מעבר לזמן
מי ממשיך לעקוב?

faery18

New member
מעבר לזמן
מי ממשיך לעקוב?

איזה יופי שאמא של ליביה ניצלה! ועוד הספיקה לגלות לליביה את האמת ושהיא הנכדה של הרוזנת! היו להן כמה קטעים ממש מרגשים. נראה שאריאל הוא לא רק העגלון של הכפר אלא ממש כמו המלאך השומר של ליביה ואמיליה. תמיד נמצא במקום הנכון בזמן הנכון
נחמד גם שעכשיו אמיליה השתנתה ומתחילה לחשוב בהיגיון. היא כבר לא היסטרית אלא הרבה יותר צלולה, ומבינה שהפיתרון זה לא להרחיק את ליביה ממנה אלא לתת לרוזנת לחשוב שהיא לא שרדה את השריפה כשבינתיים שתיהן ימצאו מחסה במנזר. אמיליה יודעת שאם הרוזנת תבין שהיא בחיים או שתגלה על קיומה של ליביה היא תמשיך לרדוף אותן

ויכול להיות שבנה של הרוזנת בכלל בחיים? הסודות ממשיכים לרחף מעל הרוזנת כשהפעם בנטו מביא אותה לבית מרפא, ונדמה שהיא מצפה לפגוש שם את בנה ואולי לגלות שהוא בכלל בחיים
ואם זה הוא, אז מי זה אותו אחד שהשקיף על ליביה כשבאה לבקר בקבר שלו? ושהשקיף גם על אמיליה בזמנו? מלא מיסתורין!

וכרגיל המשפ' של מאסימו ממשיכה לספק לנו לא מעט קטעים משעשעים חחח איך מאסימו נאבק בשור נפל בתוך הבוץ והופיע ככה בבית שלו באמצע מפגש התה הכ"כ חשוב לאישתו שעוד שנייה חטפה חום מול מליסה ואמא שלה
ואיך פליסיה שפכה שמן דגים לאמבטיה של ביאנקה שאח"כ לא הפסיקה להתבכיין שהיא מריחה רע כשעוד שנייה האורחים באים חחחח אבל מעצבן שגם פה חותכים לנו קטעים! לפי הפרומו הזה הפסדנו את מלחמת הכריות של ביאנקה ופליסיה בפרקים הקודמים וכנראה לא מעט סצנות של הילדים שיצאו לשחק בחצר בזמן מפגש התה!
ולא פלא, לפי מה שראינו שיקו לא היה בהתחלה עם פליסיה ואלכס אלא פתאום הראו אותו חוזר איתם
אה ויש שם גם סצנה שפליסיה לובשת את המכנסיים שריטה תפרה לה לפני לפני כמה פרקים. אולי זה עוד יהיה אבל לא נראה לי.

אני אפילו לא מצליחה למצוא סיבה הגיונית לקיצוצים האילה. מה הבעיה למכור את הטלנובלה בגרסתה המקורית? נשגב מבינתי

evglev1

Well-known member
מנהל
אני בפרק 5 אבל ממשיך לעקוב

המתרגמת אמרה בפורום פנאי פלוס שגלובו מאוד משקיעים בהפקה ולכן לא יכולים למכור במחיר סביר את הגרסה המלאה. אבל זה לא כל כך משכנע, כי גם עריכה ויצירת גרסה בינלאומית שונה זה משהו שעובדים עליו ובטח לא בחינם ועוד כשהיא בעצמה אמרה שעובדים כדי לא לפשל כדי לא להראות בפרומו של הפרק הבא דברים שלא יהיו בגרסה הבינלאומית. אז לא הגיוני שהם יכולים למכור גרסה מקוצרת בזול יותר, כי הקיצור היא גם עבודה שמישהו עושה. וגם אם בחו"ל לא נהנים מכמחצית מההפקה שלהם מה בדיוק הרווח שלהם?

faery18

New member
המתרגמת של ויוה? איך מגיעים לפורום הזה?

