elall

Member
מנהל
הייתי השבוע בהופעה של Il Divo בתל אביב

הרכב ששרו את השיר נושא של "הכישוף".
היה ממש מהמם
, הם ממש חמודים ומוכשרים!
אחרי מה שקרה עם נטליה אוריירו ונבחרת ארגנטינה, כל הזמן חששתי שיבטלו, בגלל לחצים אנטישמיים או כי לא ימכרו כרטיסים, כי כל הזמן נכנסתי לאתר וראיתי שיש עוד מלא כרטיסים, וגם כי שמתי לב שבישראל ממש לא טרחו לפרסם את ההופעה שלהם
אבל בסוף הייתה כמות מכובדת, האולם היה נראה די מלא, יום-יומיים לפני ההופעה ראיתי אותם מפרסמים בכיף שלהם תמונות מטיול בישראל, אז נרגעתי והבנתי שממש לא מזיז להם כל הלכלוך על ישראל.
והתמכרתי לשיר החדש שלהם (שזה חידוש לשיר של אדל).
&nbsp

שמחה שנהנת!

איפה הייתה ההופעה?
אחרי מה שהיה עם אנריקה בפארק הירקון אני לא מוכנה ללכת לעוד הופעות שם...
ובכלל לא ידעתי שהם צריכים היו להופיע... אחרת אולי הייתי הולכת

elall

Member
מנהל
זה היה ביד אליהו (היכל מנורה מבטחים, נוקיה לשעבר)

טוב כל האלה הפופולאריים בהגזמה שאוספים אלפי אנשים בפארק היקרון בחום על הדשא, זה באמת נשמע סיוט.
פה היה הכל מעולה, מקומות ישיבה מסודרים ומסומנים, וכמובן מקום ממוזג.
כמו שאמרתי, הפרסום בארץ היה על הפנים. חוץ מאיזה פרסום ראשוני שניר שם פה לפני כמה חודשים, לא ראיתי שום פרסום בארץ.
&nbsp

ההופעה הייתה נהדרת

אנריקה היה מדהים אבל לעמוד שם כשכולם עם טלפונים שלופים ומי שנמוך לא יכול לראות כלום פרט למסכים וזה בקושי זה בעסה... המזל היה שהוא הגיע לא מעט לבמה הקטנה שהייתה ויכלנו לראות אותו יותר קרוב א בבל היינו כמו קופסת סרדינים וזה לא היה כיף בכלל

&nbsp
עצוב שלא ידעו חפרסם נכון אחרת אני בטוחה שעוד הרבה היו מגיעים להופעה

faery18

New member
איזה יופי שהם בסוף באו שמחה שנהנית!

בהתחלה חשבתי גם ללכת אבל אני לא מכירה מספיק את השירים שלהם רק איזה שלושה ארבעה קאברים, צריכה להיחשף אליהם יותר חח הם שווים את זה
מוצלח החידוש לאדל

elall

Member
מנהל
הם דווקא לא שרו הרבה מהשירים הישנים שלהם

אני מכירה יחסית הרבה שירים שלהם (20+) וקצת התבאסתי שהם לא שרו 2-3 שירים שאני ממש אוהבת, אבל זה סיבוב הופעות חדש לקראת האלבום החדש, ככה שחצי מהשירים היו חדשים מהאלבום הבא, שהם כמובן ברובם שירים קיימים כבר וזה בעצם קאברים, שאלו היו שירים מאוד מוכרים של אלביס, פרנק סינטרה, אדל, Angels של רובי ויליאמס וכו' אז בכל מקרה הכרתי את רוב השירים ונהנתי מהביצוע שלהם. היו גם שירים מהאלבומים הקודמים, אבל שוב זה קאברים ברובם, אז גם הם שירים מאוד מוכרים.

מקסיקו הביסה את גרמניה ודרום קוריאה

כמה אוהדים קיצונים שרפו את דגל גרמניה.
&nbsp
משחק הבא של מקסיקו נגד שוודיה ביום רביעי ה27 ליוני ב17:00

faery18

New member
שמחתי בשבילהם
אבל לא משתווה לשמחה שלי כשארגנטינה הפסידו

אחרי שהחרימו אותנו, ועוד איזו השפלה 0-3
חח

evglev1

Well-known member
מנהל
רק שלא יעברו

לא יודע מה יכאב להם יותר להפסיד גם היום, או שהם ינצחו וגם איסלנד תנצח ואיסלנד יעלו בגלל הפרש שערים.

faery18

New member
עברו בקושי

רוב המשחק היה תיקו 1:1
אבל משחק הבא הם מול צרפת שלפי מה שהבנתי נחשבת ליותר חזקה כרגע
אז לא הכל אבוד

faery18

New member
Alvaro Soler

לא הכרתי את הזמר יוטיוב המליץ לי עליו חח יש לו שירים ממש טובים!
ממליצה על 2 שאהבתי במיוחד

למעלה