מעבר לזמן - פרקים 4-5 היפים ביותר עד כה

faery18

New member
מעבר לזמן - פרקים 4-5 היפים ביותר עד כה

ממש אהבתי את מסיבת הקציר(מסתבר שיש גם פה
)איזו השקעה עם כל הניצבים התלבושות והריקודים המסורתיים
יש כאלה מלא גם בזמן לאהוב והיה גם בטרה נוסטרה
איך ליביה וריטה ברחו מהמנזר והתגנבו למסיבה חח אהבתי איך שהן דרכו על הענבים ואיך שפליפי הפציע מול ליביה באמצע המסיבה ואח"כ גם התנשקו לראשונה!

אבל העניינים לא כ"כ פשוטים, מליסה הגיעה לאיזור+הבריחה של ליביה התגלתה לכל - עכשיו אמיליה רוצה להקדים את קבלת הנדרים של ליביה אבל יש מצב שזה הולך להסתבך עכשיו שהיא במצב קשה אחרי שהרוזנת הורתה לשרוף לה את הבית כשהיא בתוכו

אהבתי גם את הסצנות החמודות עם הילדים שממש זקוקים אחד לשני. במיוחד אלכס, טוב שיהיה לו עכשיו את פליסיה(מל מאיה
)ושיקו, מילא כולם שמזניחים אותו אבל גם פליפי מתייחס אליו בקרירות ממש ילד מסכן

והרוזנת ממשיכה עם הנסיעות המסתוריות שלה...

faery18

New member
מוסיפה כמה תמונות יפות בשחור לבן שמצאתי במקרה

Dona Sonrisa

New member
טלנובלה מעולה...חבל שאין לי זמן פנוי בשבילה

וגם חבל שזה לא בספרדית. ..
צפיתי בכל הפרקים עד עכשיו...
איך הם קיצרו את הפרקים? הרי הטלנובלה כבר צולמה? זה לא מפריע לדמויות?לתסריט?להוריד 60 פרקים מהטלנובלה שכבר צולמה?

Don Nirtin

New member
כי זה גירסה בינלאומית

כל הסדרות הברזילאיות הן גרסה בינלאומיות.
&nbsp
לשם ההשוואה - פשוט נהדרת הייתה 175 פרקים. אצלנו - 130 פרקים. וטוב שכך.

Dona Sonrisa

New member
כן..אבל

אבל זה לא פוגע בעלילה? הרי צולמו המון פרקים והם פשוט זרקו חלק מהפרקים...

evglev1

Well-known member
מנהל
בלוחמת זה פגע מאוד בעלילה

כי למעשה הורידו את כל סיפור ההקדמה שדחסו בקטעים שנראים כמו תקציר כדי לגשת בגרסה הבינלאומית ישר לעלילה המרכזית והיה פער גדול בין מה שהיה ידוע לצופים בגרסה הבינלאומית למה שהיו ידוע לצופים בגרסה המלאה. ואני גם לא יודע איך בפרקים הראשונים סידרו שהצילומים שהיו במקור במדריד יהיו בגרסה הבינלאומית באיסטנבול.

evglev1

Well-known member
מנהל
ככה מקובל בגלובו

מצלמים ואז עורכים גירסה בינלאומית מקוצרת. הלוואי והיו פשוט מקצרים פרקים כמו שבטלוויסה עושים בפרקים האחרונים, הם דוחסים כמה פרקים בפרק אחד וכך מורידים לפחות רבע ממה שצילמו. גם אני מניח שהם עורכים גם את הפרקים שיהיו כמו פרק מקובל בטלנובלה, כי אני מניח שפרק ברזילאי ארוך יותר.

Don Nirtin

New member
עדין תקוע בפרק 1

כי אני לא מסוגל לשאת את כל התלבושות וכל השטויות האלה.

Don Nirtin

New member
מזמן. גם נטשתי את מלכת הלבבות סופית

החודש הזה עמוס לי מדי ובחודש הבא יש לי כמה דברים שיתפסו לי את הזמן.
&nbsp
אז נשארנו רק עם מילה של כבוד.

faery18

New member
פרק 6 - איזה צילומים מרהיבים יש בנובלה הזו

אהבתי איך שפליפי ומליסה סיירו בכרמים באגם.. איך היא העיפה את העניו ואמרה לפליפי שהיא מעדיפה אותו בתוך בקבוק צרפתי עם תווית
ומסכנה ליביה שראתה אותם וגם פליפי האמת שמבין שזהו היא הולכת לקבל על עצמה את הנדרים

אבל המכתב של חברה של ליביה שינה הכל! ליביה מגלה באמצע הדרך לבלה רוזה שאמא שלה במצב קשה אחרי השריפה במסבאה
היא בורחת לכירכרה של גבריאל ובעצם משאירה את הכומר לדבר עם עצמו..

אני אוהבת את הקטעים עם המשפחה הגנובה של אב הבית ועם מל מאיה המתוקה חח
אהבתי איך היא והאומנת נפלו לאגם והתחילו להשפריץ אחת על השנייה זה היה חמוד

evglev1

Well-known member
מנהל
נראה שהסדרה תאבד הרבה מהחן שלה כשתעבור לזמנינו

הקטעים התקופתיים ממש נהדרים, מקווה שימשכו הרבה.

