מעבר לזמן - שובו של ברנרדו!

faery18

New member
מעבר לזמן - שובו של ברנרדו!

עד פרק 33
המפגש המחודש של אמיליה וברנרדו
אחרי כל כך הרבה שנים היה ממש מרגש
ונראה שגם פה אריאל השפיע לא מעט על מהלך העניינים! נראה היה שהוא מעביר לברנרדו את המיקום של הצריף בטלפתיה איך שעצם עיניים ודיבר אליו כאילו וסלל את הדרך בראשו של ברנרדו ובעצם עזר לו להזכר. יש הרבה רמזים שמעידים על תפקידו של אריאל בטלנובלה הוא כמו מלאך שומר, עוזר לאנשים שומר עליהם. השחקנית שמשחקת את אמיליה פשוט מדהימה בטלנובלה הזו איך שמעבירה רגשות
אהבתי איך שלמרות האמנזיה שלו אותה הוא לא שכח ואיך שהם שוב היו מאושרים יחד בצריף בדיוק כמו בעבר
רק לא ברור מה היא חשבה לעצמה שעזבה אותו לבד כדי לקטוף עשבי מרפא, היה ברור שהוא יכול להיעלם שוב במצבו. והנה לרוע המזל בנטו הצליח "לצוד" אותו
עוד יותר מלחיץ היה איך ששנייה לפני שראול הצליח לשחרר אותו הוא נתפס על חם!

בינתיים ליביה הספיקה להתקדם בתפקיד באחוזה ועכשיו היא המשרתת האישית של הרוזנת
כמובן שבאותו רגע נתון זה היה מצויין בשביל התכנית שלה רק לא ברור לי למה היא טרחה להציל אותה כשלא הצליחה לנשום שהרי היא יודעת טוב מאוד שאותה רוזנת ניסתה להרוג את אמא שלה ויותר מפעם אחת
אמיליה צודקת במאה אחוז בכל מה שאמרה לליביה שמה פתאום היא מרחמת על הרוזנת ומתחילה לחבב אותה אחרי מה שניסתה לעשות לאמא שלה
מעבר לזה ליביה יודעת עכשיו שהרוזנת גם שמה בזמנו את ברנרדו בבית משוגעים אחרי אותה תאונה, ככה שממש לא ברורה החמלה של ליביה כלפייה גם אם היא סבתא שלה.

מה שכן, מצחיק אותי ההערות של הרוזנת לזילדה הממורמרת אחרי שליביה בעצם די החליפה אותה חח.. "אני רוצה שליביה תקרא לי את הספר נמאס לי לשמעו את הקול הנרגני שלך" חחח ואיך שהאשימה אותה גם בזה שליביה נגעה בתמונה של ברנרדו ובעצם מאשימה אותה בכל דבר אפשרי
אהבתי גם את הסצנות של הרוזנת עם הילדים המתוקים איך שהתגנבו לחדר שלה כשהיא ישנה ואז איך שהיא רק הסתובבה הם התחילו לצרוח וברחו
כמובן ששוב הרוזנת שמה פס על זילדה והשאירה את הילדים אחרי שפליסיה הזכירה לה את ה"סוד" שלהן
היה משעשע איך הרוזנת אכלה בהנאה את העוגה שפליסיה הביאה לה ואמרה לזילדה שהיא דווקא אהבה ילדים לפני שקיבלה פרצוף של "טורפת ילדים"
גם השחקנית הזו מצויינת.

בטלנובלה הזו יש שחקנים מעולים אחד אחד, יש גם המון מיסטיקה. איך ז'מה ואמיליה דיברו על קארמה שאולי הן בחיים לא יזכו להיות עם הגברים שהן אוהבות בגלל שהן צריכות לשלם מחיר של טעויות שעשו בגילגולים קודמים, כמו שהזקן אמר אז לאמיליה שאם לא תסלח לרוזנת היא תפגוש אותה גם בגילגול הבא חח מה שבאמת יקרה בחלק השני של הנובלה
אגב אהבתי איך ששיקו המתוק ניחם את ז'מה ואמר לה שאם פדרו לא רוצה אותה בתור אמא הוא כן רוצה

היה יפה גם מסיבת התה עם הילדים עם השולחן שמלא בממתקים ועוגות בסגנון עמי ותמי
או יותר נכון "מריה וז'ואו"
מסיפורי האחים גרים "הספר האהוב על אלכס" כמו שפליפי דאג להבהיר

ונסיים ברוזה שנראה שמאחורי המסתורין שאופף גם אותה מסתתר ילד מתוק
שרק בגלל שמאסימו הביא אותו הבייתה סלומה בטוחה עכשיו שהוא שלו ושל דונה נניין
אין..מקרה אבוד האישה הזו

faery18

New member
לגבי פליסיה(מל מאיה)בהקשר לחלק המודרני

למרות שמאסימו ייחל לעצמו להיות רווק בגילגול הבא
פליסיה המתוקה לא תיפרד מאיתנו אלא תהיה האחיינית שלו כמו גם ביאנקה.
&nbsp
ועדיין ממש לא בא לי שיגיע החלק המודרני
מעניין עד איזה פרק נהנה מהחלק התקופתי

evglev1

Well-known member
מנהל
אמן שהחלק המודרני יהיה קצרצר

80 פרקים תקופתיים ו-20 מודרניים לא יותר, אם פחות חלק מודרני ויותר חלק תקופתי גם טוב.

