מילה של כבוד - אנדריאה משתכרת

Don Nirtin

New member
מילה של כבוד - אנדריאה משתכרת

פרקים ממש טובים הולכים עכשיו.

- דריו ופלביו סוג של מתפייסים אחרי שהאחרון הביא את ננה אלקסר כדי לעזור לדריו לסגור את החובות שלו. כל הכבוד לפלביו.
- אנדריאה משתכרת וסמואל המסכן נאלץ לבלות אתה ערב שלם. בבוקר המחרת הוא "עובד" עליה ואומר לה שהכול קרה בלילה והיא לא זוכרת. משחק מצויין של סקרלט גרובר בסצנות ההשתכרות והסטרפטריז שהיא ערכה אחר כך לכריסטיאן דה לה קמפה

- אחר כך אנדריאה מטיפה מוסר לורוניקה אחרי שתפסה אותה מתמזמזת עם פבלו - כנראה כי היא חשה רגשות אשמה.
- הבנות ממש קרובות לגלות את האמת על אלמה.
- נסטור מודיע לקייטנה שהוא פותח מחדש את חקירת רצח איגנסיו.
- איסדורה עושה כאב ראש (והיא לא היחידה, אגב.) ופחות או יותר התחילה את הרומן האובססיבי שיהיה לה עם ארתורו. האחרון אגב לא נשאר חייב לה.
- פטריסיה מגלה את התרמית של אוליסס וניר מגלה עניין מיוחד באופן מפתיע במקרר שליד הטלוויזיה עד שהסצנות של שני כאב הראש האלה יעברו. הוא גם מגלה יוזמה בללכת לשירותים באיזו סצנה ארוכה ומייגעת של שני אלה.
- אוקטביו מת. חבל, היה דמות נחמדה סה"כ.
- הסצנות של ננה אלקסר בפרקים האלה ממש חמודים והיה נחמד שהמשרתים העלוקות שלה נעלמו מהפרקים האלה.
- הורסיו פחות או יותר מיותר. לעומתו, אני ממש מחבב את דריו. ולחשוב ששנאתי את בניטו חובב האוכל חסר החיים. אגב, לא צריכה להגיע בת הדודה של דינורה, בלינדה, נדמה לי?
- לאונרדו שוב חוזר לאחוזה בתור מנהל. למי אכפת.
- כל הכבוד לחואנה ולוסיה על העזרה שהן נותנות לדל חונקו והאחים גיירדו.

זה פחות או יותר מה שקרה בפרקים האחרונים. סדרה מצויינת.

evglev1

Well-known member
מנהל
דריו זה המקביל ללאונדרו והורסיו המקביל לבניטו

אם אפשר לקרוא לזה ככה, כי לדריו יש אותו תפקיד כמו ללאונדרו, להורסיו המשותף היחיד בינו לבניטו זה הקשר המשפחתי לדמויות המקבילות והניסיון לחזר אחרי אנדראה בהתחלה.

כן לצערי גם כאן תגיע בת דודה לאיסדורה, ועם שם דומה לינדה, היא תהיה יותר יפה מבלינדה אבל לא פחות טיפשה.

קטע נחמד איך שסמואל גרם לאנדראה לחשוב שקרה ביניהם ושהיא לא התוודתה על רגשותיה בפניו כשהוא ישן. סקרלט גרובר בהחלט חמודה ושחקנית נהדרת.

באמת חבל על אוקטביו, הייתה דמות נחמדה בניגוד לזקן המתפורר קליקסטו שרצו להדרגיש שהוא כבר בעשור העשירי או האחד עשרה לחייו והיה די חסר אונים רוב הסדרה. אוקטביו היה דמות רצינית, אבל לא שרדה הרבה.

לוסיה וחואנה בהחלט חמודות.

