מעבר לזמן - שובו של ברנרדו!

faery18

New member
וואו טוב לדעת חידשת לי
נראה שמאחוריה רזומה עשיר

אני מסמפטת גם אותה, שחקנית טובה

evglev1

Well-known member
מנהל
כנראה ליביה עבדה כאחות בתפקידה כנזירה מתלמדת

ובתור בעלת רקע רפואי, לא הייתה מסוגלת לתת לאדם גוסס למות, כמובן שזה לא מגיע לויטוריה, ואמנם ליביה לא רופאה ולא אחות רשמית, אבל זאת המחויבות של הרופאים והאחיות להציל גם את חלאות האדם וגם אויביים אישיים שלהם.

ההערות לז'ילדה ממש מחממות את הלב איך שהיא מעדיפה את ליביה.

אכן מסתבר שיש סוד רציני שאופף את רוזה וקשור בילד.

סלומה כל כך טיפשה שימים שלמים היא חשבה שהשתילים שמאסימו דיבר עליהן הן בחורות אילמות וגם למאסימו לקח זמן להבין על מה אשתו מתלוננת, אבל בסוף הסביר לה בתמונה כמו שצריך. אז לא פלא שהיא תחשוב שילד שמאסימו הביא הביתה הוא בנו, כי היא הרי לא תעזור לאף אחד ללא אינטרס. אבל לפחות עכשיו סלומה וביאנקה ישלמו את המחיר כשרוברטו מחזר אחרי ביאנקה והן חושבות שהוא עשיר ובעל תואר, בעוד רוברטו ואימו רק מחפשים את הכסף שדרורתאו שמעה את מאסימו אומר לפילפי שירש.

Dona Sonrisa

New member
אולי...

הילד של רוזה הוא גם הילד של בנטו?
או שאולי יש לה עבר פלילי? נדמה לי שבנטו רמז פעם שרוזה היא פושעת.
אולי היא גנבה את ילד והצילה אותו כמו נניח לאורה שהצילה את פלומיטה באסטלה קריו..

evglev1

Well-known member
מנהל
לפי התרגום הוא אמר שהיא גנבת

הכול יכול להיות, כשבנטו האשים אותה שהיא גנבת חשבתי על כסף או תכשיטים אבל מי יודע, מסתבר שרוזה עבדה במקום אחר לפני שהגיעה. ייתכן ושם היה לה רומן עם אחד מבני המשפחה והיא נכנסה ממנו להריון, וגורשה בבושת פנים, אם כי לא מסביר למה בנטו השתמש בכך שהיא גנבת בסחיטה שלו וגם למה רוזה משאירה אותו אצל אחרים ולא מגדלת אותו. מקווה שיסבירו לצופים בקרוב.

faery18

New member
אבל כמו שאמרת ליביה לא רופאה וגם אם זו סבתא שלה הרי שלפני

רגע היא ניסתה להצית את אמיליה בתוך הבית שלה. זה בנוסף לעובדה שהיא הרסה לה את החיים וניסתה להרוג אותה גם בעבר בעודה בהריון עם ליביה. איך ליביה בתור הבת של אמיליה יכולה לחוש כלפי אישה נוראית שכזו חמלה כלשהי? לא ברור
מה שנקרא דמות יותר מידי טובה חח

&nbsp
סלומה והשתילים

evglev1

Well-known member
מנהל
גדול שזילדה אשמה שליביה נגעה בתמונה של ברנרדו

נראה שויטוריה נקשרה לליביה, לפי מה שמליסה וזילדה אמרו ויטוריה לא הייתה סולחת לאף משרת אחר דבר כזה, מצד שני אולי המחלה מרככת אותה.

ברנרדו הרגיש רע, ואריאל לא היה בסביבה, אז אמיליה הרגישה דחוף לחפש את צמחי המרפא. מעניין אם האיש שחיפש את ברנרדו סיפר לבנטו וכך הם הגיעו אליו, או שהעובדה שאמיליה טיפלה בברנרדו והוא כבר לא נראה כמו קבצן שכנעה היטב את האיש שבא לחפש אותו.

Dona Sonrisa

New member
ווואו..מה שקרה בפרק של אתמול

כנראה הרוזנת מאוד מעריכה את ליביה..היא אפילו רוצה לתת לה את החדר ליד החדר שלה
אבל כמובן שמליסה לא תתן לזה לקרות..
(ההערות של הרוזנת על זילדה זה משהו...כמעט כמו סלומה...)
איך תמיד לסלומה יש רעיונות ושיגעונות ...הפעם עם ביאנקה והחזיר. .
&nbsp

Dona Sonrisa

New member
מישהו יודע...

מישהו יודע מתי מסתיימת טלנובלה מעבר לזמן?
יש עוד בערך שישים פרקים אז זה עוד שלושה חודשים בערך נראהלי סביבות אפריל בערך נראה לי. מה דעתכם??

Dona Sonrisa

New member
גם מילה של כבוד מסיימת באפריל?

ומה לגבי הטלנובלה אדמות פראית? זה גם שלושה חודשים בערך? אז גם זה מסתיים באפריל???

למעלה