המחליפה של בעלי יש משפחה היא

המחליפה של בעלי יש משפחה היא

Golpe al corazon("אגרוף בלב") בכיכובם של אלאונורה וקסלר וסבסטיאן אסטבנז

snirf

Active member
היא חביבה

והרבה יותר טובה מ"הדרך לאהבה".
מוזר ומפתיע שפתאום ויוה רוכשים כ-ל טלנובלה ארגנטינאית...לגבי GOLPE חשבתי שהסיכויים לרכישה יהיו נמוכים, היות ופעמיים שידרו את הדרך לאהבה עם אסטבנז, כשהפעם ה-2 הסתיימה ממש לא מזמן...אז כמה אפשר לראות אותו?

&nbsp
מקווה בשביל הצופים שיביאו גם את הארגנטינאית העכשווית 100DIAS PARA ENAMORARSE ממש טובה.

חשבתי שיביאו את סימונה

והייתי רואה רק בגלל אנה מריה אורוסקו כי טלנובלה מוזיקלית לא מדבר אליי וזה בסגנון נוער והראשית מזכירה את אספרנסה מיה. כנראה החליטו לעשות איזון בין מקסיקו לארגנטינה עד שאחת הברזילאיות תיגמר אלא אם כן ויוה החליטו להביא שתי ברזילאיות עד להודעה חדשה כי מהחדשות הברזילאיות יש יותר ומקסיקו וארגנטינה יש רק אחת ולקחו משבצת חדשה לטלנובלה ישנה שלא ברור אם הכוונה לנוסטלגיות או שזה חד פעמי אבל יש עוד זמן עד שנדע מה כוונותיהם של ויוה.

evglev1

Well-known member
מנהל
מאז הביקור של לאלי והבאת אספרנסה ויוה

מקפידים שתמיד תהיה לפחות ארגנטינאית אחת. עכשיו כשיש גם שידור חוזר לבובה פראית ולא מזמן היה שידור חוזר לדרך לאהבה הם הרשו לעצמם חודש ללא ארגנטינאית חדשה, אך ברור שזה היה זמני.

faery18

New member
מעולה

ככה יהיה לי יותר זמן להמשיך לצמצם פערים עם הברזילאיות

Don Nirtin

New member
אני בבעיה

יחד עם הברזילאיות ובאהבה יש חוקים זו תהיה כבר הטלנובלה הרביעית

&nbsp
לא יכלו להביא את גבריאל קוראדו שלאף אחד לא אכפת ממנו?

evglev1

Well-known member
מנהל
עצה

כדאי גם לך וגם להדר להחליף ממיר לממיר עם יותר מקום הקלטה, ה-100-110 שעות של ההוט מג'יק והיס מקס זה רק לחשוב על מה ומתי לוותר עם העצה של ויוה שממש לא מתכוונים להתחשב בעומס של הצופים.

לאור העובדה שאתה ביס שבניגוד להוט מעלה חלק מהסדרות (ולא רק בובה פראית) ל-VOD, אבל אצלי ב-VOD של פרטנר הכתוביות קטנות יותר, ואני לא יודע אם ככה זה ב-VOD הוא רק בפרטנר, אבל אם זה ככה ב-VOD זאת לא אופציה מבחינתך, אלא עינוי.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני יודע פשוט VOD זה יותר נוח

מלהחליף ממיר ואז לוותר על כל מה שמוקלט בו או לעשות מרתון לפני, אבל אם ה-VOD כמו אצלי זה לא ממש יעזור לך. אז נראה שאם תצטרך לוותר על משהו תוותר על הכוח לאהוב, שאתה לא נהנה מרוב העלילה שם.

Don Nirtin

New member
לא

אעשה מה שאני עושה ממילא - מריץ 3/4 מהפרק ורואה רק את החלקים המעניינים.
&nbsp
אז זה שלושה וחצי טלנובלות. פתרנו את הבעיה.

faery18

New member
ברוך הבא למועדון

משימה לא פשוטה לתחזק 4 טלנובלות חח כשבעצם יש זמן רק לאחת/גג שתיים

Don Nirtin

New member
מה שאני עושה זה כזה דבר

רואה את הפרק היומי של אהבה אין חוקים ומוחק ישר. רוק סטאר פתחתי איתה פער של 15 פרקים והתחלתי להשלים.
&nbsp
הכוח לאהוב - ממריץ את הקטעים הלא מעניינים ומשאיר לי את מה שכן. יש פרקים שלמים שהלא מעניינים תופסים את רוב הפרק אז זה מושלם לי.

faery18

New member
אני לא יכולה להריץ כי הכל ממש מעניין חח

במיוחד במעבר לזמן שהגעתי בה לפרקים הממש אחרונים והכי מותחים

Dona Sonrisa

New member
אוו! אני בדיוק עכשיו במצב הזה

מה יהיה? אוףף!
על מה הארגנטיאית החדשה?
למרות שאין סיכוי לעוד טלנובלה גם ככה ממששש קשה לשמור על הרביעית שלי שהיא אהבה בלי חוקים ואני נשארתי בלי זמן פנוי...לעוד טלנובלה. .

evglev1

Well-known member
מנהל
על אדמה פראית וויתרת? נגמר לך מקום במג'יק?

faery18

New member
היא עדיין בממיר

אבל לא נשאר עוד הרבה מקום נראה מה יהיה איתה

יש לי שני טלנובלות בויוה ושני טורקיות

לא ממהרת לנסות את הארגנטינאית אלא אם לא הייתי צופה בשתיים וחוץ מזה אני בפיגור רציני בברזילאית והממיר שלי משום מה לא בסדר אני רק מקווה שלא יחליפו לי ממיר כי יש לי הרבה הקלטות של הכח לאהוב ולא יכלתי לראות כי הייתי במעבר דירה זמנית. אולי הייתי שוקלת לצפות אילו היו מעלים לאתר. כרגע אני משלימה בסופ"ש את שני הטורקיות החדשות ולאהוב בלי חוקים.

למעלה