שאלות, חדשות,בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות,בקשות

כל מה שקשור לטלנובלות ושחקני טלנובלות לכאן
המשך שבוע נעים

elall

Member
מנהל
תגידו, ויוה לא היו אמורים לפרסם טלויסאית חדשה?

Renat Zeitune

New member
הם לא היו כבר יומיים בפייסבוק

ושאלתי אותם על הפוסט שלי, לא קראו.

Renat Zeitune

New member
הסוף של הרימייק של אזמרלדה, Sin tu mirada מפתיע

לא יכולה להתאפק אבל גם לא אהרוס אז רק אגיד שהסוף שונה מאזמרלדה.

faery18

New member
הצצתי בסצנה האחרונה

הבנתי שהיא לא תסיים עם הראשי אלא עם מישהו אחר.
אני לא ראיתי את המקור אז אין לי היכרות מוקדמת עם הדמויות,
מה שכן צריך לראות כדי לשפוט תלוי איך הדמות של הראשי התנהגה לקראת הסוף יכול להיות שהכניסו עוד שינויים ברימייק. לפי התגובות מתחת לסצנה האחרונה נראה שהיו לה סיבות טובות לבחור בשני. זו אחת הטלנובלות שאני יותר רוצה שתגיע אבל מקווה שזה יקרה רק בהמשך

elall

Member
מנהל
אותי זה אכזב

עד שפעם במיליון שנה יש טלנובלה של טלויסה שמושכת אותי, אז הרסו אותה. אם היא תגיעה עכשיו אני לא יודע אם יהיה לי את החשק לראות אותה בידיעה מה הסוף. אם יש משהו שמושך אותי שם זה הזוג הראשי. אני מאוד אוהבת את אוסבלדו דה לאון ושמחה שסוף סוף הוא קיבל תפקיד ראשי, אבל אפילו אותו לא נתנו לו לסיים בכבוד. את הראשית אני לא מכירה, אבל היא נראת חמודה, ורק מהפרומואים כבר רואים שהם זוג מקסים ויש ביניהם כימיה. סביר להניח שתסריטאים חירטטו משהו לקראת הסוף כדי להצדיק סוף כזה, אבל למה? בחרו לעשות טלנובלה קלאסית, אז לכו עם זה עד הסוף. למה להתחכם?
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
ראית אזמרלדה או טופז?

נראשי לא ראוי לראשית. ואני מניח שזה משהו כמו אויבת יקרה, לא חושב שיהפכו את הראשי לרשע כמו באקאסיה.

elall

Member
מנהל
לא, לא ראיתי שום דבר מזה

אבל זה עדיין בגדר טלנובלה קלאסית עם בחורה ענייה מסכנה ונכה, ובחור עשיר, והחלפת תינוקות, ותמיד יש איזה חברה או ארוסה בדרך, הורים שמתנגדים, ובטח יש גם איזה אחד אובססיבי לראשית, קיצר אוסף של קלישאות טלנובליות. אז גם אם הראשי קצת בעייתי, הוא אמור להשתפר עם הזמן, גם זה אלמנט ידוע מאוד, איך למשל ראשי יכול להיות פוץ עשיר ומפונק, משתנה כאשר פוגש את אהבת חייו. ולפי מה שיצא לי לקרוא/לראות פה הוא לא באמת איזה מפלצת סטייל אסטבן מאקסיה.
&nbsp
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
יש משהו בזה

אבל עניין אחד פוץ שמשתנה ועניין אחר אדם טוב ומאוהב שמוותר עליה כי הוא לא מוכן לגדל ילד ששניהם לא בטוחים לגבי זהות האב, שזנ כבר בפני עצמו עלילה טיפשית למאה ה 21 שיש בדיקת ד.נ.א ואפילו כזאת שאפשר לעשות בזמן ההריון. אבל הדרישה של הראשי למסור את הילד לאימוץ, רק משום ששניהם חושבים שהראשית נאנסה ולא יודעים את זהות האב, אמורה להיות חמורה בפני עצמה בפני טלוויסה.

