פשוט נהדרת - פשוט קלישאות

Don Nirtin

New member
פשוט נהדרת - פשוט קלישאות

במקום לסיים את הסדרה בפרק 90 מורחים את זה עוד ועוד ועוד. בברזיל עוד הסדרה נמרחה עד פרק 175 אבל כאן אנחנו זוכים ל"תוספת" של 40 פרקים. אני די חושד שאלו 40 פרקים מיותרים שלא תורמים לכלום חוץ מסופיה המרשעת שנכנסה כדי להוסיף עניינים..... שבת'כלס? לא היה צריך אותם באמת.

לפחות זה הוליד רגע נחמד שבו ז'קארה כאילו מאיים על החיים של אליזה וז'ונטאס (כי כאילו, ברור שהם יינצלו
.)

ו... לא חשבתי שיגיע היום הזה אבל אני מחבב את קסנדרה. יכול להיות שבלעתי איזו
בטעות.

Gina101

New member
אישית הייתי מוותרת על הסיפור עם סופיה, משוגעת על כל הראש

Don Nirtin

New member
אני איתך בעניין הזה

נראה שסופיה זה סתם תוספת מיותרת לעלילה שבת'כלס נסגרה כבר בפרק 90 פלוס מינוס.

faery18

New member
אני דווקא אהבתי את תחיית המתים של סופיה
חח כל דבר שעוזר

להפחית את זמן המסך שארתור קיבל לאחרונה יבורך!
ובמקרה הזה-סופיה
בפרק 103 הייתה לו סצנה בודדת ממש תענוג. ואפילו חזרנו לזמנים הטובים של אליזה וז'ונטאס שהוא מציל אותה מול ז'אקרה המטורף היא מודה לו והוא מחייך לעצמו כמו ילד בן 5 מרוצה מהחיים
כמה התגעגעתי לזוג הזה
לא מבינה את אליזה איך אפשר בכלל להתלבט ביניהם היא וז'ונטאס כאלה מושלמים ביחד. חבל שחצי סדרה נתקענו עם ארתור כשיש זוגיות כזאת יפה עם כימיה כזאת מושלמת בין אליזה וז'ונטאס

לגבי קסנדרה, היא אכן קצת יותר התנרמלה בפרקים האחרונים והתאפסה על עצמה חח אבל למה למען השם מגיע לבחורה שער במגזין אחרי כל התחבולות שעשתה עם קרולינה נגד אליזה בזמן התחרות?
עכשיו שיש לה פאפי ריץ' שקנה את המגזין אין לה בעיה להופיע על השער כמו אליזה אבל זה לא פייר. נראה אותה עוברת חצי ממה שאליזה עברה ואז תהיה ראויה לשער

עוד דבר שלא הבנתי זה למה קרולינה חזרה למגזין אחרי שהפסידה בהתערבות. אז מה אם אוגו עכשיו הוא הבעלים והוא מינה אותה, עדיין לפי החוזה היא הייתה אמורה להיות מחוץ למגזין

Don Nirtin

New member
אוקיי וואו הבנתי למה סופיה נחוצה

(להפריד בין רפאל המעיק ללילי, ולאחד בינה לז'רמנו, שזה דבר מעולה)
&nbsp
אבל היא סתם מטורללת לפי הפרקים הקרובים. רמז - זה כולל ניסיון טביעה.
&nbsp
ויפה שפאביניו חושד. כנ"ל רפאל.
&nbsp
אבל היה מצחיק הסצנה שסופיה וקסנדרה נפגשות בבית הגדול
קסנדרה הזו קרועה על כל השכל.

faery18

New member
גם!

הרגע הזה שהיא "תפסה" את לילי ורפאל מתנשקים...לרגע הזה חיכיתי כדי שלילי תנחת על הקרקע ותבין איזו שטות היא עשתה שנכנסה לקשר עם הארוס לשעבר של ביתה - משוגעת ככל שתהיה
אהבתי גם איך שז'רמנו זרק אותו מהבית חחח סופסוף יצא עליו נמאס כבר מרפאל והאגו הנפוח שלו שחושב שתמיד יקבל את מה שהוא רוצה וינצל את כולן. בקיצור טוב שסופיה חזרה חח מביאה לא מעט תועלת לעלילה גם אהבתי את כל המתח איך שכולם היו בהלם לראות אותה לראשונה אבל באמת איזה תמימים כולם
מי היה מאמין שרק קסנדרה הנעל תבין מול מי היא עומדת
איך היא קוראת לה זומבי

