לכל הרוחות

faery18

New member
לכל הרוחות

בסוף החלטתי להמשיך איתה אחרי שנאלצתי לוותר על רוק סטאר כשהבנתי שחלק משמעותי מההקלטות פשוט התפקשש כנראה בגלל העומס על הממיר כולל ההקלטות האחרונות,ונאלצתי למחוק הכל
גם בקושי נשאר לי עוד מקום בממיר,אבל לא נורא אני מאמינה שלשתיהן סיכוי טוב לחזור בהמשך. מקווה! בינתיים נשארתי עם הפרקים האחרונים של זמן לאהוב ולכל הרוחות באתר שממש מפתיעה טובה!

עד פרק 4

אחרי שהרוח של סון אה ההרפתקנית השתלטה על הגוף של בונג סון הסגורה והמופנמת אף אחד במסעדה לא הבין מה קרה לעובדת המטבח השקטה חח במיוחד השף סון וו שלפעמים חושב שפשוט השתגעה
היה ממש מרגש איך שאחרי המפגש המקרי שלה עם אבא שלה ואחיה כל הזכרונות חזרו אלייה מלבד סיבת המוות שלה, ואיך שהתחילה להתקרב לאבא שלה ולהביא לו דברים מהמסעדה. מסתבר שגם בחייה היא עבדה במסעדה אבל של אבא שלה. ומאז שמתה המסעדה כבר לא מצליחה כמו פעם ועכשיו היא מעודדת אותם בזמן שאחיה חושב ש"אותה בחורה" מתקרבת לאבא שלו מתוך אינטרס ואחרי זה התחיל לחשוב שהיא רוצה גם אותו חחח אם רק היה יודע..
היה מצחיק גם איך שבונג סון בעצם הכריחה את סון וו לתת לה לישון במסעדה אחרי שזרקו אותה מהאכסנייה ואיך שנישק אותה בטעות מתוך הזיה כשהיה חולה וחשב שזו סו היונג ואחרי זה איך שרדפה אחריו ולא עזבה אותו והתחילה להתחנן שיבלה איתה לילה אחד רק כי היא מתה בתולה חחח מסתבר שרק כך היא לא תהפוך לרוח רעה בתוך 3 שנים ותוכל להיפטר מהטינה
איך הסו שף אמר שהשף נראה "מוטרד" עד כדי כך שנאלץ לברוח הבייתה ולישון שםXD אבל הקטע המעניין ביותר היה ללא ספק אחרי שבונג סון נדבקה מסון וו פיתחה חום איבדה הכרה ובאותו הרגע סון אה נזרקה מהגוף של סון בונג וסון בונג חזרה לעצמה מצאה את עצמה בבית חולים עם סון וו לקתה בהלם ולא הבינה איך עברו שבועיים מאז שנרדמה בתחנת אוטובוס ומה עבר עלייה מאז! חח איזה גאוני זה.. ובכלל שלושת הראשיים כאלה חמודים

עוד קטע מגניב זה שהרבה פעמים חוזרת שם המילה "אופה" שזה כינוי חיבה שם לאנשים קרובים ככה זה נראה. ולמה זה מעניין, כי במשפחתו של בעלי שהמקור שלה הוא קוריאני חולייטה ורוברט גם קוראים אחד לשנייה אופה. עכשיו הבנתי מאיפה זה בא

evglev1

Well-known member
מנהל
אגב לפני כמה שנים ויוה תרגמו אופה כאח גדול

וזה נראה מוזר איך אישה לפי התרגום העברי קוראת לגבר שהיא מאוהבת בו אח גדול, אך אלה שצופים בקוריאניות באינטרנט תיקנו את ויוה שזה כינוי כבוד.

נחמד שהרוח של סון אה מצאה במקרה את משפחתה ומנסה לעזור להם, כשהיא בגוף אחר, ומבחינתם היא אדם זר, אז היא בוחרת לעזור בחשאי, תוק כדי העברת דברים מהמסעדה מה שמסבך את הסו שף שכמוהה לקח רק קוויאר, אבל נחשד במעשיה של סון אה, אבל האח של סון אה כל כך כעס שהחזיר הכול והשף הבין שבונג סון היא ה"גנבת".

מסתבר שהאנשים שקפאו ברק הראשון זה בגלל סקס עם רוח רפאים, ולכן המשימה של סון אה נראתה קלה, מה זה כבר לשכב עם מישהו בגוף אחר, רק צריך למצוא את האישה המתאימה, אבל לא אנשים קופאים כשהם עם רוח רפאים גם כשהיא בגוף של אדם חי, ורק גבר עם כוח חיים יכול לעמוד בסקס עם רוח, ובמקרה בנשיקה, סון אה מגלה שהשף הוא כזה, וכעת היא מבינה שעליה לשכב איתו והוא לא יקפא וכל הבעיות שלה ייפתרו.

אני מבין שגם אדמה פראית ברובה התפקששה ונאלצת לוותר עליה. אבל זה אומר שאולי תצליחי לצפות גם באהבה לאור ירח הקוריאנית התקופתית שבאתר, שזה רק 18 פרקים ועדיין אין תאריך להורדה. אני זוכר מניסיון כשיש יותר מדי הקלטות ולא עושים הגנה על הקלטות, זה קודם מוחק את הפרקים שכביכול ראית, כי מבחינת המג'יק אם התחלת לראות פרק או סתם הצצת לבדוק עם הפרק נקלט, זה מבחינת הוט מג'יק כאילו ראית את זה, וזה הדבר הראשון להימחק כשאין מקום ואחר כך זה מוחק פשוט לפי הסדר. ואם עושים נעילה ומגינים על כל ההקלטות אז פשוט באמצע הקלטה זה מודיע שאין מקום להקליט ומפסיק את ההקלטה.

