elall

Member
מנהל
קולולולו קרואטיה זכתה

אמן שיזכו בגביע!

Don Nirtin

New member
אמן אמן ואמן

בא לי שלשם שינוי לא מדינה מפורסמת תזכה. מי כבר מכיר את קראוטיה? אף אחד.

evglev1

Well-known member
מנהל
אמן אמן שגם צרפת האנטישמית תוכל את הלב

מקווה שידיחו את צרפת כמו שהדיחה את דנמרק, רוסיה ואנגליה.

faery18

New member
אמן גם מבחינתי חח

ולו רק בגלל שהם היו אילה שהצליחו להשפיל את שונאי ישראל(מסי וחבורתו)בצורה הכי נחרצת שיש 0-3

elall

Member
מנהל
בשבילי קרואטים כמו דויד מול גוליאט

&nbsp
אני לא מתיימרת להיות מבינה גדולה בכדורגל, ואני גם קצת משוחדת כי רק לפני שבוע חזרתי מטיול בקרואטיה
, אבל בכל זאת מנסה להתסכל בעיקר על עניינים הספורטיביים. אז מעבר לזה שיש להם מדינה יפה, החגיגות והאווירה המונדיאלית הייתה ממש כייפית שם. הם מדינה צעירה , שזכתה לעצמאות לפני פחות מ20 שנה אחרי מלחמה קשה. הם חצי מאיתנו בגודל האוכלוסיה ומדינה די ענייה. אבל איפה הם ואיפה אנחנו במונדיאל?
הם עושים עכשיו בית הספר לכל המדינות הגדולות והעשירות, וזה מראה על כמות הכישרון, האופי והנחישות.
&nbsp
אגב ארגנטינה, את יודעת שיש כבר דיבורים שהם בכל זאת מתכננים לבוא לארץ?

לא הייתי אומרת שהם שונאי ישראל, במיוחד לא מסי שכבר ביקר בישראל בעבר ואף התפלל בכותל . הביטול מבאס ומאכזב, אבל אותי בעיקר מכעיסים האנטישמים האמיתיים, הערבים והBDS שעושים טרור לכל מי שבא לפה. אפשר להבין גם את ארגנטינאים, מה הם היו צריכים את כל הכאב ראש הזה ואיומים לפני המונדיאל?

כנ"ל לגבי נטליה אוריירו

כולם כועסים עליה ומאוכזבים ממנה ולא חושבים שאולי היא נמצאת תחת איומים של האנטישמים. יש לה משפחה ומדהים כמה כולם שכחו שהיא ביקרה פה פעמיים אז אם היא שונאת ישראל איך היא הופיעה פה ושלחה מסר לצופי ויוה. כולם מקללים אותה כנראה שהם לא מעריצים אמיתים שלה. ואני לא מעריצה שלה או משהו אבל צריך להכחיד את הארגון האנטישמי BDS הם אשמים היחידים לא אלו שמפחדים מהאיומים במיוחד כאלו שהיו כבר בארץ לא יפתחו פתאום שנאה כלפי ישראל. חבל לנטור טינה כלפי אנשים שפעלו מתוך פחד במיוחד כאלו שהשמיצו אותה כי ביטלה את ההופעה כי לא התמלא האולם וקבעו עובדות מבלי לדעת.

faery18

New member
נטליה ביטלה את ההופעה כי לא נמכרו מספיק כרטיסים

פה אין קשר לBDS

faery18

New member
איזה כיף מקווה שנהנית!

