בשורות טובות למי שמחכה לכוח רצון הברזילאית

Don Nirtin

New member
39

מתקדמים אבל לאט.
&nbsp
ואניבל עולה לי על כל העצבים האפשריים. דייגו אולייברה עושה את העבודה מצוין בתור הנבל המעצבן.

evglev1

Well-known member
מנהל
עוד תעקוף אותי אני בפרק 41

אניבל בהחלט מעצבן, קשה להאמין שזה היה הכומר אביה של מריה באהבה מנצחת. שלא לדבר על צעירותו כששיחק את החבר הכי טוב של גבריאל קוראדו בזינגרה.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אני כששאלתי אם ניר לא נהנה מהעלילה

זה לא היה בגלל הפיגור, אלא בגלל שהוא כתב שלולא ססר ודניאלה והעובדה שהיא קצרה היה מוותר עליה.

Don Nirtin

New member
היא קצת נמרחת

לפחות תרסה כבר לא אונסת את סרחיו כל פרק מחדש. אבל היא (ורחינה) משמשות בובות עץ שאין באמת מה לעשות איתן בסדרה.
&nbsp
והייתי מוותר בכיף גם על החזה השופע של נינל קונדה בתור האישה הענייה שאמורה להיות טובה. היא לא מתאימה לתפקיד הזה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם כך ויוה עשו בשכל שדילגו על אש ודם

והביאו ישר את מילה של כבוד. היא שם נינל קונדה הייתה בתפקיד של רוסריו/פטריסיה, ושם שינו לגמרי את העלילה, והיא הייתה אישה מיוסרת וגם לה היה בן מה שלא שלא היה באף גרסה אחרת של תשוקת הנצים.

דווקא אני מופתע שנינל קונדה מצליחה להרשים כדמות טובה, לעומת רבקה ג'ונס בתור עיוורת טובת לב ברק אלוהים סולח, נינל קונדה עושה עבודה מעולה.

evglev1

Well-known member
מנהל
שאלה שמכילה ספוילר להדר

האם זאת הטלנובלה הראשונה של טלוויסה שבה כומר בתפקיד (לא סמניריסט כמו באהבה מנצחת) הפר את נדריו ושכב עם אישה?

Don Nirtin

New member
תשובה ספוילרית

אני מניח שאתה לא כולל את דייגו אולייברה ששכב עם ויקטוריה רופו (וכנ"ל עם ססר אבורה) בשתי הגרסאות של הזכות לאהוב......
&nbsp
אני גם לא כולל את לב אמיץ כי זה כומר מזויף ולא אמיתי.
&nbsp
המממ...... לא עולה בראש.
&nbsp
אבל זה סתם קו עלילה לא מעניין שנועד כדי לתת למרתה חוליה זמן מסך (ולציצים שלה.)

evglev1

Well-known member
מנהל
טוב אז אם בלב אמיץ ואני מניח שהכוונה ללב אמיץ

המקסיקנית ולא בשם שויוה נתנו לפדרה קורחה הארגנטינאית. אז אם בלב אמיץ העזו ללכת על עלילה של כומר מזוייף, כי כזכור בבלב הסערה לא הלכו על העלילה של הכומר המזוייף שהייתה בסערה של טלמונדו, אז אם הלכו על קו עלילה כזה, אני מניח שאין פריצת דרך משמעותית בכומר צעיר שמפר את הנדרים.

וואלה לא הייתי חושב שאלבה המכשפה היא מרינה המתוקה משקרים, כמה שמרתה חוליה התבגרה/הזדקנה.

Don Nirtin

New member
דווקא כן התכוונתי ללב אמיץ שויוה הדביקה לPadre Couraje

תחשוב שב2004 מרתה חוליה עוד הייתה הזנזונת שניסתה לפתות את ססר אבורה באם חורגת והיום היא שונאת את משפחת אוטרו שנאת מוות.

evglev1

Well-known member
מנהל
לפי מה שהבנתי לפדרה קורחה הריימק הופק על ידי אצטקה

לא טלוויסה, אצל הארגנטינאים ואצל טלמונדו אין חשבון בנושאים האלה, בארגנטינאיות גם כומר מזוייף ובאספרנסה כומר ונזירה מתחזה שמנהלים רומן. גם בקצ'ורה שעדיף שהיו מעלים אותה ולא את בובה פראית לכבוד נטליה אורירו, גם טלקומדיה פי כמה יותר מצחיקה מבובה פראית, גם רק 150 פרקים וגם שודרה רק פעם אחת כשויוה פלטינה היה בחיתוליו, אז נזירה התאהבה וויתרה על הייעוד.

