שאלות, חדשות, בקשות

evglev1

Well-known member
מנהל
הרי נטשת את אסטלה כי היה לך יותר מדי מה לראות

ולא משום שהיא לא הייתה מעניינת, אמנם אז קיווית לעשות מרתון מלכת הלבבות שלא יצא לפועל. אם אין לך אפשרות לחזור לאסטלה, יש עדיין את אישה רעה שאהבת באתר. ובעצם גם יין של אהבה שנטשת מתוך לוותר על משהו. אבל אם הברזילאית שאחרי מעבר לזמן תמצא חן בעיני הדר, היא תהיה בבעיה בכל מקרה.

ואם כבר המלצות באתר אז משידורי ויוה פלוס בעבר אני ממליץ על שורה וסאיט, גונול ויונג פאל הקוריאנית שעולה ב-27.11.

faery18

New member
אז תחזור ליין האהבה

אני כבר לא מספיקה לעקוב אחריה באופן קבוע ודי הקפאתי את הצפייה בה אבל בימים האחרונים יצא לי לראות איזה שני פרקים, עם פער מסויים ביניהם+קראתי תקצירים, והופתעתי לראות שלא קרה יותר מידי מאז שהפסקתי לצפות קבוע, נראה שזו טלנובלה שאפשר להמשיך להבין גם אם עושים הפסקה. אבל למרות שהיא לא מלאה באירועים עדיין היא נחמדה לצפייה במיוחד למי שאין לו כרגע מה לצפות. אני בכל אופן אמשיך לצפות מתי שייצא אבל לצערי לא קבוע בגלל חוסר זמן ועדיפות לברזילאיות התקופתיות.

Renat Zeitune

New member
אמרו סיכוי גדול

אבל לא התחייבו. אם היא נרכשה היא תחליף או את אסטלה או אבאל'ה שייגמר בפברואר

Renat Zeitune

New member
אריאדנה דיאז בטלנובלה חדשה

אריאדנה נבחרה לככב בטלנובלה חדשה של מפט, לצד בעלה , מרקוס אורנלאס(חיים כפולים, להתעורר לצידך) בפעם השנייה שישחק את הרע. השחקן הראשי לא נבחר אך יש שמועות שאנדרס פלסיוס הוא הראשי. גרטל ולדז תהיה הרעה ושאנטל אנדרה תיקח חלק מהקאסט. מדובר בקומדיה רומנטית שצילומיה יתחילו בתחילת שנה הבאה(2018). שמה של הטלנובלה היא Tenias que ser tu

Dona Sonrisa

New member
מעניין

הוא בעלה? לא ידעתי...
הם שיחקו ביחד בעבר?
הם נשואים הרבה זמן? יש להם ילדים?
היא נהדרת באסטלה
והוא שיחק מעולה את הרע בלהתעורר לצידך...
מעניין מי מהם יותר מוכשר? לה יש יותר תפקידים..

faery18

New member
האמת אני לא בטוחה אם הם נשואים אבל

הם חיים ביחד ויש להם ילד שגם יופיע בפרק האחרון של אסטלה

elall

Member
מנהל
השנה גלובו לא זכו ב-Emmy בינלאומי

בקטגוריית הטלנובלת השנה זכתה טלנובלה טורכית Kara Sevda (אהבה אינסופית)

יש לי בקשה.. אפשר את דואט של אנהי עם בוסטמנטה?

חח ולא ליאון בוסטמנטה מרבלדה הלאו דייגו בוסטמנטה הזמר חח

מצאתי! וזו לא חלק מהבדיחה אלה דואט מדהים! תהנו!

זו דואט מתוך דיסק די חדש של אנהי,... ו... נידמתי לגלות בפנים את יכולות וולקלית
(טוב בסדר גם של בוסטמנטה
) וזהו תהנו!

למעלה