למרות שבסוף הקרואטים הגיעו רק למקום השני בהחלט הישג מדהים בשבילם

לגבי הסיכוי שמסי אולי בכל זאת יגיע לפה חח כן שמעתי על זה ואני מקווה שלא ייצא לפועל
אם הבנתי נכון זה בגדר "פיצוי" תמורת זה שלא נתבע אותם אז עדיף שיישאר בבית אנחנו לא צריכים שאריות

&nbsp
יחד עם זה ברור שלא כל ארגנטינה שונאי ישראל התכוונתי למסי ונבחרת ארגנטינה, קראתי שהשחקנים עצמם בכלל לא רצו לבוא ושמסי לא יכל עם "התמונות של הפלסטינים ההרוגים המסכנים" ונאמר שהוא זה שנותן את המילה האחרונה. אני לא חושבת שהם פחדו מהאיומים ומעל הכל הסכם צריך לכבד. הם פשוט החרימו אותנו ופגעו בנו מאוד בזירה הבינלאומית. ולגבי מסי גם אם הוא היה פה בעבר ההתנהגות שלו מראה שאוהב ישראל הוא לא, אז לא צריך טובות ממנו מה גם שאחרי המונדיאל החלש שלהם הם כבר הרבה פחות נוצצים, עכשיו הכוכב החדש של הכדורגל זה קיליאן אמבפה

elall

Member
מנהל
אז אני בדיוק התכוונתי למסי והנבחרת

אם הם היו אנטישמים ורצו להחרים אותנו , הם מראש לא היו מסכימים לבוא למשחק, אבל עצם זה שהם ביטלו ברגע אחרון זה ברור שזה הבריונים האנטישמים "הבריחו" אותם. וכל מה ש"קראת ש..." ברוב המקרים ספוקלציות זולות והקטע שמסי "לא יכל עם התמונות של הפלסטינים ההרוגים המסכנים" זה בכלל פייק ניוז. זה איזשהו ציטוט מזוייף שמסתובב ברשתות החברתיות ואין לו שום בסיס. אם למישהו היה איזהי הוכחה שהוא אי פעם אמר את זה, היית רואה את זה בכותרות בענק בכל אתר אפשרי. גם זה שמסי מחליט על דברים בנבחרת , גם זה ספקולציות ואף אחד לא באמת יודע עד כמה זה נכון. צריך לזכור שגם בכדורגל יש את הפוליטיקה משלו, וכל מיני אתרים וכתבים באותם אתרים אוהבים ללכלכך על שחקנים השונים, להמציא כל מיני סיפורים וסכסוכים (כן, לאחרונה מסתבר שיש סכסוך בין ניימאר לאמבפה
). בנוסף אצלינו בארץ בכל דבר גם הפוליטיקה הרגילה מתערבת. אז אתר או כתב שמאלני יכול בכיף לנסות לטשטש את ההתנהגות הבריונית של הערבים וBDS ולספר איך ארגנטינה ומסי מתנגדים גם כן לכיבוש. רק שהנהגה של הנבחרת שלהם עשו בדיוק הפוך, הם הרי בעצמם אמרו שביטלו בגלל האיומים, מה שרק מוציא באור שלילי את הערבים וכל שאר האנטישמים.
ואגב, איך פספסת את הכתבות האלה?
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5138229,00.html
וכל שאר האתרי ספורט הגדולים רשמו את אותו הדבר. האם זה באמת נכון? האם הוא באמת כל כך רצה להגיע? לא בטוח, אבל לדעתי הכי קרוב למציאות זאת הכתבה הזאת
http://www.one.co.il/Article/315428.html
את מסי וארגנטינה לא מעניין הסכסוך והבעיות שלנו, יש להם מונדיאל על הראש, ואם למסי לא היה אכפת לבוא לפני כמה שנים, לשים כיפה, להתפלל בכותל ולהצטלם עם ביבי, למה שיהיה אכפת לא עכשיו?
&nbsp

faery18

New member
לדעתי הדבר היחיד שהיה חשוב למסי זה להתפלל בכותל

+הכסף שהיה מקבל. אם היה לו כבוד מינימלי לציבור האוהדים פה הוא לא היה אפילו שוקל את ביטול המשחק יומיים לפני. אבל בשורה התחתונה ההפסד היה כולו שלו(מכל הבחינות
)

למעלה