משפחתו של בעלי - החתונה של רוברט וחולייטה

faery18

New member
משפחתו של בעלי - החתונה של רוברט וחולייטה

זו פעם ראשונה שאני רואה ראשיים מתחתנים עוד לפני סוף הטלנובלה, זה ממש נחמד
אהבתי גם את ההופעת אורח של הזמרים מהפתיח
והעוגה עם הדמויות הייתה ממש מגניבה

evglev1

Well-known member
מנהל
בגאטה הראשיים התחתנו לפני הסוף

למעשה הם התחתנו בהתחלה, חתונה שלא הראו לצופים וגם החתונה הראשית שלהם הייתה יותר מ-10 פרקים לפני הסוף.

גם באומץ לאהוב הראשיים התחתנו לפני הסוף, אבל לחתונה האזרחית לא היה תוקף כי הוא היה נשוי וחשב שהוא אלמן.

גם בשקרים הראשיים התחתנו בהתחלה ובסוף החתונה הדתית שלהם לא בוטלה. ואת החתונה האזרחית החדשה לאחר הגירושין אפילו לא הראו.

זה רק מהסדרות שצפינו בהם ביחד.

faery18

New member
נכון נזכרתי שבעצם היו להם משהו כמו 3 חתונות חח

בהתחלה חתונה אזרחית חפוזה(זכורה לי סצנה קטנה שהם רק נרשמו)
אחר כך החתונה הדתית,ובפרק האחרון הייתה עוד חתונה שזה בעצם היה חידוש נדרים אבל נחגג כמו חתונה עם שימלה לבנה והכל.
&nbsp
באומץ לאהוב החתונה לא הייתה בסוף? זכור לי שהם עברו מלא דברים עד שהגיעו למזבח חח.. וצודק בשקרים אם אני זוכרת נכון, חרונימו רצה לעשות לרנטה תרגיל כי חשב שהיא אשמה במות אחיו ולכן הקדים להתחתן איתה. באמת חבל שלא הראו לנו חתונה דתית נוספת אחרי הגירושים. אבל אני זוכרת שבכל זאת הנובלה הסתיימה יפה במסיבת יין גדולה
אבל איך הובן בסוף שהם כן התחתנו שוב אזרחית? לא זוכרת את הסצנה הזו חח

&nbsp
פה במשפחתו של בעלי זו חתונה גם דתית וגם אזרחית ממש החתונה הרשמית של הזוג משהו כמו שלושים פרקים לפני הסוף שזה די נדיר לראות בטלנובלות. למרות שאמא של רוברט כמעט רבה עם חולייטה על העובדה שהחתונה לא תהיה בכנסייה אלא בטבע חח אבל הם כן הביאו כומר והובן שהם רק צריכים להירשם בכנסייה. כנראה עשו את זה כבר עכשיו כי לפי מה שידוע לי יש עוד לפחות שני אירועים שצריכים להיחגג עד לסיום הנובלה

evglev1

Well-known member
מנהל
באומץ לאהוב הם עברו המון

אבל עדיין אחרי החתונה היו עוד 50 פרקים לאחר שהקימו לתחייה את אישתו של דניאל ואז הם עברו עוד דברים. שלפני החתונה היו מעל 110 פרקים עד שהתחתנו בלי לדעת שהוא עדיין נשוי. אבל לחתונה הדתית היה תוקף, כי דניאל ואישתו היו נשואים בחתונה יהודית ודניאל וקמילה בחתונה נוצרית. ולכן כנראה בסוף היה טקס מרשים של הפיכת שם החווה ללה מלקרידה (הלא אהובה) לאומץ לאהוב או אהבה פראית השם המקורי בספרדית, ולווא דווקא חתונה.

faery18

New member
בפרק 75 יש איזכורים לרעידת האדמה שהייתה במקסיקו

לפני כמעט שנה. מסתבר שהשחקנים ממש חוו את הרעידה על סט הצילומים! כידוע חואן אוסוריו המפיק גם העלה מופע התרמה של הטלנובלה למען הנפגעים.

למעלה