שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שנה טובה ומתוקה

Renat Zeitune

New member
5 כוכבים הארגנטינאית תוקרן באתר במקביל לערוץ

לא יודעת אם עדכנו פה אז בכל מקרה מיידעת
&nbsp
העיקר האהבה שאחרי האיכותית לא עלתה.

keren dvir

New member
צפוי

זה שיתוף פעולה של פולקא עם דורי מדיה ולכן היה ברור שתגיע אלינו וגם שיעלו אותה לאתר .
העיקר באמת את "האהבה שאחרי" לא העלו לאתר.

faery18

New member
אגב נראה לי שגם פה הייתה בעיית עברות

בדומה לאסטלה "קריו" חח

ברור שהלוגו בספרדית בא להדגיש את 5 הראשיות(ellas)נראה לי יותר נכון היה לעברת את זה לחמש כוכבות.

kobeonline

New member
זו קומדיה נחמדה ורגילה

אם את רוצה לצחוק ורוצה משהו קליל- אז כן, שווה צפייה.
&nbsp
הדבר הבעייתי בסדרה הזאת זה שהדמות של סלסטה סיד אמורה להיות הדמות הכי חשובה ו"ראשית", אבל בפועל כל השאר עולות עליה גם מבחינת משחק וגם מבחינת הדמויות שלהן.

snirf

Active member
חבל שדווקא היא...

ממליץ לכם לשגע את ויוה להעלות את ADDA לאתר..היא בהחלט יותר ראויה, ולצערי לא כולם הצליחו לצפות בה בשידור בויוה

Renat Zeitune

New member
מי מתכוון לצפות בטלנובלה חדשה של דויד זפדה ואריאדנה דיאז?

אולי אעשה לה ספיישל פתיחה בזמן הקרוב.

faery18

New member
גם אני מתכוונת לצפות בתקווה שאצליח להתמיד

כי יש מצב שאצפה גם בתקופתית החדשה שעולה עוד כמה ימים בברזיל, אז אני אצטרך לראות איך לתמרן. מעניין איזו ברזילאית תעלה פה, אני מבחינתי מקווה שלא יעלה משהו שווה כי אני לא אוכל לצפות בהכל.

evglev1

Well-known member
מנהל
אמנם אני אשמע כאיש שיווק

אבל עברנו לפרטנר TV וחששתי שאני אצטרך לראות את הפרקים שהפסדתי בפשוט נהדרת. אגב שבוע לפני זה הקלטתי את כל הפרקים בסוף השבוע והייתה תקלה בממיר, אז צפיתי בפרקים 69-70 והקלטתי את פרקים 71-72 וצפיתי בהם לפני המעבר. בפרטנר יש CATCH UP שמאפשר לזמן כל תכנית בכל ערוץ עד שבועיים אחרי שידורה, אז השלמתי גם את פרק 68. לצערי ה-CATCH UP רק בערוצי 22 ו-10 הוא באמת לשבועיים ובויוה ובויוה פלוס זה רק לשבוע. בכל מקרה ראיתי את פרקים 68-95.

חשבתי שהפרקים שהפסדתי אצטרך להשלים באתר הרוסי עם כתוביות ברוסית, אך מסתבר שכל הסדרות של ויוה בVOD של פרטנר חוץ מאקאסיה וחששתי מה יהיה כשיעלו הסדרות החדשות והוסיפו את אבא'לה ובאה מאהבה בלי להוריד את את להתעורר לצידך וכסף זה לא הכול. כך שפשוט נהדרת תישאר שם לזמן רב ואולי גם להתעורר לצידך.

בנוסף יש גם 500 שעות הקלטה, אמנם זה 500 שעות לכל הממירים של הבית אבל אם יש פחות מ-5 ממירים וזה חלוקה שווה (זה עניין במשפחה, אין הגבלה לממיר), אז זה יותר מ-ה-100-110 שעות של הוט מג'יק.

וגם הסטארט אובר הוא בכל הערוצים, אמנם רק לתכנית שמשודרת, לא לתכנית שלפניה, בשביל זה יש CATCH UP, אבל בכל 40 הערוצים של פרטנר של את הסטארט אובר, CATCH UP, וכאמור ב-VOD כל הסדרות של ויוה חוץ מאקאסיה וגם בלי הסדרות של ויוה פלוס שלא רלוונטיים בשבילך.

בכל מקרה גם אם תישארו בהוט, הברזילאית התקופתית לא מוגבלת בזמן, וגם באה מאהבה תישאר הרבה זמן באתר ויוה.

Gina101

New member
אתה מרוצה מהמעבר לפרטנר ??