Don Nirtin

New member
ספיילרתי עכשיו את רוב הסדרה

סתם כי נמאס לי לחכות לקשר של אנדריאה וסמואל. זה ייקח זמן אבל זה יקרה.
&nbsp
יהיה מעניין מאוד אחרי פרק 100, זה בטוח.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן, כאן בניגוד לתשוקת הנצים גם הפרקים המתקדמים

מעניינים ולא מרוחים.

Dona Sonrisa

New member
אני ממש אוהבת את הטלנובלה הזאת

לארתורו יהיה רומן עם איסדורה???
אבל הוא מחכה לילד מסופיה...לא מתאים לדמות של ארתורו!

בשביל מה הבת דודה של איסדורה?

פספסת את הצעת הנישואין של אוליסוס..

אנדראה אמרה לסמואל שהיא אוהבת אותו...הוא לא ממש האמין לה
מה שמעניין שרוב הדמויות המשניות יודעות על האהבה הסודית של אנדראה לסמואל..
והיא גם עשתה את עצמה נגעלת מהרעיון להיות עם סמואל דיברה על אקונומיקה וכאלה
ולעצמה היא מתבאסת שהיא לא זוכרת כלום..

evglev1

Well-known member
מנהל

לארתורו לא יהיה רומן עם איסדורה, היא כל הזמן תנסה לפתות אותו ותדאג שסופיה תתפוס אותם בסצינות חשודות ואף תעשה חטיפה מבויימת של שניהם. אחרי שהוא ישלים עם סופיה תהיה גם חטיפה אמיתית שהיא תחטוף את ארתורו.

הבת דודה של איסדורה רק כדי לשחזר גם שיותר מתשוקת הנצים, אין לה תפקיד משמעותי בסדרה.

אנדראה הבת שהכי דומה לאימה, ולכן היא מבינה את גודל האכזבה של אימה שלה שלה אם גם היא תנהל רומן עם "פועל".

Don Nirtin

New member

ובפעם השנייה יקרה "נס" וארתורו ייחטף יחד עם ורוניקה. יהיו פרקים ממש טובים.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה כמו בתשוקת הנצים

וורוניקה תחלום על אלמה שמביאה אותה למקום בו מוחזק ארתורו ותיכנס לשם בחשאי ותיתפס על ידי איסדורה. רק שפה מפקח המשטרה יעשה עבודה כמו שצריך ולא יהיה עלוב כמו מפקח המשטרה הלא חשוב שאפילו לא טרחו בסדרה לציין את שמו בתשוקת הנצים.

Don Nirtin

New member
פספסתי את אוליסס ופטריסיה באופן כללי

ואת צריכה לזכור שאני ויבגני מתבססים על תשוקת הנצים. לכן אנחנו פחות או יותר יודעים מה יקרה בהמשך לפי זה.
&nbsp
ארתורו לא ישים על איסדורה אבל זו כן תשתגע עליו עד לרמה של ממש לחטוף אותו. פעמיים, אם אני זוכר נכון.
&nbsp
פרק 60 או 61 ראינו אותם משוחחים לא ממש בידידות - ארתורו דחה אותה כל הזמן ואז היא התעצבנה וגירשה את הזונות של אמיליו - זה בדיוק בגלל זה.
&nbsp
לגבי סמואל ואנדריאה - ייקח זמן עד שהם בעצמם יבינו שהם מאוהבים אחד בשני. אומנם סמואל נפרד מפטריסיה אבל הוא כרגע יהיה עם ננה אלקסר עד למותה בפרק 93. ואחר כך זה יתפתח ממש. הם הזוג המאוחר הזה שלוקח זמן עד שמשהו ממש קורה. אבל היה מצחיק ההשתכרות של אנדריאה.
&nbsp
לגבי אוליסס ופטריסיה, כאמור, אני מפספס אותם כי הם משעממים לי את הצורה. ככה היה גם עם רוסריו וארמנדו (המקוריים) - הם פשוט לא היו מספיק מעניינים בעיניי ולכן הם מיותרים.

faery18

New member
אוי אני זוכרת שהסצנות האילה של אנדריאה וסמואל היו ממש

קורעות

למעלה