ויוה פשוט כבר נהיו גועל נפש, אין מילה אחרת

NivB2712001

New member
ויוה פשוט כבר נהיו גועל נפש, אין מילה אחרת

הילדכל הזמן זו אותה תשובה ״כרגע״ ו״נכון לא עכשיו״. התשובות תקפות לשבועות או לחודשים, אבל לא לשנים!! אני כל הזמן מבקש מהם להחזיר את הטלנובלות הישנות שהצליחו מאוד בכל העולם! וגם משודרות עדיין בערוצי טלוויזיה באמריקה הלטינית, בברזיל ואפילו גם בארה״ב! הסדרות שרשמתי להם בוודאות לא עברו הקרנה שניה, שודרו פעם אחת בלבד בויוה! הם מתנהגים בגועליות שאין לתהר בה! איפה כל הסדרות של פעם? איפה ויוה פלטינה? הם הפכו את פלטינה ל״פלוס״ - ויש שם קוריאניות שלא מעניינות בשיט. איפה כל המתח האמיתי? ״מחפשים את אליסה״ ועד ״רובי״ - המצליחה! ו״Rebelde״ - עם הלהקה שסחפה עולם שלם עד עכשיו יש עמודים ושערורייה על הסדרה הזאת! ומה לגבי ״זהות אבודה״ (הפנים של אנליה)? - מותחנית עם זהותה האבודה של מריאנה שהופכת בפנים לאנליה! ו״מישהו צופה בך״? - עם חוליאן האכזרי!! איפה כל זה? גם ״תשוקת הנצים״ ו-״אל קלון״, ״האחד״! כמובן שלא נשכח את הטלנובלה הסוחפת מ-2003 ששברה את הרייטינג של ויוה, ״כיתה 406״ - (Clase 406) עם כל החבורה והלהקה שהייתה גם שם! אהרון דיאז השובב, ודולסה המתוקנות והבתולה! זו גם הייתה סדרה לפנים!! היום משדרים בויוה ״בלב פועם״, ״להתעורר לצדך״ - בושה! הכי זול ומגעיל! פעם היו קונים סדרות איכותיות. אני רק מחכה ליום שינחת כאן ערוץ טלמונדו/טלויסה! - ויוה עפים על עצמם, הם הערוץ היחידי של הטלנובלות! ערוץ הילדים גם משדר זבל! השחקנית של פטיטו, נו ו...? גם טלנובלה מטומטמת.. איפה קטנטנות? מורנגוס? כמעט מלאכים? צריכים לעשות משהו עם זה! היחידות שעכשיו משודרות בויוה והן הכי טובות הן ״מילה של כבוד״, ״אבאל׳ה״ ו״אקאסיה״ עם כריסטיאן מייר! האלוף. פשוט גועל נפש ללא ספק!!

Renat Zeitune

New member
מסכימה איתך לגבי אבאלה

באמת שהיא מרתקת מאוד, מצחיקה עם קאסט נהדר, חורחה זבלטה בתור רווק מושבע, פרנסיסקו מאלו פעם ראשונה שאני רואה אותו כקומי והוא משחק את האידיוט בצורה מושלמת, בניגוד למקביל המקסיקני שלו, הקטור סוארז שמכירה אותו מהזורו שלא שודר פה, היה שם רע. רק השחקן שמגלם את האלמן לא מתחברת למשחק שלו, נראה טירוני במשחק. מעט מאוד צופים בטלנובלה הזאת.

למעלה