ויוה פרסמו את העלילה של מעבר לזמן

Don Nirtin

New member
היה לך בכלל ספק?

לא היה לי ספק בכלל שיקצצו
להיפך - טוב שכך. כמה שפחות תקופתי יותר טוב לי.

faery18

New member
כן היה ברור שיקצצו אבל יחסית קיצרו אותה בהרבה

ודווקא זה לא מעיד שהחלק התקופתי נפגע מזה, במקור החלק התקופתי קצת יותר ארוך מהמודרני ככה שקרוב לוודאי שגם פה עשו ככה בטח משהו כמו שישים פרקים תקופתיים ארבעים פרקים מודרניים. הערכה פרועה
ולמרות שאני אוהבת טלנובלות ארוכות, פחות איכפת לי מהמספר במקרה הזה שהעיקר מבחינתי שויוה עשו היסטוריה ורכשו דבר כזה

evglev1

Well-known member
מנהל
מניסיון לא מקצצים בחכמה שהגרסה הבינלאומית תהיה טובה יותר

בשובל של שקרים קיצצו 61 פרקים וזה עוד בהנחה שהפרקים הברזילאים לא ארוכים יותר והיה כל כך הרבה פטריסיה ומישל שהתחשק להקיא וגם באימפריה לא חסכו מאיתנו הרבה קטעים של דמויות מיותרות. אבל מה שבאמת נדיר שמקצצים יותר מפי 2 שבלחיות את החיים 100 פרקים בגרסה הבינלאומית, 210 בברזילאית.

Renat Zeitune

New member
ברוך השב

אני עוקבת אחר הפרוייקט שלך ולצערי יש נכים שבעזות מצח עוד באים אליך בטענות וקוראים לך בוגד שלא עשו רבע ממה שאתה עשית. זה פשוט קומם אותי.
&nbsp
ובנימה קצת יותר נעימה, אתה מתכוון לחזור לז'אנר? אולי לברזילאית החדשה שתתחיל ב1.11? התגעגענו.

Senior Baron

New member
תודה רנת

לצערי לכל מהלך היסטורי יש מתנגדים

בא לי ממש כן
מקווה לזכור

evglev1

Well-known member
מנהל
כנראה יש אנשים שבאמת האמינו שאפשר לקבל

את מה שדורשים מההתחלה ולא יהיה צורך בפשרות עם הממשלה ומעדיפים שלא בצדק לראות את חצי הכוס הריקה. אבל רק הערבים מנהלים מו"מ בלי לעשות פשרות.

faery18

New member
אלכס טוב לראות אותך פה!

שמחה שבסופו של דבר המאבק שלכם הצליח
ראיתי שאפילו הגעת לשער של ידיעות אחרונות חח כבוד..
באמת כל הכבוד על העשייה וההתמדה שאפו

בין כל הפעילות המבורכת הזו אתה עדיין צופה במשהו טלנובלי?:] גם אני אוהבת את פאולה אוליביירה מאז שובל של שקרים
הטלנובלה הזו הולכת להיות משהו מיוחד

Senior Baron

New member
הדרוש

תודה רבה
אכן, היום מככב גם במוסף החג

לצערי בקושי יוצא לצפות בטלויזיה בכלל, אז להתמיד בכלל בעייתי. עכשיו יש קצת ירידת לחץ אז אולי אנסה את הברזילאית הזו. מי היוצרים?

faery18

New member
פשש..
נייס

יופי ממליצה מאוד
היוצרת היא אליזבת ג'יין אם אתה מכיר
והבמאי רוג'ריו גומס.
&nbsp
גלובו הפיקו עכשיו עוד תקופתית מדהימה-בסגנון של טרה נוסטרה/אספרנסה שאני צופה בה דרך הנט, משהו מושקע חבל"ז
מקווה שבהמשך גם היא תגיע לפה - Tempo de Amar

Senior Baron

New member
היא יצרה משהו מוכר?

יפה לגלובו שהם ממשיכים להשקיע
מה עם ברוניניו?

faery18

New member
הבנתי שהיא שיתפה פעולה עם גלוריה פרס בדרך להודו

הנה אחד מהטריילרים של מעבר לזמן

לגבי אנטוניו פגונדס בדקתי לך ולפי ויקיפדיה הפרוייקט האחרון שהוא השתתף בו היה סדרה קצרה מתחילת השנה שנקראת "שני אחים" מצרפת לך טריילר גם שלה זה על יריבות בין שני אחים תאומים

למעלה