משפחתו של בעלי

Renat Zeitune

New member
משפחתו של בעלי

התחלתי לראות עם אימא שלי שהתחילה מהאמצע אבל מכיוון שזאת קומדיה קל להכנס לזה והיא שכנעה אותי. בינתיים מי שהכי מוצא חן בעיניי זה חואן פבלו מינור שמצא חן בעיניי עוד מתשוקה וכח לא מבינה איך אין לו מעריצים הוא מקסים בעיניי יותר טוב מדנילו קררה ודניאל ארנס יחד למרות שדניאל ארנס עוד נסבל פה ואני אוהבת את דמותה של סוריה וגה ואני כבר אמרתי זאת. לא אוהבת שדיאנה בראצ'ו בוכה פה מצד אחד זה טוב שהיא נחה מהמרשעות שלה אבל למה לבכות כל הזמן.

מצחיק שחואן פבלו מקבל בחילות יחד עם חולייטה ונחמד לראות הראשי השני מאל תעזבי אותי למרות שהדמות שלו לא מי יודע מה ואמא של חולייטה דורשת נבוט באנה כפול שלוש אהבתי אותה יותר וכמובן כיף גדול לראות את רנה קסדוס האדיר מגלם שוב דמות ססגונית ושונה ולא ממחזר את עצמו כמו לא מעט שחקנים. הרגה אותי בלנקה ששמעה שחולייטה בהריון אין ספק שדיאנה בראצ'ו יכולה להיות טובה אבל שתפסיק לבכות ראבק וטוב שלא כמעט כולם יודעים על ההריון.

נראה לי מריסול והזמר יתאהבו ויהיו ביחד. לא מבינה מה יש לאחות השנייה נגד חולייטה, היא לא עשתה לה כלום. האמת שמוצא חן בעיניי הנושא הטלנובלה על הורות וחמות והיחסים ביניהם. שפטתי ופסלתי מראש כנראה שגם הייתה לי רתיעה מדניאל ארנס וגם כי כעסתי שויוה הביאו אותה ולא את Papa a toda madre אבל לפי התגובות בפייסבוק לא מתים על הסדרה הזאת(משפחתו של בעלי) וגם לא אהבו אבאל'ה אז אולי מעדיפים את הסדרות הדכאוניות כמו הטורקיות או רק קומדיות מארגנטינה כמו סימונה שביקשו אותה או 5 כוכבים. גם אבאל'ה וגם זה בעיניהם זבל שטותניקי אז זה בטח יהיה גם "אבא לכל אם" זבל בעיניהם שגם ככה לא יקבלו את הזוג הראשי ביחד.

faery18

New member
יופי שהחלטת לצפות את לא תתחרטי היא אדירה

מאיזה פרק התחלת? אם לא תביני משהו תשאלי;)

לגבי דיאנה בראצ'ו/בלנקה רק עכשיו היא התחילה להיות ריגשי חח כי היא מנסה לפתח קשר קרוב עם חואן פבלו אחרי נתק של 34 שנים וזה לא תמיד הולך חלק - פשוט שהחיכוכים שלהן עם חולייטה יוצרים לפעמים התנגשויות גם איתו אבל טוב בלנקה ודוניה אימלדה די נכנסות להם לחיים חח
בפרקים הקודמים חולייטה הייתה ממש מסכנה בלנקה ביקשה את המפתח לדירה שלהם כפתה עלייה שיעור בישול ושלחה לה מליון הודעות בזמן הנהיגה עד כדי כך שחולייטה המסכנה עשתה תאונה(קלה יחסית
) או שכל שנייה אכלתם? בואו לאכול אצלינו! חולייטה למה את לא מבשלת לו? ודוניה אימלדה בכלל פרמיטיבית איך שראתה את חואן פבלו עם הסינר-מה פתאום זה תפקיד האישה לדאוג לבית ולבשל חח איזה מיושנות
חואן פבלו וחולייטה התחנכו אחרת וגם זה יוצר לא מעט ויכוחים בין כולם
מה שכן הם לגמרי עשו טעות שסיפרו לה על ההריון של חולייטה לא פלא שכבר חצי עולם יודע חחח

