שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות לכאן
חג שמח

Rene Zeitune

New member
ברנדון פניצ'ה(אקסיה) ומישל רנו(תשוקה וכח) הם הזוג הראשי

בטלנובלה חדשה של טלויסה. מדובר ברימייק לטלנובלה קולומביאנית La reina del flow

Rene Zeitune

New member
סוזנה גונזלס וארט דה לה טורה הופכים להיות ראשיים במשפחתו של

בעלי במקום זוריה וגה ודניאל ארנס שיוצאים מהסדרה בשל התחייבויות אחרות ויחזרו אליה בסוף הסדרה.

faery18

New member
מה קורה לטלויסה? אם גם עם עונות הם כבר לא מסתדרים שיסגרו את

הבסטה וזהו

עונה שנייה עושים כשיודעים שרוב השחקנים ממשיכים מההתחלה ועד הסוף ולא כל אחד יוצא וחוזר מתי שבא לו בטח כשמדובר בזוג הראשי. אם הם לא בטוחים אז למה סתם להרוס משהו מוצלח? הבנתי שסוריה תחזור בשלב מסויים ושדניאל אראנס יחזור לפרק האחרון אבל עדיין לא ברור כל העניין הזה. איך לסוריה יש התחייבויות קודמות אם היא התחייבה לעונה שנייה? ועם כל הכבוד את מי מעניין הטיול של דניאל אראנס איפה הגישה המקצועית? אפשר לומר שהדבר האחרון שהם חשבו עליו זה הקהל. מעניין אם המפיק באמת ידע מראש או שהיה שם איזה סיכסוך. משהו מאוד מוזר עם הסיפור הזה. עדיין אני מחכה לעונה השנייה אבל חבל שלא יכלו לעשות את זה בצורה מושלמת כמו שצריך

evglev1

Well-known member
מנהל
הדר נראה שלא תצטרכי להילחץ בגלל אפשרות שאהבה לאור ירח

תרד מהאתר, כי היא תשודר שוב בויוה פלוס במקום הפרקליט ותהיה לך הזדמנות לראות אותה בטלוויזיה בהקלטה או בצפייה בויוה פלוס.

https://www.facebook.com/vivatv.il/

faery18

New member
אם התלבטתי בין אהבה לאור הירחVSהחיים הראשונים שלי אז...

החיים הראשונים שלי לוקחת ובגדול
חח כן למרות שאהבה לאור הירח תשודר בטלויזיה שזה יותר נוח. לא יודעת הצצתי באיזה שני פרקים של זה ומאוד היה לי קשה להתחבר לתקופה ללבוש המוזר לאווירה של החוקים הנוקשים של הארמון. כבד כזה. לעומת זאת למרות שהצצתי רק בפרק אחד של החיים הראשונים שלי ישר התחברתי
סדרה חמודה מאוד משעשעת וקלילה וכמו לכל הרוחות ממכרת מהשנייה הראשונה. ככה שללא ספק בעוד 4 פרקים כשאסיים את לכל הרוחות זו הולכת להיות המחליפה מבחינתי. הבנתי שגם אתה פספסת אותה אולי תצפה גם

Rene Zeitune

New member
למרשעת של החיים שגנבו ממני, גרטל ולדז היה סרטן באצבע

כוכבת לוסיה שלי ואנטגוניסטה ברק את היה סרטן האצבע לפני שנה. כיום היא בריאה ומתכוננת לחתונה שלה בן זוגה אותו הסתירה זמן מה. בקרוב נראה אותה שוב כמרשעת בטלנובלה קומית "רק את" לצד אריאדנה דיאז.

Rene Zeitune

New member
אירינה באאבה, כוכבת באה מאהבה סופגת בריונות ברשת

בעקבות חשיפת הרומן שלה עם גבריאל סוטו, לצידו כיכבה גם בבאה מאהבה וגם בהצגת תיאטרון היא מואשמת בהריסת משפחות לאחר שגרלדין בזן, האקסית של גבריאל סוטו טענה שהיא לא אישה הגונה וטובה וראויה למחיית בנותיה ובנות בן זוגה, גבריאל סוטו. גבריאל סוטו מצידו הגן על בת זוגו, כוכבת באה מאהבה וטען שהסיבה לפרידה מגרלדין בזן הייתה בגלל הפרשייה של חוליאן חיל ומרחורי דה סאוסה.
&nbsp
אירנה באאבה מצידה פירסמה וידאו באינסטגרם וביקשה להפסיק עם ההעלבות והתגיות על כל פרסום שלה ברשתות חברתיות והציעה עזרה למי שסובלת כמוהה מהכפשות, תגיות ובריונות רשת.
&nbsp
הזוג גבריאל סוטו ואירנה באאבה לאחר הכחשות בלתי פוסקות על רומן ביניהם נתפס על חם בבוורלי הילס מחזיקים ידיים לפני כמה ימים ולא מפסיק לככב בתקשורת המקסיקנית סביב פרשייתם שנראה שהולכת להפוך להיות לטלנובלה מציאותית.

Rene Zeitune

New member
שם הטלנובלה של אנג'ליק בוייר ומישל בראון, Contracara שונה

לAmar a muerte(לאהוב למוות)
&nbsp

Rene Zeitune

New member
קרלה פטרסון מגדלת ארנבון בשם ריקרדו

פעם ראשונה שאני נתקלת שמפורסם מגדל ארנבון כחיית מחמד.

למעלה