פשוט נהדרת - סוף טוב הכל טוב!

faery18

New member
פשוט נהדרת - סוף טוב הכל טוב!

כמובן שהחזרה של דינו לא יכלה להגיע להגיע בלי בלאגן נלווה חח
ושוב ז'ונטאס היה זה שהציל את המצב
הוא נאבק באומץ בדינו כדי להגן על אליזה אבל נדקר ונפצע אנוש!
איזה מרגש איך שאליזה תרמה לו מהכבד שלה כדי להציל את חייו
סצנות ממש יפות ומרגשות, במיוחד אהבתי כשארתור ראה שאליזה לחשה לז'ונטאס שהיא אוהבת אותו כששניהם שכבו זה לצד זה בבית חולים
זה היה אז שסופסוף נפל לבן אדם האסימון שהוא זה שנדחף ומיותר ובאופן מפתיע ביותר הוא וויתר באותו הרגע על הכרטיס טיסה שלו לטובת ז'ונטאס!! ככה שמי שבסופו של דבר טס עם אליזה לפריז היה ז'ונטאסס
כמובן לשמחתה של אליזה

גם מפתיע איך לילה אמרה לז'ונטאס לרוץ אחרי החלום שלו. פעם ראשונה שהיא וארתור היו נסבלים בעיניי חח.. מה שכן בפרידה של אליזה מארתור החיבוק לא היה כזה הכרחי יכלו לוותר עליו
ובכלל לא מגיע לו סוף טוב הגיע לו לסיים לבד ולא לצד קרולינה אחרי כל הסבל שגרם לה. כמו גם רפאל שכמוך ניר גם אני לא הייתי מזילה דימעה אם המטוס שלו ושל לילה לא בדיוק היה מגיע בשלום לייעדו
נכון שהוא וקרולינה קיבלו לפני כן עבודות שירות על מה שעשו לאליזה אבל רפאל היה צריך לסיים בצורה הרבה פחות טובה ולא בטיסה סביב העולם

איזה כיף שאליזה קלטה בסופו של דבר את מי היא אוהבת באמת, לז'ונטאס כל כך מגיע להישאר איתה אחרי כל מה שעשה בשבילה לאורך כל הטלנובלה ואחרי כל הסבל שלו כשהיה רחוק ממנה. הזוג הכי מושלם מהברזילאיות המודרניות
ואם ארתור לא היה קיים היא הייתה מבחינתי הברזילאית המודרנית הטובה ביותר
היו בה מלא הברקות לכל דמות היה את הייחודיות שלה ממש טלנובלה טובה. ממוקמת מקום שני אצלי אחרי שדרות ברזיל

ולגבי היתר - לילי יולדת בן ולה ולז'רמנו ניתנת ההזדמנות לתקן את הטעויות שעשו עם פאביניו ובמיוחד עם סופיה!
קסנדרה מאושרת עם פאביניו דבורה מאושרת עם שארלס לו מאושרת עם ז'מאייקה ז'ילדה מאושרת עם אוגו, וז'וז'ו עם "מלאקה"
נוותר על העברות הדוחה של המילה

והרעים
דינו ופסאנייה-בכלא!
זכור לי שדינו התבכיין שאם הוא ייכנס לכלא יהרגו אותו - חבל שלא הראו לנו גם את זה

אהבתי את הסצנות האחרונות של ז'ונטאס ואליזה בפריז
רק חבל שלא באמת צילמו בפריז ושלא הייתה גם הצעת נישואים אבל העיקר הם סיימו יחד

טלנובלה פשוט נהדרת

evglev1

Well-known member
מנהל
גם ליילה וגם המשפחה של ז'ואנטס למדו להעריך את אליזה

רק לאחר שתרמה כבד, מקודם בגלל הסבל של ז'ואנטס הם טענו שאליזה אנוכית בגלל שהסכימה לנסוע לפאריז ונראה שגם ליילה וגם רוזנז'לה באמת האמינו שאליזה אנוכית ובכוונה נותנת תקווה לארתור. כבר כשליילה התחננה בפני אליזה שלא תתלונן על רפאל בגלל שבזכותו הכול נחשף, היה ברור שליילה כבר מאוהבת ברפאל, אם כי היא עדיין ניסתה לברוח מרגשותיה.