ליביה שמעה על השריפה ורצה לאימה, למרות התעקשות הכומר. והמומה לשמוע מז'מה שאימה לא תשמח לראות אותה, ומבינה שאימא רוצה להרחיק אותה בגלל סוד שז'מה לא תחשוף בפניה.

הקטעים עם המשפחה נהדרים, רק קשה להאמין שביאנקה ופליסיה אחיות משני ההורים, פליסיה כל כך דומה לאביה וביאנקה לאימה, ונראה שהאימא והאחות לא ממש אוהבות את פליסיה. הקטע של המים היה מגניב, אבל עוד יותר כשמאסימו דיבר בציניות שרק אימה מפנה את הגב והיא כבר מתנהגת כמו ילדה רגילה, והעמיד פנים שהוא נוזף בה עד שריטה התנצלה ואז הוא איים לפטר אותה והבהיר שהוא בצד שלהן וישמור את סודן ושזה רק ימשך ככה. גם אוהב איך ריטה ופליסיה משתפות פעולה כדי לעבוד על האימא הדפוקה של ביאנקה ופליסיה.

faery18

New member
פרק - 7 אמא של ליביה ממש לא הוגנת איתה איזו היסטרית

איך היא יכולה לרצות למנוע מהבת שלה לשהות לצדה כשהיא במצב כל כך קשה
העיקר אמרה לז'מה לקרוא לכומר והנזירה להחזיר את ליביה למנזר
אהבתי ששוב ליביה השאירה אותם לדבר עם עצמם
וברחה לעבר הכירכרה כדי להגיע כמה שיותר מהר לבית חולים בבלה רוזה
הרוזנת הזו ממש
איך שתבאסה שהיא לא נשרפה עם הבית ומתפללת שתמות ותישרף בגיהינום
וגם איך שהיא וסברה מכריחות את אלכס המסכן לאכול את הדייסה המעופשת
לפחות ברור למה כולם מתנהגים אליו בזילזול, נראה שלא בטוח שהוא הבן של פליפי לפי מה שהרוזנת אמרה "לא בטוח שהוא מהדם הנכון" ילד מסכן

וביאנקה הרגה אותי עם איך שפתחה את הדלת לפליפי מבלי לדעת שזה הוא כשכל השיער שלה מלא בניירות
אחרי שפליסיה(מל מאיה)קשרה לה אותו לכרית ואיך שרצתה למות מבושה ועמדה איזה שעה כמו בול עץ עם חיוך דבילי על הפנים חחחחחח

evglev1

Well-known member
מנהל
אם סברה בישלה את הדייסה הזאת אז רק שלא יקבל קלקול קיבה

איזה מסכן ואיך שהרוזנת אם המצב רוח הטוב שלה באה לאלכס רק כדי לאיים עליו שיוכל את הדייסה ועד לא יקבל שום אוכל ובסוף גם שתייה לא, רק שיוכל את הגועל הזה. מזכיר זכרונות של אלונסו מהאומץ לאהוב בילדות, שלאחר מות אביו שאיסדורה רק שמעה שהמרק לא טעים לו וביקשה להכין לו אותו כל יום, אבל אם פליפי עצמו לא חושד שהוא לא הבן שלו, לא ברור למה הוא כל כך מנוכר לו?

וגם אם אפונסו אחרי שהיא מבקשת ממנו לדבר כי היא במצב רוח טוב והוא מבקש משרה ניהולית, היא משפילה אותו ודרכו את ז'ילדה במשרת משרת אישי בטענה שהוא חי על חשבונה כל הילדות. אפילו ז'ילדה המומה שאחרי שהסכימה שהוא ילמד פתאום נותנת לו בעיטה כזאת. ואם כזאת הרוזנת כשהיא במצב רוח טוב שמוכנה לשמוע משרתים ולהיות עם אלכס, אז כשהיא במצב רוח... לא פלא שרצתה שבנטו יחזור, היא צריכה משרת כמה שיותר אכזר, אפילו ז'ילדה לא מספיק מכשפה בשביל הבוסית.

הכומר והנזירה רק החמירו את המצב שנתנו לה להבין שאימה על ערש דווי, אחרי זה בטוח שהיא לא מוכנה לעזוב בידיעה שאולי לא תראה את אימה שוב. כנראה הפחד שלהם הוא בדיוק מה שהתקווה של פדרו, שאם אמיליה תמות כבר לא יהיה מה שיכריח את ליביה להפוך לנזירה. ובסוף היה נראה שאמיליה שלא יודעת כמה זמן נשאר לה מוכנה לספר לליביה הכול.

יותר הרגה אותי סלומה שמחתה על כך שמאסימו הביא את הרוזן בהפתעה ובדיוק יצא כך שביאנקה לא במצב לדבר איתו ומאסימו עונה לה שקודם היא בוכה שהביאו את הרוזן כשהן לא בבית ועכשיו היא בוכה שכן הביאו אותו כשהן בבית.

evglev1

Well-known member
מנהל
מסיבה יפה מאוד מאוד

חבל שליביה נתפסה כשחזרה וכמובן פדרו לא שכח להלשין עליה לאמיליה למרות בקשתה ולמרות הניסיון של אניטה לעצור בעדו.

מסכנה פליסיה איך שדחתה את ריטה שהיא מכירה, כי מאלכס וסברה היא למדה שאומנת זה מכשפה, ובגלל עצם התפקיד בהתחלה שנאה, אך ריטה הצליחה להגיע לליבה.

למעלה