HIJAS DE LA LUNA

faery18

New member
HIJAS DE LA LUNA

ממש מקווה שזו תהיה המקסיקנית הבאה שתגיע אלינו בהמשך
הבנתי שהטלנובלה נגמרה לא מזמן במקסיקו. בגדול מדובר על ארבע בחורות(חואנה ויקטוריה,חואנה סולדד,חואנה אינס וחואנה ברברה)שמגלות שהן אחיות לאותו האב וכולן נושאות כתם לידה בצורת חצי ירח בגב. את הטלנובלה מובילים מישל רנאוד ודנילו קררה, ודווקא לפי הטריילר פה הוא נסבל ולא מדבר בצורה מעצבנת(בניגוד לטלנובלות הקודמות שלו
)שווה לראות אותו הפעם בתפקיד ה
נראה לי יותר מתאים לו. בהתחלה הוא מוצג כבן של אותו האב של האחיות אבל ברור שבסוף יגלו שהוא לא כי אין מצב שיציגו קשר בין אחים
בתפקיד הצלע השלישית מרילוס ברמודס שככל הנראה תהיה פה
גם לינדה ממשפחתו של בעלי משחקת פה את אחת האחיות. כמובן שלכל אחת יהיה גם סיפור אהבה כשגם גונסלו פנייה
ישחק פה את אחד מבני הזוג. אמא של לוסיאנה מבאה מאהבה היא המושפלת שבעלה בגד בה עם ארבע נשים באותה שנה
לפי הרעיון הכללי אפשר לטעות ולחשוב שזה רימייק לחמש כוכבים אבל זה לא, מדובר ברימייק לטלנובלה קולומביאנית. הצילומים השירים וכל המסביב גם נראה מאוד מאוד מושקע. לטלנובלה 81 פרקים
נראית צעירה ומרעננת כזאת מזכירה באווירה את ים של סודות
אם אני לא טועה אלה כבר הזכירה את הטלנובלה הזו פה בעבר אבל הנה בכל אופן הפתיח והטריילרים

ואלכסיס איילה שם

בתור הרע. והאבא מוכר לנו ממשולש גורלי את אהובה הראשון של ספניק.
&nbsp
אני מעדיפה שיביאו את החדשה של קרלוס מורנו, "ומחר יהיה יום אחר...יותר טוב", היא היחידה שכרגע מעניינת אותי מטלויסה. השאר לא מושך אותי. לא מחשיבה כמובן את אהבה בלי חוקים כי היא כבר משודרת אצלנו אבל אם ויוה מתלבטים מה להביא אז שיביאו את של דייאגו אוליביירה ואנחליקה ואלה. נוריה באגס גם שם לאחר שתפקידה הקודם הייתה רעה וראינו אותה אצלנו לאחרונה באנה כפול שלוש. חוץ מזה הגיע הזמן שיחזירו את אלחנדרה בארוס למסכינו שלא נראתה מאז האמת הסמויה. שחקנית נהדרת. פביאן רובלס גם שם בתור טוב לשם שינוי הבנתי והראשי הצעיר מאדמה פראית שהיה הגאלן של אלחנדרה ואמפרו התנגדה ליחסים ביניהם גם משחק פה. אנה לבייסקה שבה לטלויסה מאז מיני סדרה בכיכובם של דנילו קררה ואדריאנה לובייר רק שפה לא הבנתי אם היא טובה או רעה או חצי חצי. לא ראינו אותה מאז פשוט לאהוב עם חוסה לואיס רסנדס שאהבתי אותם באם חורגת. פלורנסיה דה סארצ'ו בתפקיד מעניין לא רעה ואסטרטיבית וחברתה הטובה של הראשית וגם אסטפנייה ויארייאל שמוכיחה שלא חייב להיות רזה כדי להיות סקסי ובכלל לא הייתי מתנגדת לראותה כראשית במקום אנחליקה ואלה.

faery18

New member
מחר יהיה יום חדש כבדה לטעמי ולא ממש מושכת

מה גם שדייגו אוליביירה בתפקיד ראשי לא ממש קורץ לי עם כל הרזומה העשיר שלו שחקן די חלש בעיניי. "באהבה אין חוקים" גם מאוד כבדה יוצא לי לראות לפעמים סצנה אחרונה כי זה נכנס להקלטה של משפחתו של בעלי ואומנם כדי לשפוט באופן מלא צריך לראות פרק מלא אבל ממה שיצא לי לראות זה בדיוק כמו שחשבתי שיהיה. כבד ולא ממש זורם.לטעמי..
זה פשוט לא משהו שהייתי מחכה לפרק הבא שלו. ככה ששמחה שבינתיים לא יצא לי להפסיד משהו שהגיע וכן הייתי אוהבת.

לעומת זאת עוד אופציות שאני מחכה להן זה Tenías que ser tú של אריאדנה דיאז ואנדרס פלאסיוס וכמובן גם Sin tu mirada הרימייק לאסמרלדה.

Don Nirtin

New member
אני עם קרלוס מורנו בכל מצב

ויוה חייבים לי אחרי שהם ויתרו על שתי סדרות שלו

Don Nirtin

New member
אפשר לוותר מבחינתי

כי אני לא מחבב פרה נאדה את ניקדרו דיאז אז שילך לחפש במקום אחר.

faery18

New member
גם אני לא הכי סימפטתי אותו עד עכשיו

אבל הגעתי למסקנה שגם למפיקים שאיכזבו בעבר יש לפעמים הברקות

פעם הייתי בטוחה שאנג'לי נסמה מפיקה גרועה אחרי האכזבה מתהום של תשוקה, וזו הייתה אחת הסיבות שוויתרתי על מה שהחיים גנבו ממני ואחר כך התחרטתי כי ראיתי שהפסדתי משהו טוב. מאז הגיעו גם רק אלוהים סולח ואנה כפול שלוש של אותה מפיקה שגם היו מעולות והבנתי שלא צריך לשפוט טלנובלות לפי מפיקים
אצל ניקנרדו אהבתי רק את מחר ולתמיד. אהבות אמיתיות לא התחברתי, ו-Hasta el fin del mundo+El bienamado אומנם לא הגיעו אלינו אבל לא התחברתי לרקע שלהן. אבל פה עם HIJAS DE LA LUNA נראה שהוא חזר לעצמו והביא שוב משהו מעולה וזה גם מתבטא ברייטינג שלה שהיה מאוד גבוה במקסיקו.

למעלה