אבל אולי זה משהו בעייתי אצלי כצופה שיותר קל לי לסלוח לאיבו בבובה פראית על כך שהוא מתערב עם החבר שלו שיצליח לשכב עם מילי ורודף אחריה כדי לזכות בהתערבות מאשר לסלוח לראשי שלא מוכן לגדל את הילד של הראשית שיש חשד שהוא תוצאה של אונס.

elall

Member
מנהל
השאלה למה בכלל להכניס את הסיפור הזה

למה מראש "לקלקל" את ראשי?
העניין הוא שבכללי הם עשו את זה פשוט בצורה מעוותת. אם לפחות היו בונים את זה בצורה היגיונית, מהתחלה. באקסיה מהתחלה לא היה ברור מה הולך שם, מי הזוג הראשי ועם מי אקסיה תהיה, גם ב"אין טיפשות בגן עדן" מהתחלה היו שני מועמדים לליבה של קנדי, שניהם דרך אגב לא מושלמים, ואפילו שם עשו כמה סופים אלטרנטיביים. אני לא ראיתי את אויבת יקרה, אבל נראה שגם שם שני הגברים היו כל הזמן בתמונה , גם ברשימת השחקנים גם סוטו וגם חורחה ארבנה מופיעים הכי ראשונים עם אנה לייבסקה, כאילו הם שלושתם הראשיים. אבל פה הבחור ההוא, רופא עיניים, חצי טלנובלה לא היה קיים בכלל וברשימת שחקנים תמיד תקוע איפשהו בעשיריה השנייה , כשחקן משנה. בכל מקום, כל הזמן מציגים את אוסבלדו דה לאון וקלאודיה מרטין כזוג ראשי. טלנובלה שלמה או לפחות מחצית ממנה מפמפמים לצופים על האהבה הגדולה, וכל הטלנובלה בעצם עוסקת במלחמה שלהם על אהבתם, ואז בסוף משדכים לה מישהו אחר. וכדי שזה יהיה משכנע מספיק , יוצרים דרמה ומוציאים את הראשי באור שלילי.
לגבי מה נראה לך יותר חמור או בלתי נסלח- להתערב עם חבר , מה שאיבו עשה זה נטו דוחה ואין לכך הצדקה. גם ב"אני בטי מכוערת" מה שעשה ארמנדו (או מקבילים לו בגרסאות אחרות) לבטי מגעיל ואין לו הצדקה, אבל בכל זאת בסוף נסלח. אבל לגדל ילד שלא שלך זאת דילמה קשה ולא כל אחד בנוי לזה, לא כל אחד מסוגל לאהוב ילד של מישהו אחר, ועוד כזה שהוא תוצאה של אונס. ובאופן בכללי הסיפור הזה מטומטם. זה היה גם בגרסא מקורית? כי אם כן, אז עוד נסבל כי זה היה בשנת תרפפ"ו, הטכנולוגיה אולי לא הייתה מספיק מתקדמת, אבל עכשיו 2017, הסיפור הזה לא מתאים בכלל, כי כמו שאמרת אפשר לעשות בדיקת DNA. נו באמת, רוצים לחדש? תשנו את זה, לא את הסוף ותהרסו את הזוג הראשי.

evglev1

Well-known member
מנהל
ספוילר - אי אפשר לשנות מה שרוב העלילה

בנויה עליו, כמו שבחיים שגנבו ממני לא יכלו לוותר על עניין הממזר והשידוך הכפוי מאחורי גבו של ראש המשפחה.

גם באזמרלדה של 1998 או 2000 זה היה מגוכך, גם אם בדיקה בזמן ההריון לא הייתה אפשרית. ועוד תירצו את זה שלראשיים זה נראה משפיל, שזה עוד יותר מגוכך שיותר משפיל אותם בדיקת ד.נ.א מאשר לחשוש שהילד תוצאה של אונס.

Renat Zeitune

New member
אז למה לעשות לזה רימייקים בכלל?

