באה מאהבה - לוסיאנה חוזרת למחוזות ילדותה ומגלה ש...

faery18

New member
באה מאהבה - לוסיאנה חוזרת למחוזות ילדותה ומגלה ש...

לא הכל דבש
היא מגלה שהמזג של דוד ממש לא מה שהיה בעבר בעקבות מותה של ליסה, ליליאן נהפכה לממורמרת עוד יותר והצליחה להסית נגדה גם את פרננדה(אגב שחקנית מעצבנת גם במלון הסודות הייתה בלתי נסבלת
)שלא לדבר על זוג הנחשיות הקנאיות פרלה וקריטו שמפעילות עלייה טרור של ממש
השיא היה שאפילו אמא שלה אמרה לרגע שאולי עדיף שהיא לא תגור באחוזה!
מסכנה אבא שלה מת היא רק דרכה באחוזה ומקבלת כזאת "קבלת פנים" צוננת
לא פלא שאמרה שהגיעה לבית משוגעים ושהיא לא מצליחה להבין איך אמא שלה שורדת שם. לפחות בכל הבלאגן הזה היחיד שתמיד נמצא שם בשבילה הוא מיגל המתוק
וגם סוסן החמודה(שהולכת כנראה להיות על תקן החברה הטובה)אבל הפגיעה מאמא שלה הייתה הכי נוראית עבורה ובצדק היא רצתה לעזוב. אבל...תוך ימים ספורים היא הצליחה לגרום לדוד להתחיל לחזור לעצמו ולחיים ולהתחיל לחזור לטפל בכרמים, למורת רוחם של ליליאן וחואן
עד כדי כך שהוא מתחיל להתאהב בה - מיגל מרגיש בזה והיריבות כבר ניכרת לעין
בסופו של דבר כמובן שלוסיאנה מחליטה להישאר(בעיקר אחרי ההתנצלות של מרתה ההזויה)וגם לעזור בפיקוח על היין על פי הידע שצברה!
מעניין מה יהיה עכשיו עם ההרס שחואן עשה

אירינה ממש הפתיעה נכנסה יפה לתפקיד הראשית הטובה משחקת מצויין וגם הדמות שלה מיוחדת - מלאת תעוזה נחישות לא דופקת חשבון לאף אחד עומדת על שלה ואומרת לכולם בפרצוף מה שהיא חושבת
במיוחד לליליאן הממורמרת שאגב אני אוהבת גם את הקטעים שלה עם חואן איך הוא צחק עלייה שדוד העיף אותה מהבית
למרות שתודות לפרננדה המעיקה דוד חזר בו

נראה שהטלנובלה הזו הולכת בכיוון הנכון היא ממש טובה ונכון לעכשיו לא היה פרק אחד משעמם. נראית מבטיחה

Don Nirtin

New member
כן אבל סופיה קסטרו בנובלה הזו ממש דומה

לאמא שלה - אנחליקה ריברה.
&nbsp
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/0d/b3/a6/0db3a6957e5b6fc559749dc1704084a0.jpg
&nbsp
זה ממש בולט עכשיו עד כמה היא דומה לאימא שלה. ראיתי קטעים של אנחליקה ריברה כשהייתה צעירה יותר - והיא בול סופיה עכשיו. מפחיד

&nbsp
לוסיאנה - גיבורה טובה ונחמדה שאפילו הולכת לשבור שיאים של ראשיות. לא אספיילר.
&nbsp
ובינתיים - Donde es Garciela? רק היא מעניינת אותי בנובלה הזו

&nbsp
פרלה וקריטו - שתי מעצבנות. סוניה מעצבנת גם. ליליאן ממורמרת ומרושעת. נראה שיהיה לדויד ולוסיאנה הרבה עבודה בניקיון הכרם מהזבל שגדל בו.
&nbsp
אגב - חואן - משחק רע את הרע המוביל. חבל.

faery18

New member
לא יצא לי לצפות באנחליקה ריברה משחקת אבל טוב לדעת

שהיא הבת שלה, מקווה שלאמא יש משחק קצת יותר משכנע מהבת חח אבל כן מבחינת דמיון הן באמת ממש קופי.
&nbsp
את גרסיאלה אנחנו רואים בינתיים רק בתוך הנייד/הטאבלט של פרננדה

&nbsp
וואי סוניה הזאת...
לא יודעת מי גרועה יותר הדמות או השחקנית חחח..
&nbsp
אני דווקא אוהבת את כריסטיאן דה לה קאמפה וקשה לי להשלים עם היותו
פה ככה שפחות מפריע לי אם הוא נכנס עד הסוף לדמות או לא

Don Nirtin

New member
סוניה בסדר. הבעיה זו הדמות כנראה

יצא לי לראות אותה בתור "המכוערת" של החיים שגנבו ממני - שם הייתה דמות טובה וחביבה ונחמדה והיה יותר כיף לראות אותה שם. לדעתי היא תשתנה לטובה בסוף כי היא לא מהרעות הגרועות כמו פרלה וקריטו

&nbsp
כריסטיאן לא משהו.
&nbsp
שמת לב שגרסיאלה בתוך הטאבלט/נייד של פרננדה....... כלומר, בתוך הדמות הקודמת שלה?