evglev1

Well-known member
מנהל
החוזה מת ברגע שארתור פיטר את קרולינה

הרעיון היה שהמפסיד יעבוד מתחת למנצח, אך לא נקבע לכמה זמן. קרולינה הייתה צריכה לסכם עם המעסיקים על התפטרות פיקטיבית נגיד לשבוע, ואז לאחר שבוע להתפטר מהסוכנות של ארתור ולחזור במקום לעשות את התחבולות שלה נגד אליזה כולל השיתוף פעולה של פייטרו שתמיד הצביע נגד אליזה כדי לעזור לקרולינה. הרי כשקרולינה רצתה להתפטר היא אמרה בעצמה שלא נקבע לכמה זמן היא תעבוד אצלו.

TaIu

New member
אפשר ספוילרים?

הפסקתי אחרי סצנת התחנונים של ארתור שאליזה תחזור אליו, כי ידעתי שעומדים להיות פרקים מעצבנים עם סופיה ): אוף ):
מה הקטע? למה היא זייפה את מותה? למה היא עוד מטורללת? האם רפאל ידע שהיא מתחזה וסתם עשה את עצמו?

Don Nirtin

New member
הספוילרים לפי אתר ויוה

היא רוצה לנקום בכולם כי..... משהו. לא ברור. מה שכן יהיה קטע שהיא תנסה לרצוח את אליזה בבריכה (כי הרי הגברת לא משהו במים.)
&nbsp
רפאל יודע רק שסופיה היא לא סופיה והוא לא סובל אותה בשיט.
&nbsp
יהיה קטע שרפאל משתכר ואליזה איכשהו "מגיעה" אליו למיטה בזכות סופיה וקרול תצלם את זה.
&nbsp
יהיה קטע שסופיה וז'קארה חוטפים את אליזה. ז'קארה נדרש להרוג את אליזה אבל בסוף יורה בסופיה והורג אותה (זה יקרה בפרק 114, אגב.)
&nbsp
קרול תיאלץ לספר לכולם שהיא זו שעשתה את כל התחבולות נגד אליזה. אליזה לא תסלח לה.
&nbsp
רפאל כנראה יסיים את הסדרה עם הבחורה הכי ראויה לו - ליילה.
&nbsp
כבר אחרי 114 ז'ונטאס ואליזה מתקרבים לאט לאט.
&nbsp
אסטליניה ומוריס חוזרים לפרק או שניים. לא ברור לכמה זמן הם חוזרים.
&nbsp
פלוריסבל לא מעניין אותך נכון? כי יש איזה משהו איתו ועם אמא של ז'נאינה (זאתי שמאוהבת בווסלי.)
&nbsp
קרול מגלה שהיא עקרה. לא פחות ולא יותר.

Don Nirtin

New member
106- חבל שליילה לא מתה במקום

זה היה כל כך ברור שהמטומטמת תיפול כי רצתה להחליף נורה מחורבנת

&nbsp
כולם כל כך תמימים בנוגע לסופיה וזה מעצבן אותי.
&nbsp
נטשה עוזבת את הסדרה וכנראה תקח את ז'וז'ו איתה? (לא יקרה.)
&nbsp
קסנדרה הרגה אותי שהתלוננה על הפן רגע לפני שקפצה להציל את אליזה בבריכה

faery18

New member
חחחחחחח

לגמרי, הבחורה חיה בסרט. מה בכלל היא מתקשרת לז'ונטאס שתזמין אמבולנס אם כל כך כואב לה מה ז'ונטאס שבחוץ יכול לעשות עכשיו? מי שבאמת הייתה זקוקה לו באופן מיידי זו אליזה שז'אקרה התחיל לנסוע לעברה מול הפרצוף שלו כמו מטורף עם האופנוע במטרה לדרוס אותה!
לא פלא שהוא העדיף להשליך את הטלפון/את לילה
ורץ לעזור לאליזה
אבל עם איזה מתח השאירו אותנו בינתיים

מבחינתי נטשה ז'וז'ו וארתור יכולים שלושתם לעשות לכולנו טובה גדולה ולהעלות את עצמם על המטוס
אגב בזכות סופיה בפרק 104 כבר בכלל לא ראו את ארתור שזה בכלל הישג חדש!
כמה בלאגן היא עושה חח ולראשונה גם אני מרוצה מקסנדרה
איך שהצילה את אליזה יחד עם פאביניו מהטביעה! שאפו
וכן הקטע עם הפן היה משעשע

Don Nirtin

New member
גם היה משעשע אחר כך

שהיא איימה על פאביניו לא לעשות לאליזה הנשמה מפה לפה כי הם אחים וזה מגעיל

&nbsp
אין, קסנדרה לאחרונה ממש כייפית ברגע שירדה מהטייטל של המרשעת הקומית
אני עדיין רוצה שהיא תבקש מאליזה סליחה על כל מה שעשתה לה בתחרות. אולי זה ירד בעריכה הבינלאומית?