אם האלמנטים הם מיושנים אז שיעשו אותה תקופתית בהתאם לסיפור כמו בחיים שגנבו ממני שמונסראט מצליחה לאהוב את אלחנדרו אחרי שאנס אותה. זה לא מתאים שאישה מודרנית ששוכבת לפני החתונה(שמקובל כיום גם במקסיקו בקרב החילונים) תתאהב בגבר שאנס אותה רק כי היא אישתו. והיו עוד אלמנטים שפשוט מגוחכים לאווירה המודרנית. אלחנדרו היה צריך להענש על שאנס את מונסראט. לא לזכות באהבתה. לא יודעת אם חוסה לואיס אנס את מונסראט כשהייתה אישתו אבל אם לא, היה צריך לסיים איתה למרות שטלויסה לא היו נותנים בגלל הזוג סבסטיאן ואנג'ליק שאפילו בטרסה סיימו יחד. ייאמר לזכותה של מילי מבובה פראית שלמרות שזה בתקופה ישנה היא ידעה איך להחזיק קצר את איבו החרמן. ובכל הזדמנות השיבה לו אש ולא נשארה חייבת למרות אהבתה אליו. עשתה לו את החיים קשים ונירמלה אותו. אבל לפחות הוא לא אנס. מקווה שבלוס מריה הראשי לא זבל שאגב אותו רוב הסיכויים יגלם הורסיו פנצ'רי ברימייק לצד בת זוגו, פאולינה גוטו. כי אם כן עדיף שיעשו אותו תקופתי.

evglev1

Well-known member
מנהל
חוסה לואיס לא אנס, "רק" ניסה לאנוס

אחיה של מונסראט הספיק לבוא ולעצור אותו. גם באהבת אמת אדולפו ניסה לאנוס, בטענה שהיא אוהבת יחס כזה, אם היא עדיין מאוהבת במנואל, ואז הגיע הודעה שהוא צריך לצאת למבצע צבאי דחוף, והוא לא הספיק לאנוס.

בלוס מריה הראשי בסדר גמור.0

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אני לא מבין את זה

כבר באזמרלדה של סוף המאה ה 20 העלילה של פרידה בגלל שלא יודעים את זהות אבי הילד נראתה מגוכחת, נראה שהסדרה הצליחה רק בגלל קולונגה.

בחיים שגנבו ממני עצם הרעיון של ריימק מודרני לסדרה תקופתית היה מגוכך, אמנן אמנם נהנתי מהסדרה, אבל העלילה שהכי פחות עניינה אותי, זה המשולש הראשי, אם המשניים הם באמת שיחקו אותה.

אבל מצד שני גם בים של אהבה הוריה של אסטריה נשארו ביחד, למרות שנולדה מאונס וגם בחתולה פראית אמנם לא שידכו בין האנס לנאנסת, אך סלחו לאנס בטענה שהיה תחת סמים. וגם בסדרה גוואדלופה ששודרה עם אדלה נוריגה ואדוארדו יאנז ששודרה בערוץ הרוסי ובערוץ 33 עם דיבוב לערבית, ואולי בלי תרגום לעברית, לא יודע צפיתי כמובן בערוץ הרוסי, זה שהכיר כשהוא היה שיכור ואנס אותה נשאר ביחד. כך שגם בקלאסיות הייתה סלחנות לאונס, עד שלא נרתעו מראשי אנס. הבנתי שבמקור לתשוקת הנצים "מים שקטים", גם הראשיים וגם רות/ורוניקה ובן הזוג שלה התחילו את מערכת היחסים מאונס, וגם בגירסה הקודמת לאסירה "תשוקות סודיות" הסתבר שהאנס ואבי הבת היה הראשי והם נשארו ביחד. אבל בחיים שגנבו ממני באמת עברו גבול של ראשי שאונס את הראשית פעמיים, והאונס השני לא היה באהבת אמת.

evglev1

Well-known member
מנהל
ולגבי אויבת יקרה

ארנסטו, חורחה ארבנה נכנס באמצע, אבל בשלב מוקדם בהרבה מהיריב באזמרלדה, זה בערך כמו אם בובה פראית, דיאגו ראמוס, סרחיו היה נשאר מאז שהופיע עד סוף הסדרה והיה בסוף מסיים עם מילגרוס.

faery18

New member
גם אני אוהבת את אוסבלדו דה לאון אבל

צריך לחכות ולראות איך זה בא לידיי ביטוי בטלנובלה

למעלה