&nbsp
הפרק האחרון של מילה של כבוד הסתיים כשקימברלי דוס ראמוס צרחה בכעס על טניה ואסקז (ורוניקה). היה די הזוי כי אחר כך הן שיחקו במי זה מי

&nbsp
אנחליקה הייתה אגדית. התפקיד האחרון שלה על המסך היה ב2003 כשגילמה את מרסיה מונטלבו המרשעת לצד ססר אבורה ב"לילות מריאנה" - שם עשתה את המוות לחורחה סלינס ואלחנדרה בארוס.

evglev1

Well-known member
מנהל
היא הייתה על המסך מאז

היא שיחקה מאז את גביוטה בשיכורה מאהבה שהגיע אלינו הרבה אחרי 2003.

Don Nirtin

New member
צודק, שכחתי את שיכורה מאהבה משנת 2004 לדעתי

העיקרון הוא שמאז לא ראינו אותה.

faery18

New member
עוד יכולים לנרמל גם את פרלה וקריטו לאור העבר שלהן

הייתה להן שיחה באחד הפרקים על הקושי שהיה להן לחצות את הגבול, היה רמז שבדרך משהו קרה לסבתא של פרלה, ולגבי קריטו היא סיפרה שהגיעה עם דודנית שלא נשארה איתה. כנראה זה התירוץ למירמור שלהן לא שזה נותן להן לגיטימציה להוציא את התסכול שלהן על לוסיאנה שסבלה יותר משתיהן גם יחד עם כל הגירוש הנתק מהמשפחה והמוות של אביה
ככה שגם אם ינרמלו אותן בהמשך, לדעתי מה שהן עושות ללוסיאנה בלתי נסלח, לא עוזבות אותה לרגע כל יום רק חושבות איך להעיף אותה מהחווה ולא נותנות לה רגע מנוחה-חסרות חיים

Don Nirtin

New member
הסדרה הזו מאוד קלאסית

ולכן האקדח המעשן שמופיע במערכת הראשונה תופיע גם במערכת האחרונה.
&nbsp
ובמילים אחרונות - כשמראים את פרלה כילדה באה לחואן הבוגר ומעוניינת "לעבוד" אצלו ואחר כך הם מנהלים רומן - זה כבר חתיכת רמז לעתיד של פרלה. לא ארמוז מעבר לזה. אבל זה נורא קלאסי וצפוי.
&nbsp
קריטו מעצבנת אותי יותר מפרלה כי מפרלה אני מצפה להכל - זה התפקיד שלה. להיות הזנזונת של הסדרה. קריטו סתם ממורמרת מאהבה חסרת היגיון.

faery18

New member
ממש לא הוגן מה שדוד עשה למיגל - פיטר אותו רק מקנאה ללוסיאנה

בתירוץ שהוא אשם במה שקרה ליין
והוא גם די שקוף, גם ססר וגם מיגל שמו לב שהפיטורים זה נטו עניין אישי

&nbsp
איזו עלוקה הקריטו הזו כמה נואשת הבחורה הזו יכולה להיות בשביל לנשק את מיגל בזמן שהוא שיכור כשהיא יודעת שהוא לא יכול להתנגד כי הוא לא בדיוק צלול כרגע
העיקר אחר כך דאגה ללכת עם זה ללוסיאנה ולהקניט אותה ואחרי זה העזה לשחק את הפגועה והמסכנה מול מיגל בטענה שהוא זה שנישק אותה

&nbsp
ובאשר למרתה וליליאן...תכלס עם כמה שליליאן רודפת אותה נראה לי יש משהו במה שהיא אומרת - הייתי אפילו מהמרת שאבא של לוסיאנה זה לא מרקוס אלא בעלה המנוח של ליליאן... ועוד עכשיו מרתה עושה עיניים לשוטר
בקיצור נראה לי שהמרתה הזו רחוקה מלהיות שה תמים

Gina101

New member
אני דווקא אוהבת את הקטעים בין ליליאן ומרטה

לגבי מרטה אני לא יודעת אם היא שה תמים, אבל אנחנו לא יודעים בדיוק מה היה עם המשולש הרומנטי ליליאן / מרטה / בעלה של ליליאן ומה קרה שם .
ראיתי קטע ביוטוב שהשוטר גוטיירז מזמין את מרטה וליליאן למסעדה, הן נפגשות וישר רוצות לעזוב ואז מופיע גוטיירז.
הוא מבקש מהן לשבת ואומר להן שלמרות שהיה חבר של בעלה של ליליאן נמאס לו מהמריבות שלהן וחייב להגיד להן את האמת על החבר שלו.
ואז הן יבינו שהוא בעצם צחק על שתיהן.
וכאן נגמר הקטע ועוד לא מצאתי את ההמשך כך שאני לא יודעת מה הוא סיפר.

לגבי הפיטורין של מיגל ממש לא פייר, אבל דוד עוד לא מוכן להודות שיש לו רגשות כלפי לוסיאנה, אבל זה יגיע.

faery18

New member
אני אוהבת את כל הקטעים של ליליאן השחקנית גדולה חח

למעלה