לאחרונה היו לי 2 הפסקות בשידורי HOT של יותר מחצי יום
בקיצור נמאס לי מהוט וחושבת לעזוב

evglev1

Well-known member
מנהל
מרוצה מאוד חשבתי שהסטארט אובר של הוט

שמאפשר להכניס בנצפו סדרה שנייה לפני הסיום הסדרה שאחריה ושומר לי אותה שש שעות זה הדבר הנפלא ביותר. אבל בפרטנר יש אפשרות לזמן תכנית במשך שבוע שלום ובכל ערוץ שיש בפרטנר. גם מסתבר שב-VOD של YES ו-HOT יש רק פירורים, כי ב-VOD של פרטנר יש את כל הסדרות בויוה חוץ מאקאסיה. כמובן מכיוון שפרטנר התחילו לספק שירותי טלוויזיה רק לפני חודש, אז רק הסדרות האחרונות של ויוה ואני עוד לא יודע כמה זמן הן יישארו בספרייה, אבל להורידו אף סדרה מה-VOD כשהוסיפו את אבא'לה ובאה מאהבה. למרות כשניסיתי לצפות בפרק 92 באישה רעה, התרגום ב-VOD היה בגודל מיקרוסקופי אז ראיתי באתר, אבל בדקתי זה לא כל ה-VOD אלא רק בכמה פרקים של אישה רעה.

והשיא שכשאבא שלי שאל אם יש הנחות אז אמרו שלא מגיע לנו כי ההנחות מיועדות ללקחות חדשים. אבל כשהתתנתקנו הם נזכרו שאנחנו לקוחות וותיקים, ופתאום הם אמרו שחבל אנחנו לקוחות וותיקים ואכן אנחנו בהוט מאז שזה היה מת"ב, גוונים וכל אלה. אבל לא לקחנו סיכונים עד שהטכנאי של פרטנר לא חיבר לנו הכול לא התנתקנו מהוט וייתכן ואם היינו קודם מתנתקים אז ייתכן והוט היו מצליחים לקנות אותנו.

faery18

New member
תתחדש!

יצא לך טוב עם הVOD ככה אתה באמת יכול להשלים כבר משם את כל ההקלטות שהלכו. צימצמת יפה את הפער בפשוט נהדרת!
&nbsp
אני האמת התרגלתי להוט,ו-500 שעות הקלטה לממיר זה אפילו טו מאץ' כי אין לי צורך ביותר מממיר מקליט אחד. הבעיה זה יותר הזמן פחות המקום בממיר כי באה מאהבה יש גם באינטרנט במקרה של אין ברירה וגם הברזילאית, אני פשוט לא אוהבת לפתוח פערים גדולים מידי ככה שעל משהו בטוח אני אצטרך לוותר

evglev1

Well-known member
מנהל
כן יצא מעולה עם ה-VOD

האמת ידעתי שגם להוט יש ממירים עם יותר שעות הקלטה, אך גם ידעתי שוויתור על הממיר הוא וויתור על כל מה שמוקלט בו. הוט אפילו הציעו לשמור את הציוד, למקרה שנתחרט ואמנם זה היה יכול להיות טוב בשבילי עם הקלטות, עם כי לא בטוח שהטירחה של החלפת ממירים כל הזמן הייתה שווה, וגם במקרה כזה הוט היו מנדנדים, נו כבר התחרטתם, אתם כבר חוזרים אלינו?

אבל בכל מקרה יצא טוב עם ה-VOD ועם המצב ימשיך כמו שהוא תהיה גם הזדמנות להשלים את להתעורר לצידך והאהבה שאחרי.

אבל כמובן האופצייה המפתה של לזמן תכנית עד שבוע אחרי מפתה לפגר בשבוע שלם בכל הסדרות.

elall

Member
מנהל
באמת מסקרן איזו ברזילאית חדשה יביאו

אני חוששת ש"כוח הרצון", אמנם אני רוצה לראות אותה כשתגיע לויוה, אבל עכשיו זה לא זמן מתאים בשבילי
, היא גם עדיין לא מפיעה בקטלוג, אבל היא עוד מעט מסתיימת בברזיל, אז אני מניחה שכן יכולים להביא אותה. איכשהו אני מקווה שיביאו את A Lei do Amor ו אני לא אצטרך לראות אותה, אבל מצד שני אני לא בטוחה שויוה באמת יביאו אותה מרוב שהיא כושלת ונראת משעממת.

faery18

New member
חח גם אני מקווה שזו תהיה A Lei do Amor היא נראית ממש לא משהו

כח הרצון באמת עושה רושם טוב יחסית לכל מה ששודר לאחרונה ברצועה של תשע בברזיל
אבל נקווה באמת שהיא תגיע רק בהמשך

למעלה