כך שסביני הרסה את משפחתם, אך סביני מרגישה לא טוב ומאושפזת בבית החולים ומדה דוחה את התלונה במשטרה עד שיובהר מצבה הבריאותי של סביני, גם דון כועס עליה. מסתבר שמריאזיניה לא פלטה שום דבר במקרה אלא ליז'יה שכנעה אותה לעשות את זה.

לאחר הסגרת מלאגטה ז'וליו מבקש את סליחתה של אנטוניה ואנטוניה מודה באהבתה כלפיו אך טוענת שכדי להיות איתו תצטרך לעזוב את המשטרה כי אחרת ילעגו לה השוטרת שהיא בת זוג של גנב והיא לא תעמוד בזה ולכן זה קשה בשבילה. ז'וליו לא חושב שזה צריך להטריד את אנטוניה אך נותן לה את הזמן שלה. גם דומניקו מבין שאין אהבה בינו לבין אנטוניה ונפרד ממנה וגם מבשר לז'וליו שהם כבר לא זוג.

טניה מפתיעה שנראה שהיא באמת התאהבה בדון והיא רוצה להתפטר ולעזוב את המלון לאחר הפאשלה שלה אך דוגלס ודון משכנעים אותה להישאר. גם כשסביני מנסה לשחד אותה שוב היא דוחה את הצעתה בבוז לתדהמתה של סביני.

מקודם לסינתיה יש מחזור ונליטו דואג לתרופה שלה ולורנסו עוזר לה וכך לורנסו מגלה שסינתיה חדרנית במלון. כשלורנסו ונליטו יחד עם סינתיה, נליטו מבין שקורה משהו וסינתיה מתוודה שאמנם סנדרה אלנה דאגה להסתיר שסינתיה חדרנית, אך יש לה רגשות כלפי לורנסו. נליטו מודה לסינתיה על הכנות והם נפרדים ונשארים כידידים ואנטוניה מודה לסינתיה שהייתה כנה עם אחיה.

אריק ולואיזה מנסים להסביר לבבצ'י את כל מה שקרה וכשהיא מוחה שרימו אותה, הם מסבירים שהיה צריך להיות אמין ולכן הסתירו ממנה את האמת וזה השתלם, אך בבצ'י מבקשת לתת לה זמן. לעומת זאת פדריניו ונליטו מבינים יפה מאוד את מטרת הפרידה המזויפת של אריק ולואיזה ושמחים בשבילם שהם שוב יחד.

evglev1

Well-known member
מנהל
עד פרק 124 - נחשפה הסיבה למותה של מירלה

ליז'יה שכרה את אניבל שהיה הנהג שלה ושל אטאידי לחתוך את הבלמים, אך מכיוון שלמי שליז'יה רצתה לרצוח ולאריק ומירלה היה אותו הדגם, אניבל האידיוט לא הסתכל לא על המספר ולא על כלום וחתך את הדגם שהיא סיפרה עליו בתירוץ שזה דגם ייחודי וזאת הייתה המכונית של אריק וגם אריק היה אמור לנסוע כך שגם אריק היה יכול להירצח וגם בבצ'י נפגעה.

אניבל נחקר מכיוון שחוקרים הכול על התאונה וסנדרה אלנה מגלה שאביה החורג היה הנהג של ליז'יה ואטאידי וכשליז'יה ואניבל נפגשו הם העמידו פנים שהם לא מכירים והיא מתחקרת את שניהם והגרסאות שלהם סותרות, בעוד אניבל טוען שהיו חייבים לו כסף, ליז'יה מאשימה אותו שעשה תאונה. סנדרה אלנה מחליטה שלא לשתוק ומזמנת את אריק ומוכנה שגם לואיזה תהיה נוכחת שזה לא ייראה כמו פיתוי ואומר שיש לה חשדות בקשר לתאונה של מירלה.

אנטוניה בחרה בז'וליו בחג המולד והחליטה לעזוב את המשטרה, בעוד המפקח דווקא ציפה שתחליף אותו כשיצא לפנסיה, גם דומניקו מאשים את ז'וליו, למרות שההחלטה של אנטוניה, ובכל מקרה המפקח ביקש להסתיר את ההתפטרות ואת הרומן עד למשפט. אנטוניה מספרת ללואיזה שדווקא מקווה שארבעת השודדים יענשו בחומרה ולאנטוניה לא נוח לספר על הרומן עם ז'וליו, אך לואיזה מבינה שבין הארבעה הוא היחיד שהתחרט והחזיר את הכסף לסבא שלה. בעצם גם סנדרה אלנה החזירה לפדריניו מהירושה את כל מה שהיא בזבזה מכספי השוד ובכל מקרה מקווה שלואיזה לא תישאר מלאת טינה כשסנדרה אלנה מנסה לעזור לאריק.

אנטוניה מתחבאת ושומעת את נינה מנהלת שיחה חשודה מאוד עם מישהו ומשתפת את דומניקו שהיא לא רוצה למהר להסיק מסקנות, אבל ייתכן והחפרפרת שהמפקח מחפש זאת נינה.

פדריניו מספר למדלנה וכריסטואובו שאין התיישנות על העברה של סביני ואם הם יתלוננו עליה היא תגיע לכלא, ומבקש מהם לא לעשות זאת לאור מצבה הבריאותי שבו מאסר עלול להיות קטלני עבורה. דון מתקשה לסלוח לסביני אך כשמשפחתו מבקשת את דעתו הוא מעדיף שלא יתלוננו עליה.

חג המולד נחגג ומלאגטה נחשב לסכנה לציבור והוא לא יכול להשתחרר בערבות וגם לא לחופשה קצרה בחג המולד, ושותפיו באים לבקר אותו בחג המולד. אגינאלדו מתחפש לסנטה קלאוס וסנדרה אלנה שואלת על המתנות ומספרת שהייתה רעה ששדדה מלון והשפילה את אהובה ופיתתה גבר נשוי ומבקשת לעצמה גבר טוב, יפה ועשיר והסנטה קלאוס אומר שיכול להיות רק יפה וטוב כי כסף כבר יש לה והיא מגלה שאגינלאדו הוא הסנטה קלאוס והם סוף סוף משלימים.

לורנסו מתעניין בסינתיה וסינתיה לא מאמינה להצלחה בין עשיר לחדרנית לאור הניסיון הרע של סנדרה אלנה עם אריק ושל טניה עם דון והוא מבהיר שהוא לא אריק ולא דון והיא לא טניה ולא סנדרה אלנה ולכל אחד סיפור משלו ומשכנע אותה לתת לו הזדמנות.

ליז'יה סוף סוף מגלה שמריה פיה הייתה האם הפונדקאית של בבצ'י וגם במשטרה מריה פיה הופכת לחשודה לאור העובדה שהייתה מאוהבת באריק ואביה הסתיר את הראיות, דבר שמופרך כי גם אריק היה אמור להיות באוטו וגם מסתבר שמירלה מיד לאחר הלידה הרחיקה את מריה פיה מבבצ'י ולא נתנה לה להתקרב אליה ואולי זה יכול להסביר את האנטיפתיה של מריה פיה לילדה שנשאה ברחמה תשעה חודשים. גם ליז'יה חושבת שזה אכזרי מצד מירלה שידעה שמריה פיה מאוהבת באריק וניצלה אותה לצרכיה. מסתבר שגם אטאידי לא היה אמור לדעת, הוא פשוט בא במקרה לחוות הסוסים שבה התחבאו מירלה ומריה פיה בטענה שהן בקורס והוא ראה את מריה פיה בהריון החודש השישי.

למעלה