רוק סטורי פרק 63

tami129

New member
רוק סטורי פרק 63

אף אחד לא כותב אבל אני חייבת לכתוב על הסדרה הזאת

אני ממש אוהבת את הסדרה כי אני אוהבת את הדמויות, אפילו את הדמויות הרעות אני אוהבת, אני אוהבת את הסיפור כי הוא מהודק וקולח ולא מחכים יותר מדי זמן להתרחשויות, והנה מה שקורה לאחרונה:
דיאנה מגלה על ז'וליה אבל היא חושבת שהיא לורנה, ז'וליה הפילה את אלכס אבל הוא הצליח להתחמק בעזרת לורנה שהיא ניסתה להרוג...והכל נראה כמעט הגיוני.
הלהקה 4.4 מצליחה וחותמת אצל גורדו למרות התנגדות של דיאנה ולזרו מחליט להשיג אותה בגלל שהוא הפסיד את לאו.
לזרו הוא באמת רשע, הוא גנב מגי את השיר הוא גנב מגי כסף כל הזמן שהוא ייצג אותו, הוא לקח ממנו קנס אדיר וקנה ממנו את הבית שלו. עכשיו הוא יגנוב את הלהקה שגי הקים, מעניין אותי איך הוא הולך לעשות את זה אבל כבר הוא התחיל את התהליך.
אבל הרוע שלו סביר, הגיוני...אני גם אכתוב בנוגע להבוח לאהוב ואז תבינו יותר למה אני כותבת את זה.
לגבי דיאנה, אני יודעת שהרבה חושבים שהיא רעה אבל לפי דעתי היא לא, חוץ מהעניין שהיא משתמשת בבת שלה ביחסים שלה עם גי והעניין עם האוכל, היא די בסדר, היא התנגדה ללילה בגלל שלילה היתה אינטרנסטית והשתמשה בגורדו, דיאנה עדיין אוהבת את גי אבל יש לה רגשות כלפי לאו וגם גי לא רוצה אותה עכשיו אז היא לא יכולה לחזור אליו.

faery18

New member
טלנובלה מעולה

אני לא צופה לפי קצב השידור בגלל זה אני פחות כותבת עלייה, אני בפער לא קטן.
אבל ללא ספק טלנובלה מצויינת

למעלה