רוק סטורי עד 16

Don Nirtin

New member
רוק סטורי עד 16

כל מה שיש לי להגיד זה שהסדרה פשוט גאונה ברמה כזו שפשוט כיף לצפות בגי וז'וליה/לורנה הופכים לזוג.

ובמקביל גם קצת בא לי להרביץ לז'וליה/לורנה על זה שהלכה והסתכנה מול אלכס

עכשיו הבנתי מאיפה אמא של לאו רז'יס מוכרת לי. אווה המעצבנת של הנובלה ההיא של שתי האחיות שאחת מהן נכנסה לקומה ל20 שנה. מעצבנתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

דיאנה מעצבנת אותי. כל מה שלזרו עושה לה די מגיע לה בשלב הזה.

והבנתי למה מראים את הסיפורים של זוטה אפי שפספס אודישן ואת ניקולאו חולה הסרטן - כי אולי בשלב מאוחר בעלילה הם יהפכו לחלק מלהקת הבנים של ז'קה וטום כפי שגי מתכנן

Dona Sonrisa

New member
אמא של לאו

היא שחקנית ששיחקה את אמיליה במעבר לזמן ושם הייתה האמא של אליני (דיאנה וליביה) וכאן דמותה שונאת אותה.
דמות מרתקת .רשעית קומית כזאת
וכן כנראה הם חלק מהלהקת בנים העתידית
מעניין מי גנב את השיר? לזרו? לאו? דיאנה?
או שגי טועה והשיר באמת לא שלו? שזה כנראה לא אפשרי כי כל יוצר מכיר את השירים של עצמו!
ולורנה וג'וליה הן אותה שחקנית שמשחקת תאומות.
ומי היה מאמין שאלכס הרשע הוא אפונסו המתוק ממעבר לזמן...
&nbsp

tami129

New member
לפי דעתי...

לזרו גנב את השיר ונתן אותו ללאו, לאו לא כל כך חכם

ואפונסו הוא אלכס הרשע כמו שליביה המתוקה היא בעצם דיאנה הקשוחה
וגורדו הוא הפוליטיקאי הרשע מלב משוגע וכאן הוא מפיק טוב לב.
מה שכן, גי הוא דמות ששיחקה בעבר בסדרה עם היוונים ועם הדוגמניות...שכחתי איך קראו לזה בויוה, אז הוא היה הבן של ויטוריה והוא היה בן כזה מטורף אבל מטורף חמוד אאל"ט.

elall

Member
מנהל
נראה לי הכוונה ל"בליסימה" והיא שודרה בערוץ 3, לא בויוה

tami129

New member
צודקת

לא היתה סדרה טובה במיוחד...אבל השחקנים טובים

faery18

New member
איזה מוזר יהיה לראות אותן עכשיו ראש בראש חח במיוחד שהכימיה

שלהן בתור אם ובת הייתה כ"כ מעולה במעבר לזמן,טוב מבחינתי עדיין
עוד 20 פרקים לסוף
עדיין לא הגעתי להיכרות שלהן ברוק סטאר
בכל אופן שתי שחקניות ענקיות

faery18

New member
ז'וליה וגי

אני אומנם רק בפרק חמש אבל מהרגע הראשון התחברתי אליהם
יש כימיה טובה בין השחקנים

ממש יפה לראות איך גי עוזר לה ותומך בה אחרי שאלכס הכניס אותה לתסבוכת הנוראית הזו וגרם לה להיחשב ל"נמלטת מהחוק". מסכנה עד שהצליחה לבטל את הסיסמא בנייד שלו ועד שסופסוף הצליחה למצוא הוכחה מוקלטת שהוא האשם הבלעדי האנשים שלו הצליחו לגנוב את הטלפון מהחנות בדיוק בדקה התשעים וככה ז'וליה פספסה את הזדמנות חייה
הטעות שלה הייתה שהיא השאירה את הטלפון בחנות במקום לקחת אותו איתה לחנות השנייה שקנתה בה את הדיסק און קי כדי שהמוכר יעביר לה את המידע מהטלפון לשם. עד שהצליחה להפעיל את הטלפון איך היא משאירה אותו בחנות?? והיא עוד יודעת שהוא במעקב!

לפחות עם שינוי המראה שלה אלכס לא יכול לדעת שהיא זו שהתעסקה עם הטלפון

בינתיים גי סופסוף מתחיל לתפוס מי זו דיאנה אחרי שלזארו אירגן הכל כדי שיתפוס אותה ואת לאו על חם במסעדה
ואיזה טיפוס שחצן מנופח מלא בעצמו הלאו הזה חחח אהבתי איך גי פוצץ לו את החלונות של המכונית החדשה וההוא מדביק את האף לחלון "לאאא האוטו שלי"XD לזארו הזה ממזר רציני
איך שהוא צבוע עם גי משחק אותה האמרגן שלו חבר נפש שלו אבל בעצם מנצל את הפתיל הקצר שלו כדי ליצור מצבים שיכניסו אותו לתסבוכות והכל בגלל שדיאנה בחרה בגי ולא בו
נראה שהוא יעשה לגי עוד הרבה צרות

והנה נכנסו עוד דמויות חדשות ומוכרות
ההורים של ניקולאו שניהם שיחקו באימפריה, השחקנית שמשחקת את אמא שלו עברה דיאטה רצינית בקושי זיהיתי אותה! וז'וטה אפי מוכר לי מזמן לאהוב שם הוא פפיטו
גם שם יש לו שם מסובך וכינוי קרוע

אהבתי גם את ההתקרבות בין גי והבן שלו, איך שהסביר לו שהוא תמיד שילם עליו מזונות ותמיד היה איכפת לו ממנו אבל לא יכל להיות לצדו בגלל אימו הבעייתית משהו

מעניין מה ז'וליה תעשה עכשיו שנשארה בלי הוכחות לחפותה
מחכה לראות גם את המשך ההתקרבות בינה לבין גי אחרי שגילה מי זו דיאנה

faery18

New member
אגב עושה רושם שכבר בהתחלה חתכו לנו לא מעט

לפי הטריילר הרשמי היינו אמורים לראות סצנות של גי ודיאנה ביחד וסצנות מההיכרות של ז'וליה ואלכס.

faery18

New member
אבל זה חלק מהרקע של הנובלה

אילה סצנות שאמורות היו לתרום להבנת הדברים בצורה יותר ברורה בהמשך, במיוחד בנוגע לאלכס וז'וליה.

Don Nirtin

New member
ושוב, לא משהו שמדיר שינה מעיניי

העיקר הנובלה מצוינת עם או בלי חיתוכים.

Dona Sonrisa

New member
נכון שאתה בהלם?

אני חשדתי משהו כזה...
לא סתם יש תאומות...ודמות אלכס הרשע. ז'וליה מסכנה מאוד בגידה כפולה והיא אפילו לא יודעת..

למעלה