&nbsp
ו.... ליילה לא תהיה עוד בת הזוג של ז'ונטאס. למעשה, הם נפרדים היום. הללויה וברוך שפטרנו מהעונש של זו.

faery18

New member

אבל כן התנצלות גם שלה וגם שלך קרולינה בפני אליזה על כל מה שעשו לה במהלך התחרות זה דבר מאוד מתבקש, בלי קשר לשינויים באופי שלהן
מקווה שזה עוד יקרה.

לגבי לילה אכן סופסוף זה קרה!! הללויה
הגיע הזמן
עכשיו רק צריך להראות גם לארתור את הדלת החוצה או שגם הוא יימצא אותה בעצמו חח..

Don Nirtin

New member
את ממש לא אוהבת את ארתור אה?

אני מחבב אותו רק כי זה פביו אסונסאו.

faery18

New member
הדבר היחיד שעוד איכשהו סימפטתי אצלו זה את הכימיה עם ז'וליאנה

פאייס אבל לאחרונה זה כבר לא רלוונטי כי הם כבר לא ביחד. הסצנות שלו עם אליזה מבחינתי הן סצנות מתות הם לא מתאימים חיצונית אני לא מרגישה שום כימיה או הבעת רגש, כשארתור אומר לה שהוא מאוהב בה זה בכלל מעלה גיחוך ולא אמין, עדיין דבקה בו חזק התווית של פלייבוי וכשהם דיברו עליו בתור נסיך זה עוד יותר העלה גיחוך כשהבן אדם חבוש ומוכה בגלל התנהגות עבריינית מחוץ לסט. אחלה נסיך שבעולם
חח מה אני אעשה השחקן עצמו מרתיע אותי, הוא עבריין.. במלוא מובן המילה. גם אם הוא משחק טוב, אני בספק שמישהו ייקח אותו עד שיעבור גמילה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן פתרון מעולה שגם ארתור וסידה יטוסו למיאמי

ונפתרה הבעיה של הפרידה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני מבין את הרצון של לילי וג'רמנו להאמין שסופיה שהם המציאו

והייתה קיימת רק בדמיון שלהם ושל פביו חזרה, נוח להם לחשוב שיש להם הזדמנות לדף חדש עם סופיה. בזה שאליזה מאמינה בסופיה שלא קיימת היא לא יותר טובה מאימה שהאמינה בדינו שהיא פגשה כשבאה לשם עם אליזה, אבל ככה זה לכל מי שיש קשר דם אליה רואה רק מה שהוא רוצה לראות.

ליילה הייתה צריכה ליפול כדי להבין שאין לה מקום בחיים של ז'ואנטס.

faery18

New member
פרק 107 - ז'ונטאס מוכרז שוב כגיבור היום חח
ובצדק!

למורת רוחו של ארתור
איך ששוב הציל את אליזה מז'אקרה שעוד שנייה דרס אותה
ובאמת לא ייאמן שסופסוף לילה קלטה שהיא מיותרת ושיחררה את ז'ונטאס
רק איזו חצופה איך שהאשימה את אליזה איזו בחורה קנאית וקטנונית. מאשימה את אליזה שהיא אגואיסטית שתסתכל על עצמה-גם אחרי שז'ונטאס הסביר לה שאליזה הייתה בסכנת חיים מיידית הבחורה המשיכה בשלה
ממש לא כאב לי עלייה כשבכתה הפרידה הייתה החלטה שלה ובתכלס כבר ראינו שהיא לא בדיוק יכולה להישאר עם מישהו אחד יותר מידי זמן
דמעות תנין

&nbsp
וסופיה וז'אקרה לא עוצרים ומתחילים להוציא לפועל את התכנית הגדולה שלהם לשדוד את הכספת המשפחתית! אבל את ההגעה של קסנדרה ומשפחתה ברגע השיא לבית הם לא בדיוק צפו

למעלה