רוק סטאר/רוק סטורי - 2 הפרקים הראשונים

Don Nirtin

New member
רוק סטאר/רוק סטורי - 2 הפרקים הראשונים

התרשמתי מאוד לטובה אבל עדיין מוקדם לשפוט מה קורה שם באמת. מה שכן בא לי לשים פקק ולסתום לדיאנה את הפה כבר מרוב שהיא מעצבנת.

ז'וליה
פשוט טרגדיה אחרי טרגדיה. מעניין איך הולכים לסדר את הבלגן הזה. נראה לי שאלכס לא ייעלם כ"כ מהר...

ואני ממש אוהב את הבן של גי. יש סיכוי טוב גם שיהיה מערכת יחסים יפה בינו לבין אביו כשהם יצליחו לגשר על הפערים של השני.

ו... לזרו הרע הראשי. די ברור, לא?

אני מחכה לראות איך הסדרה תתפתח. אבל בינתיים זה עושה רושם טוב.

ולאו לגמרי על תקן עציץ יפה. לא יותר.

faery18

New member
צריכה להשלים את הפרק הראשון

ואחזור אלייה רק אחרי שאסיים את מעבר לזמן, בינתיים מקליטה

Dona Sonrisa

New member
אני לא ממש אהבתי

היו לי ציפיות מהטלנובלה הזאת. כי לכאורה זה כל כך העולם שלי זמרים שירים מוזיקה.
הרי אני כותבת שירים לזמרים , פזמונאית ומשוררת.
ואני ממש מאוכזבת מהטלנובלה
מעבר לזמן כל כך הרבה יותר טובה
מה שכן אליני-ליביה. נהדרת בתור דיאנה היהירה והעצבנית מה שכן היא נראת בדיוק כמו ליביה המודרנית...לפחות הייתה משנה קצת את לוק...
אפשר לדמיין שליביה עוזבת את פליפי...מתחתנת עם גליירמי ויש להם בת.
בגלל גליירמי היה עשיר ומפורסם גם ליביה המודרנית בעלת יקב עשירה אז היא הפכה ליהירה ועצבנית..
אפשר בהחלט להרגיש כאילו זה ממש המשך חייה של ליביה המודרנית...
מי שכן הפתיע הוא אפונסו ממעבר לזמן שכאן הוא אלכס הרשע. ..
ומאוד מפתיע.
ואמיליה היא אמא היסטרית של לאו.
ולאו הוא לא עציץ!!!
הוא ממש כמעט לחלוטין מייצג את הזמר הכוכב תורן שאם לא יכתבו לא שיר להיט הוא פשוט ייעלם.

Don Nirtin

New member
למה מאוכזבת? 2 פרקים בקושי וכבר להתאכזב?

תני לזה שבוע.
&nbsp
לאו הוא עציץ כי בהגדרת התפקיד שלו הוא לא באמת מראה שיש משהו בתוכו אבל כבר למדתי להיות מופתע מהברזילאים. בכל מקרה הספקנו לראות אותו מנסה להבריח סטוץ מהסלון של אמא שלו וזה היה די דפוק סליחה

&nbsp
לדעתי דיאנה תהיה רעה לכמה זמן אבל בסוף היא תתנרמל.

faery18

New member
דיאנה תהיה די ביצ'ית אבל לא הייתי מגדירה אותה כרעה

אבל בהחלט שונה מהדמות המלאכית שלה ממעבר לזמן

Don Nirtin

New member
היא כלבה אבל מישהו צריך לעשות את זה

כי היא כבר לא ראשית

faery18

New member
חח את מרגישה ככה כי רק עכשיו הסתיימה מעבר לזמן

בהמשך הדמות החדשה כבר תשב לך טוב יותר על השחקנית. ודווקא פה היא בלונדינית
בניגוד למעבר לזמן ששם השיער שלה חום.

faery18

New member
איזו פתיחה מבטיחה!

ראיתי עכשיו את הפרק הראשון וזה אפילו עוד יותר טוב ממה שחשבתי שזה יהיה
אהבתי את האווירה הכללית הצילומים המגוונים ואת כל השתלשלות העניינים עם העלילות של הראשיים

השחקן שמשחק את גי הראשי לא מוכר לנו ובכל זאת איזו כריזמה גם הדמות שלו מרתקת. נראה שהאירועים שעברו עליו בפרק הראשון(הריב עם אישתו והפגישה עם בנו)ישפיעו על המשך דרכו כאדם וכזמר היות ועד כה הוא התקשה לשלוט בפתיל הקצר שלו
ולמרות זאת רואים איזה בן אדם טוב הוא כשהחליט לקחת אחריות על בנו שצץ בחייו לפתע. העלילה של ז'וליה הראשית לא פחות מרתקת עם כל עניין הסחר בסמים שהפילו עלייה איזה
אלכס בניגוד למעבר לזמן ששם היה לגמרי
מעניין עכשיו לראות אותו בתפקיד שונה אהבתי את השחקן
תענוג כמובן גם לראות את שאר המוכרים ממעבר לזמן בראשם אליני מוראייס הלא היא דיאנה שפה גם כן משחקת דמות שונה לחלוטין, שחקנית מדהימה
מצד אחד אפשר להבין את התסכול שלה בנוגע לגיליירמי והפתיל הקצר שלו
(איך החטיף ללאו חח
)אבל מצד שני היא יכלה להיות קצת יותר סבלנית כלפיו בכל זאת זה בעלה יש להם בת ואיתם הוא ממש בסדר

אהבתי איך שדרכיהם של הראשיים הצטלבו על הפרק הראשון כשז'וליה בשיא המנוסה שלה מהפושעים עלתה על האוטו של גי וביקשה ממנו שיעזור לה לברוח מהם! איזה מותח היה המרדף חח ואיך שקלטה בסוף שהפושעים איתרו אותה בגלל הנייד של אלכס שהיה עלייה... סוף הפרק היה הכי מושלם איך שהיא נישקה אותו בלית ברירה כדי ששני הפושעים לא יזהו אותה ואז איך שהוא נישק אותה בחזרה ושנייה אחרי שניהם בהלם מעצמם
כבר התחברתי לזוג הזה

איזה כיף שגם אמיליה ממעבר לזמן פה
גם כן בתפקיד בולט בתור אמא של ליאו
באסה שאני לא יכולה להמשיך איתה בעקביות, יש לי עוד לסיים את מעבר לזמן ורק אז אוכל להמשיך איתה, מקווה לסיים אותה כמה שיותר מהר כי ללא ספק יש עוד למה לצפות

למעלה