זמן לאהוב וכח הרצון שוברים שיאי רייטינג כל אחת ברצועה שלה

faery18

New member
זמן לאהוב וכח הרצון שוברים שיאי רייטינג כל אחת ברצועה שלה

http://www.otvfoco.com.br/forca-querer-e-novela-das-nove-com-maior-audiencia-desde-avenida-brasil/
כח הרצון מהרצועה של תשע בברזיל אוטוטו מסתיימת ומסתבר שהיא הצליחה לשבור שיא רייטינג שלא היה כמוהו מאז שדרות ברזיל - האמת מאז שדרות ברזיל אכן לא התחברתי לאף טלנובלה מהרצועה הזו, אז זה די מעודד שאולי סופסוף יש משם משהו מוצלח חח
לדעתי יש לה סיכוי לא רע לבוא אחרי מעבר לזמן, אבל ברור שאני מקווה שהיא תגיע מאוחר יותר ושהמחליפה הבאה תהיה זמן לאהוב המדהימה שגם היא שוברת שיאי רייטינג עם פתיחה מרשימה שלא הייתה כמוה מאז 2010 ברצועה של שש, וששיאה הגיע ל27 אחוזי רייטינג מיום חמישי האחרון. יחסית לרצועה של שש זה נתון מצויין ולא לחינם, אני יכולה להעיד שהיא אכן ראויה לזה
תענוג צרוף לצפות ביצירה שכזאת
שלהערכתי לא הייתה כמוה מאז הטרות

https://observatoriodatelevisao.bol...cio-de-uma-novela-das-18h-desde-2010-no-ibope

evglev1

Well-known member
מנהל
האמת לא צפית באף טלנובלה של התסריטאית של כוח רצון

כך שלא ידוע אם תתחברי לסגנון שלה ואם הסגנון שלה נשאר כמו שהוא, הטלנובלה האחרונה שלה שויוה הביאו זה הלוחמת.

faery18

New member
כי לא התחברתי לתרבויות שהיא שילבה - הודו/טורקיה

פה צפיתי בטריילרים וזה דווקא נראה טוב.

elall

Member
מנהל
כוח הרצון בטוח תהיה הטלנובלה הבאה

אין מצב שויוה יפספסו טלנובלה של גלוריה פרז ועוד כזאת מצליחה. ולגבי "זמן לאהוב" היא בטח לא תגיע אחרי "מעבר לזמן", היא רק התחילה בברזיל.

faery18

New member
אומנם הסיכויים שלה גבוהים יותר אבל אם יש משהו שלמדתי על ויוה

זה שאיתם הכל יכול להיות חח

לפי מה שידוע לי עדיין לא ידוע מספר הפרקים שיהיו לזמן לאהוב, אם היא לא תהיה ארוכה מידי זה לא בלתי אפשרי שהיא תהיה המחליפה הבאה שהרי כבר היו מקרים שויוה רכשו טלנובלות שעדיין לא הסתיימו בחו"ל והיו לקראת סיום.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל עם הברזילאיות זה קצת שונה

כי חוץ מהצילום יש גם עריכה לגרסה הבינלאומית המקוצרת. כך שעד שלא יסיימו את הגרסה הברזילאית לא יהיה מה לערוך לגרסה בינלאומית.

faery18

New member
השאלה כמה זמן לוקח כל העסק של העריכה

בכל אופן מקווה שהיא תגיע כמה שיותר מהר כדי שגם אתם תוכלו לראות אותה כי היא באמת שווה.

למעלה