גם קרולינה השתנתה כך שזה נחמד שהם אנשים שונים ומקבלים הזדמנות נוספת, אם כי היה עדיף שקרולינה תסיים עם פייטרו.

היה מצחיק איך שדינו חשב שפסאניה נשלח להרוג אותו, כל כך טיפש שלא נפל לא האסימון שכשהוא ברח לאחר שאליזה אילצה את ז'ילדה לטמון לו מלכודת, פסאניה נעצר ועכשיו הוא אסיר כמוהו, אם כי היה נחמד אם גם מפקח המשטרה שהוציא צו מעצר לאליזה לבקשת פסאניה איתם באותו תא. בכל מקרה כדי לא לגרום צער לקרלניוס ודייזי השאירו את דינו בחיים ויש מצב שדינו ופסאניה לבד בתא, כדי שלא יתקלו באסיר שהוא שליח של אנשים שהם חייבים להם כסף.

faery18

New member
לזכותה של אליזה יאמר שמההתחלה היא הציעה לז'ונטאס לבוא איתה

הדבר היחיד שלי הפריע זה שארתור הצליח לשכנע אותה שהוא חייב לבוא איתה בתור הסוכן שלה ועוד הציע לה שוב לגור אצלו והרי עם שאר הדוגמניות שלו זה לא ככה הוא לא באמת נוסע איתן לכל המקומות שהן מוזמנות אליהם. הוא פשוט ניסה לנצל את המצב לטובתו...שוב...להתקרב אלייה במסווה של עבודה
אליזה הייתה צריכה לפחות לסרב בתוקף לגור איתו אחרי שהם נפרדו ואחרי שהיא חזרה לז'ונטאס. ככה שאני מבינה לגמרי את ז'ונטאס שהחליט באותו רגע להיפרד ממנה. אבל לפחות מאוחר יותר היא ירדה מזה והודיעה לארתור שהם לא הולכים לגור תחת אותה קורת גג והיא ממש סבלה מהפרידה מז'ונטאס וממש רצתה מהתחלה שהוא יהיה זה שיטוס איתה ככל שזה תלוי בה. כמה טוב שבסופו של דבר ארתור הבין את מי אליזה אוהבת באמת והפסיק להיות כזה תקוע
דמות ממש בלתי נסבלת בעיניי וגם שחקן
הטלנובלה יכלה להיות הרבה יותר טובה בלעדיו חח אבל עדיין היא הייתה מאוד מוצלחת בעיניי

evglev1

Well-known member
מנהל
ארתור אפילו אחרי ששמעה את אליזה אומרת לז'ואנטס

שהיא אוהבת אותו ביקש ממקס להעמיס על אליזה כמה שיותר, רק בשיחה עם אפרסידה היה חשבון נפש אמיתי, של להבין אם הוא אדם טוב? ברור לגמרי שקרולינה צדקה, שהסוכן שלה זה רק תירוץ של ארתור לבוא איתה. אליזה נתנה לארתור לשכנע אותה בחיסכון בעלויות ושהם יהיו בחדרים נפרדים, אבל אחרי שארתור הקפיד כל הזמן להיות בקרבתה ובמקרה ז'ואנטס ראה אותו מחבק אותה, היא הבינה שבתור מי שמחויבת לקשר אסור לה בשום אופן לגור עם אקס, גם אם זה יגרום לבזבוז כסף מיותר. אם כי זה היה מאוחר מדי, כי ז'ואנטס כבר התפוצץ מקנאה ומשפחתו הסיתה אותו נגד אליזה.

באמת גם בשביל הדמות וגם בשביל השחקן של ארתור המילה נסיך מאוד גדולה, ולמעשה קשה להבין מה אליזה מצאה בו גם לאחר התחרות כשהסכימה לצאת איתו.

faery18

New member
העיקר הוא קרא לז'ונטאס "קארה-פאטו" מי שמדבר..