כי אני לא מצליחה למצוא. נראה שגלובו עם כמה שהם משקיענים הם יודעים לתת קצת ולדרוש הרבה, גם באתר שלהם הם דורשים הרשמה בתשלום כדי לראות פרק בצורה רצופה בלי חלוקה לסצנות. אגב את אירועי הפרק הבא שציינת הם אומנם ערכו לנו לפי הגרסה הבינלאומית(וחבל כי אולי ככה היינו קצת דוגמים את מה שלא ראינו)אבל את אירועי הפרק הקודם הם לא ערכו בצורה רגילה, כנראה באמת בגלל הקושי בגלל השוני בין הגרסאות - הרבה פעמים מביאים לנו אירועים שהיו לא רק פרק לפני אלא כמה וכמה פרקים לפני עם מכנה משותף של אותו נושא(ככה הם עשו גם בפשוט נהדרת)ככה שבמקרה כזה היה עדיף שלא היו מביאים בכלל תקציר

evglev1

Well-known member
מנהל
הפורום הזה כבר לא מתפקד היא כתבה את זה

עוד בתקופה שהיה ויוה פלטינה בזמן שידורי ללא ספק והדרך להודו בפעם הראשונה. עכשיו נראה לי שהיא רק בפייסבוק, וכן מדובר במתרגמת של ויוה.

יש סדרות שבהן יש את תקציר הפרק הקודם, שזה רוב הברזילאיות, אבל יש סדרות ולא רק הברזילאיות שמראים קטעים מפרקים קודמים שקשורים למה שהולך לקרות בפרק הזה. זה היה היה גם בשיבה הביתה, אם כי שם לא היה סדר, היו פרקים ללא תקציר הפרק הקודם, היו פרקים עם והיו פרקים של קטעים מלפני 20 פרקים שקשורים לפרק הנוכחי. זה קורה הרבה דווקא בסדרות של טלמונדו.

האם בפשוט נהדרת בפרקים המקוריים שראית היה תקציר רק לפרק הקודם?

faery18

New member
בפרקים המקוריים של פשוט נהדרת לא היה בכלל תקצירים

לא מהפרק הקודם ולא לפרק הבא. גם בפרקים המקוריים של זמן לאהוב לא מבזבזים זמן על השטויות האילה. אני אישית הרבה פעמים מריצה את התקצירים כי גם ככה זה מלפני הרבה פרקים, ואת אילה של הפרק הבא רואה אבל אפשר לומר שיכלתי להסתדר גם בלי זה, לא תמיד רוצים לדעת מה יהיה בפרק הבא

Dona Sonrisa

New member
ממשיכה לצפות למרות שמתקשה למצוא לזב זמו פנוי

אני צופה גם באסטלה ובמילה של כבוד..
מילה של כבוד טלנובלב מושלמת!
אגב חבל שלא קראו לזה אדמת מלכים..

לגבי מעבר לזמן הפרקים החסרים הקצב המהיר והפורטוגזית מזה פוגעים בהנאה מהטלנובלה
אז עכשיו הבן חי? יש מצב שהוא עקב אחרי ליביה?הבת שלו?
אז בגלל הבן הרוזנת חזרה?

faery18

New member
מאוד קשה להספיק לצפות בהכל, אני הקפאתי צפייה בשתי סדרות

אחרות בשביל לצפות פחות או יותר לפי הקצב במעבר לזמן ובברזילאית תקופתית נוספת. למרות הקיצוצים מעבר לזמן מדהימה בעיניי ושווה כל הקרבה
כמו גם השנייה. ככה שאני אישית ממליצה לך להמשיך איתה:] לגבי מה ששאלת, נחכה ונראה
את הפרק של היום עדיין לא ראיתי אני אראה מחר

Dona Sonrisa

New member
גם אני עוד לא ראיתי את הפרק של היום

תקופתית יפה..אוהבת את האווירה את התלבושות ...
מעניין מה יהיו הטלנובלות החדשות בויוה? אחרי הטלנובלות הנוכחיות .
אחרי שהעונה הראשונה של אסטלה תסתיים תהיה הפסקה בין העונות כנראה?
ויש איזה משהו במקום אקאסיה כשידור חוזר?

evglev1

Well-known member
מנהל
העונה השנייה של אסטלה עדיין לא צולמה

כך שמן הסתם לא יכלה להגיע לויוה, כך שתהיה הפסקה ודי ארוכה, כי קודם לצלם ואחר כך לרכוש.