Dona Sonrisa

New member
אני כל כך אוהבת את הטלנובלה הזאת

נראה לי שיש בטלנובלה הזאת כל מה שצריך...
חבל שקראתי את הספלוייר על פליסיה...
אז מאסימו יהיה רווק בזמן המודרני?
בכלל נראה לי שהקסם של הטלנובלה הוא בתסריט מוצלח וגם זה שהיא תקופתית
יש לי הרגשה שזה יהיה פחות מוצלח בזמן המודרני
הלוואי ויתנו את כל הפרקים התקופתיים.
יש כבר רמזים שז'מה ואמיליה יהיו אחיות..

faery18

New member
הגעתי למידע הזה על פליסיה די במקרה כשחיפשתי

תמונות של הדמות ואז הגעתי לתמונה הזו ובעמוד שלה היה מידע ותמונות מודרניות של כל הדמויות בחלק השני וממש התאפקתי לא לקרוא/להסתכל גם עליהם כדי לא להרוס לעצמי חח.. פשוט שבמקרה של פליסיה מהרגע שמאסימו אמר שהוא מקווה להיות רווק בגילגול הבא די חששתי שהשחקנית המתוקה לא תמשיך איתנו גם לחלק השני, ככה שסיקרן אותי לקרוא עלייה ושמחתי לראות שהיא אכן תמשיך
וכן כל הסימנים מראים שמאסימו יהיה רווק, עם מטורללת כמו סלומה אי אפשר להאשים את הבן אדם שזה מה שקיווה חחח אגב פה היא תהיה אחותו שנסעה תקופה ארוכה לחו"ל

evglev1

Well-known member
מנהל
וואלה ואני רציתי לשאול אותך

מכיוון שלפי מה שקראתי בגלגול הבא פליפי ומליסה יהיו כבר נשואים, אם אלכס המודרני יהיה בן ביולוגי של מליסה, או שיישאר בן חורג כמו בגלגול התקופתי.

faery18

New member
טוב כבר הסתקרנתי אז בדקתי עכשיו חח ואכן אתה צודק

הם יהיו נשואים ואלכס יהיה הבן הביולוגי של שניהם. מליסה תהיה טובה עד הרגע שהיא תבין שבעלה מסתכל לכיוון אחר
פליפי יהיה פה אב מסור מההתחלה.

faery18

New member
תיקון קטן לגבי סלומה-לא ידעתי שגם היא תשנה תפקיד

אמא של פליסיה וביאנקה באמת תהיה בחו"ל אבל הפעם זו לא תהיה סלומה. אחרי שקראתי את המידע הספציפי גם על הדמות שלה מסתבר שהיא תהיה משרתת של מאסימו הרווק הכי מבוקש ותתאהב בו באופן חד צדדי חחחח עוד יותר טוב

Dona Sonrisa

New member
וואו מושלם! בטח יהיה ממש מצחיק...

אולי גם הטלנובלה המודרנית תהיה מוצלחת...

faery18

New member

אני מאמינה שהחלק המודרני יהיה מוצלח אבל אין מצב שהוא יעלה על החלק התקופתי

evglev1

Well-known member
מנהל
כן היה עדיף שהיו עושים את כל הטלנובלה תקופתית

ואם רצו להעביר את המסר של אהבה שחיה בגלגול הבא, אז רק 2-3 פרקים בסוף איך הם מתאהבים וחיים באושר בגלגול הבא. אם כי היה עדיף שהייתה תקופתית עד הסוף והסוף התקופתי היה טוב.

faery18

New member
זילדה ב"זמן לאהוב"

או יותר נכון דונה הנריקטה
והיא כל כך שונה מדמותה במעבר לזמן ממש ההיפך ממנה. אופה פשוטה
מהמעמד הנמוך חמודה נחמדה וחביבה לבריות
בניגוד לזילדה הממורמרת חח שאומנם היא משרתת אבל רב משרתים נרגנית שתלטנית שבזה למעמד הנמוך

Dona Sonrisa

New member
מעניין מאוד!