בעצם נזכרתי שגם תשוקה וכוח באתר, האם יש סיכוי שתנסה לצפות הפעם, או שמקריאת תקצירים ודעות של אנשים השתכנעת שלמרות קלונגה הסדרה משעממת ולא בשבילך?

faery18

New member
חח בסצנה שבונג סון קוראת אופה לסו שף בפרק ארבע הם אכן שמו

בסוגריים(אח גדול)אחרי המילה אופה. אבל זה כנראה היה בהקשר לסצנה כי אחרי זה הוא אומר לה "למה אני האופה שלך?! אמא שלי לא ילדה אותך!" חח זה כי ערב לפני, כולם השתכרו והוא אמר לה שמעכשיו היא האופה שלו
אבל הייתה גם למשל סצנה שהשוטר צ'ה לא הבין למה סון וו הגיע לישון בבית והוא שואל "אופה פה?" והוא בכלל בעלה של אחותו. ושם ויוה לא הוסיפו "אח גדול". ככה שזה בהחלט כינוי חיבה כללי לקרובים/זוגות ולא בהכרח רק לאחים. מצחיקים הקוריאנים האילה
אבל כבר התחברתי אליהם
אתה ראית אותה בשידור הראשון? כי הבנתי שהיא שודרה פעם שנייה גם לפני ארבעה חודשים. בכל אופן נחמד שגם אתה צפית ככה יש עם מי לדסקס עלייהD: והיא בהחלט שווה.

וכן התכוונתי גם לאדמה פראית, שם התפקששו פחות פרקים אבל נאלצתי למחוק גם אותה כדי להוריד מהעומס על הממיר ורק בימים האחרונים זה חזר להקליט באופן עקבי. גם במעבר לזמן הייתי צריכה להשלים איזה שלושה פרקים מהאינטרנט כי התפקשש. בקיצור אסור להכביד על הממיר כי אז זה דופק אותו חח.. מה זה הגנה על הקלטות איך עושים את זה?

תשוקה וכח באמת פרשתי בזמנו מחוסר זמן אבל יחד עם זה היא לא הייתה עד כדי כך טובה ברמה של משפחתו של בעלי נגיד, אז לא דחוף לי להשלים אותה דרך המחשב גם כן. בעצם עכשיו אני לא צופה בכלל בויוה אלא רק במחשב חח האמת התרגלתי אבל עדיין אין על הטלווזייה

evglev1

Well-known member
מנהל
כן צפיתי בה בשידור הראשון וצפיתי שוב בשידור השני

כך שזה טרי אצלי בזיכרון.

אפשר לעשות נעילה על הקלטות, ואז גם אם את רוצה למחוק זה קודם מבקש סיסמא, למרות הסיסמאות פשוטות מאוד 1111 או 1234, אבל קודם צריך לבטל את הנעילה/הגנה ואז למחוק. וגם כשהממיר עמוס הוא לא נוגע בהקלטות האלה. אבל בגלל שהעמסתי על הממיר, התוצאות הייתה שהקלטות נעצרו באמצע וגם הקלטות טריות נמחקו (כשהקלטתי שתי תוכניות ברצף, הראשונה הוקלטה, ועם הקלטת השנייה הראשונה נמחקה, כי ההקלטות הישנות היו מוגנות).

לא יודע מה הוט חושבים בעצמם, גם לוקחים אקסטרה על VOD, ראיתי פרסומת של YES ושם ה-VOD בחבילה בסיסית, אבל זה כרנאה ללקוחות חדשים ולא הוסיפו VOD בחינם ללקוחות וותיקים וגם בהוט VOD אין כמעט שום דבר מערוצי ויוה.

ונראה שבשביל לראות גרסאות מלאות ברזילאיות בטלוויזיה צריך לעבור לברזיל. אגב במעבר לזמן מצאת באינטרנט גם גרסה בינלאומית, או רק גרסה ברזילאית. כי גם יש גרסאות בינלאומיות באינטרנט, אולי בעתיד תוכלי להשלים את רוק סטאר, כי הרי את מסתדרת בלי תרגום בפורטוגזית. למרות שבברזילאיות אי אפשר לדעת מה יחזור לויוה ומה לא, כי זה לא הולך לפי שחקנים, שחקן יכול להיות פעם ראשי ופעם דמות משנית שולית.

faery18

New member
מגניב לך!
מתי היה השידור הראשון שלה?

מה שהתפקשש לי במעבר לזמן השלמתי דרך הגרסא המקומית הברזילאית המלאה, לא נתקלתי בגרסא בינלאומית שלה בנט. וברור שהכי שווה זה להשלים מהמלאהD;לגבי רוק סטאר היא אומנם גם נמצאת באתר שאני רואה בו את זמן לאהוב אבל מבחינת נוחות אני תמיד אעדיף יותר את הטלוויזיה בסופו של דבר ככה שבמחשב אני צופה רק אם מדובר על משהו כמו תקופתיות או דברים קצרים כמו הקוריאנית. כולי תקווה שהיא תחזור בהמשך כי זה פיספוס אין מה להגיד היא הייתה מעולה

faery18

New member
ולגבי אהבה לאור ירח באמת מקווה שאספיק לנסות גם אותה

נראית גם נחמד מאוד ועוד תקופתית

faery18

New member
המקור הקוריאני של משפחתו של בעלי

אהבתי את הבלנקה והאאוחניו שלהם וגם את השוואת סצנת העיתון

מה שכן העונה החדשה כבר מקורית

למעלה