ומסכימה לגמרי עם שתי השורות האחרונות, הנסיך האמיתי של הטלנובלה מהתחלה ועד הסוף היה ז'ונטאס ולא אף אחד אחר. וכן לגמרי קשה להבין מה אליזה מצאה בהתחלה בארתור. הם כ"כ לא מתאימים.

faery18

New member
איך אפשר לחתוך לאנשים את המפגש של ז'ונטאס ואליזה עם הזמרת

של השיר שלהם שהתנגן לאורך הנובלה כולל בסצנות האחרונות שלהם

https://globoplay.globo.com/v/5059560/
השיר היפה הזה שייך לזמרת בשם גבריאל אפלין. בפרק האחרון הביאו אותה להופעת אורח - ז'ונטאס ואליזה שמים לב שהשיר שלהם מתנגן ברקע ואליזה אומרת לו שזו באמת הזמרת
חח ואז הם הולכים לדבר איתה ולעשות סלפי
ואז ממשיכים להתנשק על רקע השיר
ממש מגניב שהביאו אותה ושהם דיברו על השיר שלהם
לא מבינה איך אפשר לחתוך סצנה מגניבה כזאת ועוד כחלק מהסצנות הסופיות. אין ספק שמי שאחראי על העריכה הבינלאומית לא מבין מהחיים שלו

עוד חתכו לנו
לא מעט סצנות של קרולינה ואחותה יחד עם הילדים בים וארתור שכמעט צונח להם על הראש עם רחפן, מסיבת סיום של ווסלי ושות', המסיבה השכונתית של מריסטלה+אחותו של ז'ונטאס ששרה שם, הטלפון החשוב של ז'ונטאס שמודיע לאמא שלו שהוא טס עם אליזה לפריז, ומקס לא נשאר לבד כמו שניתן להבין אלא מוצא בן זוג

evglev1

Well-known member
מנהל
בפורום רוסי דנו על כך שבערוץ רוסי שלא משדר בערוץ

קיצרו את תשוקת הנצים, כדי להביא בהקדם סדרה רוסית ועשו השוואה בין עריכה של הערוצים שלהם לעריכה המקצועית של גלובו.

מסתבר שהעריכה של גלובו לא כל כך מקצועית. בהלוחמת היה בולט שאת סיפור ההקדמה שהיה בסביבות פרקים פשוט מחקו, ובאמצע הסדרה הורגש שנתנו לנו את הסדרה מהאמצע ולא מההתחלה. גם בפשוט נהדרת מסתבר שהורידו קטעים חשובים. אבל האמת שלגבי פרקי הסיום גם טלוויסה מפשלים שכמעט בכל פרק אחרון גונזים רבע שעה.

faery18

New member
עוד יותר מטריד זה שגם במעבר לזמן מתחילים קצת להרגיש את זה

למרות שאין לנו ממש על מה להתלונן כי זה סוג של נס שדבר כזה מושקע בכלל זכה להגיע לפה חח..
אבל במבט לאחור אולי חבל שלא צפיתי גם בה אונליין ככה הייתי בטוחה שלא לקחו לי שום סצנות

Dona Sonrisa

New member
נכון

ממש מרגשים שמשהו חסר במעבר לזמן. ..חשבתי שזו רק התחושה שלי.

faery18

New member
בין היתר זה הורגש למשל כשזילדה אמרה למליסה שהרוזנת

רוצה שהיא תנגן לה בפנסתר, הראו את מליסה ופליפי באים לרדת אבל לא הראו את סצנת הנגינה, או למשל כשלקחו את אמא של ליביה לבית חולים לא הראו את זה אבל כן שמעו שהמשרת של הרוזנת מתאר לה איך שזה התבצע ואיך שראול עזר להעלות את אמיליה לכירכרה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז נראה שאם התקופתית שאת צופה בה בערוץ גלובו

אם היא תגיע לויוה לא תרצי לצפות בה שוב, גם בגלל שאת לא צופה פעם שנייה, אבל בעיקר שתקבל תחושת גועל מכמה שהגרסה הבינלאומית מקוצרת וערוכה.

faery18

New member
בטח שאני אצפה בה שוב אם היא תזכה להגיע לפה

תקופתיות זה משהו אחר,אני יכולה לצפות שוב ושוב חח

חוץ מזה בכל זאת בטלוויזיה מסך גדול יותר ככה שזה יותר נוח, ונחמד גם להחליף עלייה דעות אם עוד אנשים צופים. אבל כן יהיה נחמד לדעת שגם אם זה יגיע עדיין צפיתי בגרסה המלאה
ואני כבר לא צופה באתר גלובו מאז שאלה
נתנה לי אתר טוב יותר שמעלים את הפרקים בצורה נוחה יותר ובלי הפרדה בין סצנות.

למעלה