על מה הטלנובלה זמן לאהוב? כמה פרקים? יש סיכוי שישדרו בויוה?
האם עוד שחקנים ממעבר לזמן משחקים בזמן לאהוב?

faery18

New member
זמן לאהוב/Tempo de Amar זו עוד תקופתית ברזילאית מדהימה

שמשודרת עכשיו בברזיל על אותה משבצת שידור של מעבר לזמן משבצת של שש. טלנובלה מדהימה שמזכירה את טרה נוסטרה וטרה אספרנסה אם צפית בהן. כולל מעברונים אמיתיים בשחור לבן
העלילה מתחילה בפורטוגל(צולם בדרום ברזיל)צעיר עני ובת של בעל חווה עשיר מתאהבים אבל הראשי מפליג לברזיל אחרי שהשיג שם עבודה, הראשית נותרת בפורטוגל ובהריון ללא ידיעתו. ובהתחלה גם ללא ידיעתה
כעבור זמן מה הצעיר נקלע לשוד במסגרת העבודה החדשה שלו בברזיל וחוטף מכות, נפצע קשה מאבד את ההכרה ומדמם עד שהדמות הרעה של הנובלה מוצאת אותו מטפלת בו מפתחת כלפיו אובססיה מבודדת אותו ומאותו רגע עושה הכל כדי לחבל בהמשך ההתכתבות שלו עם הראשית. הראשי נותר מחוסר הכרה ועיוור לזמן מסוייםׁ(עכשיו בפרקים שאני רואה הוא כבר מזמן הבריא)מה שעוזר לדמות הרעה עם המניפולציות והשקרים, ועוד איזה שקרים ומעשים...
הדמות לגמרי פסיכית!
בינתיים הראשית נכלאת במנזר בפורטוגל על ידי אביה כשמגלה שהיא בהריון ומבחינתו כיאה לאותה תקופה בת בהריון ללא בעל זה כאילו פגיעה בכבוד המשפחה. שם במנזר היא יולדת את ביתה שנלקחת מאחורי גבה לאימוץ! הראשית מצליחה בשלב מסויים לברוח מהמנזר כדי להפליג לברזיל במטרה לחפש את הראשי וגם כדי שיחד הם יימצאו את הבת האבודה.

עד פה זה די הרקע אבל אחר כך כבר התחילה העלילה האמיתית שפה אני לא אפרט יותר מידי כדי לא לספיילר במקרה והנובלה תגיע אלא אם כן תרצי לדעת מה עוד קרה בהמשך.. חח וקרה הרבהה
כולל גילויים שאפחד לא ציפה להם

לטלנובלה יש סיכוי לא רע להגיע לפה בהמשך מאחר וויוה כבר לא שוללים תקופתיות עם בואה המבורך של מעבר לזמן
ואומנם אין עוד מוכרים ממעבר לזמן אבל כן מנובלות אחרות כמו: טוני ראמוס(האחד הדרך להודו מעבר לים ועוד..)שמשחק פה את אביה של הראשית, מריה קלרה מאימפריה היא הרעה הפסיכית של הנובלה חח אבל ממש! אממ מי עוד..דבורה מפשוט נהדרת אחותה של הראשית בתפקיד די בולט גם כן. לטיסיה סבאטלה(האחד הדרך להודו יומן חיים)גם כן בתפקיד רעה אבל במסגרת הסצנות של פורטוגל. גם רג'ינה דוארטה פה(יומן חיים, 7 נשמות), דבורה אבלין(יומן חיים)ג'קסון אנטונס(אנטנור מטרה נוסטרה, שיחק גם במיסי הקטנה בין היתר)ומריה אדוארדה קארבלו(ננדה מבזמן שישנת). לגבי זילדה ממעבר לזמן - הראשי הוא האחיין נכד שלה פה שחי איתה עד שמפליג לברזיל ואז הדודנית שלו מגיעה לגור איתה ולעזור לה במקומו.

המלצתי עלייה לויוה ונקווה שהיא תגיע וככה גם אתם תוכלו להנות ממנה ואני אוכל לצפות בה שוב חח היא מדהימהה

faery18

New member
לגבי מספר הפרקים זה עדיין לא ידוע כי היא עדיין משודרת

היא בפרק 74 עד כה

evglev1

Well-known member
מנהל
השחקנית שיחקה בהרבה טלנובלות שלא ראית

היא שיחקה בהאחד את העוזרת של המדען שיצר שיבוט שהייתה מאוהבת בו.

בדרך להודו היא הייתה אימא של הראשית שחיפתה עליה לאחר שנכנסה להריון מחוץ לנישואין ממי שנחשב לטמא, אם כי ייתכן שעשתה זאת לא למען ביתה, אלא כדי למחוק את הכתם המשפחתי שהיה מפריע לחתן את נכדיה וניניה, כי היא גם הייתה שמרנית.

ובלוחמת היא הייתה נשואה לאדם שפשט את הרגל בגלל הימורים והייתה ממשפחה עשירה שפשטה את הרגל והיה לה בן מפונק שלא השלים עם המעמד החדש. והיא ניסתה לעזור לכלתה וניסתה לרסן את הבן האגואיסט שלה.

דווקא בזמן לאהוב אני רואה אותה פעם ראשונה בתור אישה מתנשאת ויהירה עם דעות קדומות.

למעלה