אה ביאגו הארגנטינאית הכומר קיבל אישור להפר את הווידוי אם כי באיחור, וההצדקה הייתה שהמתוודה כבר לא בחיים, בעמק התשוקות של טלמונדו היה אישור גורף לחשוף ווידויים של אדם שלא מתוודה מתוך חרטה אלא כדי להתעלל בכומר לעומת תהום של תשוקה שהכומר הודח כיוון שהפר סוד ווידוי כדי להציל את חיי אחיינו. כך שאמנם מחסום הגירושין הקאתולים הוסר מטלוויסה ואפשר לבקש ביטול חופשי ולא צריך שמישהו יהיה עקר או שהנישואים לא יתממשו בשביל זה, וגם בשקרים למדנו על גירושי הבזק במקסיקו סיטי שאפשר להתגרש אזרחית חד צדדית ושהבן זוג פשוט יקבל הודעה שהתגרשו ממנו. אבל בכמרים לא נגעו עד עכשיו בטלוויסה ואפילו באם חורגת הכומר ידע שהרוצח עורב לו ועלול לרצוח אותו, אך גם זה לא גרם לו לחשוף את סוד הווידוי אז בטח שעלילת כומר מאוהב או שיש לו סטוץ לא ציפיתי מטלוויסה.

וואלה נכון מרתה חוליה הייתה המאהבת של ססר אבורה באם חורגת, והוא היחיד מהקאסט שהיא כבר שיחקה איתו. טוב נראה שזאת הפעם הראשונה מאז אם חורגת שמרתה חוליה לא מאוהבת בראשי, אם כי באם חורגת לאור הסרסור של דודתה בה קשה לומר שהייתה אהבה, אה במחשבה שנייה גם בשיכורה מאהבה היא לא הייתה מאוהבת באדוארדו יאנז, אולי רק בהתחלה, אחר כך רק נישואי נוחות, אך גם לא הייתה מוכנה לשחרר אותו בשום אופן.

Dona Sonrisa

New member
זה היה ברור שזה מה שיקרה

אלבה משיגה מה שהיא רוצה ובמקרה הזה רצתה את הכומר ..
מסכן הוא לא שמסוגל לסרב למרות שלכאורה הוא מבין שעשה טעות ומתייסר .

evglev1

Well-known member
מנהל
לא תמיד

אמנם איסבל לא הצליחה להחזיר את קרולינה לעבודה, אבל ברוב הדברים היא מצליחה להשיג את מה שצריך לאגף הציבורי למורת רוחה של אלבה.

Dona Sonrisa

New member
אוו! החלטה קשה.

4 טלנובלות חדשות_ישנות ואני צריכה לבחור שתיים או שלוש .
כך שלפחות טלנובלה אחת תהיה בחוץ!
השאלה איזו?
אני רוצה לצפות בבובה פראית שוב
למרות ה270 פרקים.
אני לא ממש אוהבת טלנובלות ברזילאיות ..בגלל הפרטוגזית . וגם כי אני מעדיפה טלנובלות מקסיקניות.
איזו ברזילאית יותר טובה לדעתכם?
על מה בדיוק כוח לאהוב?
מי שראה מה דעתכם?
ויש עוד שידור חוזר
מתחת לשמיים שלא ראיתי.
מה דעתכם על הטלנובלה הזאת?
מה התקציר שמצאתי לא ממש התרשמתי...שוב מהגר.
שוב כנופיה.
גנן?
כנראה שהטלנובלות שיש עכשיו
מעבר לזמן מילה של כבוד ואדמה פראית מה זה יותר טובות מהמחליפות שלהן!!
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
בין הברזילאית מבחינתי הכוח לאהוב עדיפה

אהבתי את הטלנובלות האחרונות של אותה תסריטאית הלוחמת והדרך להודו ונראה שגם כאן זה שילוב תרבויות. מבחינת שחקנים בכוח לאהוב יש יותר שחקנים מוכרים, אך זה פחות רלוונטי אם לא צפית בברזילאיות.

אם את לא אוהבת של כנופיה אז איך לך מה לנסות את מתחת לשמיים, קראתי את התקצירים של הפרקים האחרונים כשהיא שודרה בפעם הראשונה ורוב הסדרה זה כנופיות.

לגבי אדמה פראית והכוח לאהוב אני לא לגמרי בטוח, אבל לגבי מעבר לזמן ומילה של כבוד מסכים שהן עדיפות על המחליפות. בעצם גם אדמה פראית עצם זה שהיא קצרה עושה אותה איכותית יותר מהרבה סדרות אחרות.

elall

Member
מנהל
איזה שילוב תרבויות יש ב"כוח לאהוב"?

לא זוכר לי ששמעתי משהו על זה. נראה לי פה היא די ויתרה על הנושא הזה.

faery18

New member
לגבי הברזילאיות -

לדעתי כדאי לך לצפות בפרקים ראשונים משתיהן ואז להחליט, כי אף פעם אי אפשר באמת לדעת איך הטלנובלה זורמת אלא אם כן מתחילים לצפות בה ומקבלים מושג. שתיהן טובות ומרשימות למרות העדפתי האישית לרוק סטאר. אני לא צופה בשתיהן רק כי יש לי כבר 4 טלנובלות שבקושי איתן אני מצליחה לתמרן מחוסר זמן אבל שאפו לויוה על שני שיבוצים ברזילאיים

למעלה