מונדיאל 2018: מקסיקו אכלה אותה

מונדיאל 2018: מקסיקו אכלה אותה

ואילו ברזיל הוכיחה שהיא לא רק מוכשרת בטלנובלות.

משחק הבא של מקסיקו 2.7 יום שני ב17:00 נגד ברזיל
על מה מתערבים שברזיל מכסחת אותה

faery18

New member
דווקא שיחק לה המזל עלתה רק בגלל תבוסת גרמניה חח

מגניב שמקסיקו וברזיל עכשיו יהיו ראש בראש ולמרות שאני קצת יותר בעד מקסיקו אכן יותר סביר שברזיל תיקח
אגב אנשים לוקחים מה זה קשה כולה כדורגל ההוא מראדונה עוד שנייה התפגר חחח והבנתי שבניצחון הראשון של מקסיקו הייתה שם רעידת אדמה קטנה מההתלהבות
אנשים תירגעו זה רק משחק! חח מי ישמע מלחמה
ועוד משהו, חייבים להחליף את הפרשנים אצלינו חיים בסרטט מפצחים גרעינים בזמן שהם מדברים רק בגללם צריך להחליש
אני אישית ממש לא חובבת גדולה של כדורגל אבל כן מציצה מידי פעם במשחקים שממש מעניינים כמו עם ארגנטינה/מקסיקו/ברזיל

evglev1

Well-known member
מנהל
מזכיר איך בשנה של המרמרה מכבי ת"א שיחקה בגביע אירופה

מול פנרבחצ'ה הטורקית, וכשפנרבחצ'ה הביסה את מכבי ת"א, מישהו מהצוות שם אמר שהניצחון מוקדש להרוגי המרמרה.

מעניין שדווקא מצרים וסעודיה לא לקחו ללב את שסעודיה השאירה את מצרים ללא נקודות.

evglev1

Well-known member
מנהל
בהחלט יצא מגניב

מקסיקו מול ברזיל, ושוויץ מול שבדיה, שמות דומים של מדינות. כדורגל זה באמת משחק שלוקחים ללב יותר מדי, גם בכדורגל הישראלי זה נפוץ אצל אוהדי כדורגל.

evglev1

Well-known member
מנהל
שום דבר לא בטוח

נראה שמקסיקו הרגישה בטוחה לאחר שני ניצחונות ושכחה שאם היא מפסידה וגרמניה מנצחת הפרש השערים הוא שיקבע. ברזיל אכן הוכיחה שהיא נבחרת חזקה. אבל לאור העובדה ששבדיה הביסה את מקסיקו והפסידה לגרמניה שהפסידה למקסיקו, שום דבר לא סגור. ומזל טוב לדרום קוריאה על השלוש נקודות של כבוד, מקווה שמקסיקו לא שכחה לשלוח פרחים לדרום קוריאה שבזכותם הם בשמינית.

ובהזדמנות ברכות על כך שכל הקבוצות המוסלמיות או החצי מוסלמיות (ניגריה וסנגל) עפו. חשבתי מה יקרה אם בלגיה ואנגליה יעשו תיקו, אותם נקודות, אותו הפרש שערים, אותו מספר ניצחונות, אותו מספר שערים כבושים, אותו מספר שערים שספגו, אותה תוצאה ביניהם, ובלגיה ניצחה וזה נחסך, אך את התשובה קיבלתי בזכות הניצחון של פולין, יפן עלתה בגלל פחות צהובים מסנגל.

faery18

New member
ארגנטינה ומסי הולכים הבייתה

הפסידו לצרפת! מונדיאל ממש גרוע היה להם, מהתחלה.
לא מבינה מה מתלהבים מהמסי הזה הוא יותר בכיוון של כוכב נופל

פחות איכפת לי מי ינצח העיקר שהם הלכו
אחרי שהחרימו אותנו וגרמו פה לעוגמת נפש ואכזבה למלא ילדים שחיכו לראות אותם.
ככה יעשה למחרימי ירושליים

למעלה