שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן

המשך שבוע נעים

faery18

New member
וואו מהמםם
מזכיר את איסבל באווירה הכללית חח

הראשי זה רוברטו ממעבר לזמן! ומרינה רוי מושלמת כרגיל ועוד במראה תקופתי..יושב עלייה בול
אהבתי גם את השיר שמתנגן ברקע
נקווה שגם זה יגיע לפה בהמשך

faery18

New member
ועוד לגבי השיר, ביררתי וזה יהיה שיר הפתיחה! הנה הקליפ המושקע

+הגרסה המלאה,שיר מקסים

elall

Member
מנהל
Melhores do Ano - גלובו מסכמים שנה עם טקס נוצץ

אתמול התקיים טקס פרסי טלוויזיה של גלובו Melhores do Ano.
הזוכה הגדולה והיחידה בכל מה שנוגע לטלנובלות
היא "כוח הרצון"
שחקנית השנה- פאולה אוליביירה

שחקן השנה - מרקו פיגוסי

שחקן משנה - אמיליו דנטאס
שחקנית משנה - דבורה פלאבלה
שחקן תגלית השנה - ג'ונתן אסבדו
שחקנית תגלית השנה - קרול דוארטה
שחקן/ית צעירי/ה - ז'ואאו בראבו
שחקנית מיני סדרה- מרג'ורי אסטיאנו
איש/ת השנה - ליליה קבראל
&nbsp
וכמובן אי אפשר בלי סערה - הרבה זועמים על בחירתה של פאולה אולייבירה ולא ז'וליאנה פאייס שהייתה מועמדת החזקה לזכיה בקטגוריית שחקנית השנה, גם על תפקידה ב"כוח הרצון". גם ז'וליאנה עצמה לקחה את ההפסד קשה מאוד, והביעה את אכזבתה במכתב ארוך ומתמרמר באינסטגרם. פאולה אוליביירה החמודה דאגה לכתוב לה תגובת נחמה וכתבה "הפרס הוא של כולנו". ז'וליאנה דרך אגב, שכחה לפרגן או לברך את פאולה במכתב שלה.

Renat Zeitune

New member
ואני חשבתי שזה לוק חדש לכבוד פרוייקט חדש

והיא מהממת. הלוק נורא מחמיא לה.

elall

Member
מנהל
היא הייתה עם הבלונד הזה ב"כוח הרצון"

פשוט לטקס עשתה פן.

Renat Zeitune

New member
אפשר לחשוב שפרס או אוסקר עושה אותם יותר טובים

כאילו מה באתם לעשות קריירה כשחקן או לקבל פרס? איכס לא אוהבת אנשים כאלה אגב זה מה שקרה עם כוכבי הדרך לגורל, שהם גם זוג במציאות בכו כי לא נתנו להם מועמדות לפרס tvynovelas 2017

elall

Member
מנהל
טוב במקרה של ז'וליאנה לא חושבת שהיא יצאה מגעילה או משהו

היא סה"כ כתבה שהיה לה נורא קשה ואכזבה הייתה גדולה, שכאב לה בשביל הילדים שלה שמאוד רצו שהיא תזכה ושהיא רצתה לזכות בשבילם, ובגדול פרגנה לקאסט ואמרה שזאת זכיה מבחינתה לשחק תפקיד שהיא שחקה ובטלנובלה הזאת. אבל עדיין בעיניי זה היה מכתב ארוך מידי , וזה פשוט חוסר מקצועיות מצידה. צריך לדעת להפסיד בכבוד, הייתה יכולה לסכם את זה בזה שזה היה מאכזב אבל לא נורא וכו' והכי חשוב שהיא לא ברכה את פאולה אחרי כל החפירה שלה. פשוט לא נראה טוב ההתבכיינות הזאת ולא סתם עכשיו יש מלא כתבות על ההודעה הזאת שלה באינסטגראם.

elall

Member
מנהל
לא יודעת הרבה על התפקיד שלה

היה לה תפקיד די ראשי, הבנתי שהיא הייתה פושעת אבל לא לגמרי רעה אלא מאוד אנושית.

elall

Member
מנהל
הסיפור לא נרגע

מסתבר שפאולה יוצאת עם במאי "כוח הרצון" ולכן כולם טוענים שהיא זכתה בגלל פרוטקציות.
בנוסף, התגובה המפרגנת שכתבה פאולה לז'וליאנה נעלמה, ולא ברור אם היא בעצמה מחקה אותה או ז'וליאנה עשתה זאת. אבל מה שכן ידוע זה שז'וליאנה עשתה כמה לייקים לתגובות של מעריצים שכוללות דברים לא יפים על פאולה
. במקביל מרקו פיגוסי ועוד שחקנית נוספת עשו unfollow לז'וליאנה.
מה שכן, הגברת זכתה היום בפרס שחקנית השנה של איגוד מבקרי טלוויזיה, ופאולה דווקא כן ברכה אותה על הזכיה.

faery18

New member
חח ממש טלנובלה
אני עם פאולה בכל אופן

אומנם עוד אף אחד מאיתנו לא צפה בכח הרצון אבל הרושם שלי מהמשחק של פאולה בשובל של שקרים עד איפה שיצא לי לראות ובמעבר לזמן עולה על הרושם מהמשחק של ז'וליאנה שהוא גם טוב מאוד אבל עדיין, פאולה לדעתי טובה יותר ונראה שגם כאדם. ז'וליאנה ממש ילדותית
קצת צניעות לא תזיק.

Renat Zeitune

New member
חמודה פאולה

היא ממש צנועה ולא ראויה ליחס הזה, בטח המעריצים שאמרו דברים לא יפים עליה הם של ג'וליאנה.
&nbsp
איך ז'וליאנה יכלה למחוק פוסט/תגובה של פאולה?

elall

Member
מנהל
אם זה תגובה מתחת לפוסט שלה היא יכולה למחוק

אם מישהו כותב לך תגובה מתחת למשהו שאת פרסמת, אז נראה לי את יכולה למחוק לו את התגובה.

למעלה