עכשיו גם אמא של חולייטה נכנסה לעניינים והוסיפה עוד שמן למדורה כשהיחסים שלה עם בלנקה ואימלדה התחילו בהתחשמלות ונגמרו בכלים שבורים על הריצפה וגירוש שלה מהבית של חואן פבלו וחולייטה
התפקיד של אוליביה בוסיו כאן באמת שונה לגמרי מהתפקיד שלה באנה כפול שלוש אבל היא מצחיקה
מה שכן נראה שיש הרבה משקעים בינה לבין חולייטה כי היא לא בדיוק אם השנה

לגבי חוסה פבלו מינור הוא בהחלט מקסים ההיכרות שלו עם הדמות של דניאלה הייתה קורעת ועכשיו הם לאט לאט מגלים מה הם באמת מרגישים אחד כלפי השנייה, אני אוהבת את הסצנות שלהם הם לגמרי זוג יוצא דופן ומשעשע חח אגב הבנתי שהיה רעיון שהם יהיו הראשיים בעונה השנייה אבל בסוף חואן אוסוריו ירד מזה ודניאל אראנס וסוריה וגה ימשיכו להוביל את הנובלה:]

איזה חמוד חואן פבלו שהזמין את האחיות שלו לערב קריוקי כדי שיתקרבו ויכירו טוב יותר
חח איך כולם שרו את השירים של הנובלה
היה מגניב עד שדניאלה די הרסה את האווירה
נכון אולי לפעמים חואן פבלו צריך להיות קצת יותר רגיש לבלנקה אבל בכללי הוא הכי חמוד איתה ורוצה להתקרב ולהכיר את אמא שלו. וגם אם יש לדניאלה איזו טענה היא באמת חושבת שזה הזמן והמקום? זה היה נשמע כאילו היא כן קצת מאשימה אותו שכולם בכו בגללו כל השנים ולא חגגו שום דבר במשפחה למרות שהיא אומרת שזה לא עניין של אשמים. דווקא ממנה היה מצופה להגיב אחרת אחרי שהרגישה אשמה(כמובן שלא בצדק)בגלל שהוא נעלם ביום שהיא נולדה. לינדה וחולייטה באמת ממש לא סובלות אחת את השנייה, לינדה לא מפסיקה להקניט אותה בכל הזדמנות בגלל שהיא חושבת שחולייטה סנובית ומתנשאת שחושבת שהם מוזרים. בהתחלה הייתה באמת מלחמת עולם בין חולייטה למשפחה שלו אבל עכשיו זה קצת התמתן, יחסית חחח כמובן שהדרך עוד ארוכה
ככה שלינדה די שומרת לה טינה.

מריסול הייתה מעריצה שרופה של חאווי לפני שנים ובמקרה היא גילתה שהוא השכן החדש מהגג
הסיפור שלהם ממש יפה ומקורי-הוא איבד את הקריירה שלו והיא איבדה את הזוגיות שלה והם בעצם מעודדים אחד את השני ועל הדרך מתקרבים:) זה חמוד גם איך שפרידה המתוקה מתחילה לראות בו את דמות האב שנעלם מחייה
הקטעים של השלושה האילה תמיד מרגשים
אגב היה איזה פרק שויוה תירגמו את השם של חאווי כסקאבי עד עכשיו לא הבנתי מאיפה הגיעו לזה

אני לא יודעת מה מידת ההצלחה של הנובלה פה אבל לפי מה שקראתי זו הטלנובלה הכי נצפית של טלויסה לשנת 2017 במקסיקו ואפשר להבין למה, היא ייחודית בהרבה מובנים
אגב אריסטוטאלס(לא רק לברזילאים יש שמות מסובכים מסתבר
)הוא לא אחר מהבן של חואן אוסוריו. את זה גיליתי ממש לאחרונה

Anett

New member
אני קוראת לו דודו אהרון של המקסיקנים

כי הוא מזכיר במשהו את דודו...

למעלה