במקום אקאסיה יהיה שידור חוזר של הארגנטינאית בדרך לאהבה.

Renat Zeitune

New member
זה ייקח זמן עד שתתחיל העונה השנייה

דויד זפדה הראשי מככב בטלנובלה חדשה של קסטרו אז יהיה הפסקה משמעותית חוץ מזה שהצילומים עדיין לא התחילו אם אני לא טועה ואם התחילו אז זה רק עכשיו.

faery18

New member
באקאסיה צפית?

צפיתי בשידור הראשון שלה והיא הייתה מעולה. דווקא לאסטלה פחות התחברתי, לפני שהיא הגיעה ציפיתי למשהו אחר לגמרי ממנה, הטריילרים לא הכי שיקפו אותה.

Dona Sonrisa

New member
לא צפיתי באקאסיה..

אני ממש אוהבת את אסטלה.
בגללל דויד זפדה
בגלל השירים.
והתסריט גם דרמטי וגם רומנטי
את מעבר לזמן באמת עדיףהיה להשאיר תקופתית.
אחרי הסוף הטראגי
הדמויות נולדות מחדש
וכל הסיפור מתחיל שוב הפעם כאנשים מהזמן המודרני?
&nbsp

faery18

New member
בדיוק, הם כאילו ייפגשו שוב בחיים חדשים גילגול חדש

לפחות יש בחלק המודרני הקבלה מסויימת הם ירגישו את העבר הגילגולי המשותף שלהם וזה הדבר המגניב שאפשר להתנחם איתו אחרי שהתקופתי ייגמר, גם עכשיו פליפי כל הזמן אומר לליביה שהוא מרגיש שהוא מכיר אותה מחיים אחרים, הם כאילו נשמות תאומות

evglev1

Well-known member
מנהל
למה ציפית מאסטלה וממה התאכזבת כשהצצת לפרקים מתקדמים?

faery18

New member
חשבתי שהיא תהיה יותר קלילה, שהמוזיקה תיקח חלק יותר בולט

אבל החלק הקרימינלי השתלט עם לא מעט דמויות שממש השתעממתי מהן. במיוחד של דנילו קררה שבכלל הדיבור שלו עצבן אותי חח
ולא הצצתי לפרקים מתקדמים פשוט ראיתי כמה טריילרים וזה לא ממש שיקף את האווירה הכללית מהפרקים הראשונים שראיתי.

faery18

New member
יבגני - לגבי מה שהגבת למטה יותר על פרקים 7 - 6

חח כשאבא של פליסיה שיחק אותה כועס על שחזרה רטובה עם ריטה מהאגם היה לי די ברור שהוא עושה את עצמו כי כבר הובן שהוא בצד של פליסיה, וסלומה בצד של ביאנקה
מקווה שעכשיו שיש את ריטה בתור ה"חונכת" של פליסיה, פליסיה המסכנה לא תחזור למנזר אחרי החופשה. עם אמא כזאת קפדנית וחפרנית ואחות גדולה עם מנת משכל של ציפור שיר אי אפשר להאשים אותה אם מידי היא "חוטאת" באיזה מעשה קונדס כזה או אחר
..

ומסכימה לגמרי לגבי הרוזנת חחח אם זה נחשב למצב רוח טוב...
מראה נוראי ביותר היה לדייסה הזו
נראה את סברה החמוצה אוכלת אותה חצופה איך שהכריחה אותו והפחידה אותו ילד מסכן
ופליפי כן חושד גם הוא שהילד לא שלו. בגלל זה גם הוא די אדיש אליו

וכן נקווה מאוד שהעלילה התקופתית תימשך לפחות מעבר לחמישים פרקים, ממש לא בא לי שנגיע לתקופה המודרנית שלה, היא מושלמת ככה
מצדי שהיו רוכשים את כל הפרקים התקופתיים בלי אף קיצוץ תמורת ויתור על כל הקטעים המודרניים זה היה יכול להיות אחלה עסקה

למעלה