מילה של כבוד - כמה שאני נהנה

Don Nirtin

New member
מילה של כבוד - כמה שאני נהנה

הם עירומים בממוצע פעם בפרק - אני מרוצה. רוב רובו שייך לסמואל
אבל גם פלביו היה חצי עירום שלושה פרקים ברצף. ורק ארתורו פירגן פעם אחת

הסבא ממש חביב ונחמד וזה עוד מאותו השחקן שסיפק דמות רשעית לא משהו ב"השיבה הביתה".

קלטתי מי זו השחקנית שמשחקת את בריג'יט העיתונאית - שיחקה בחתולה פראית ובעמק התשוקות. אותו פרצוף בול.

סולדד מעצבנת אותי גם כדמות וגם כשחקנית - לדעתי היא גרועה.

ואגב אם כבר גרועות - רוסיו. אני מעדיף שהיא תשמור את הטלפיים שלה לעצמה ולא תיגע בפבלו. לא זוכר שהיה פבלו בתשוקת הנצים

לאונרדו בלתי נסבל ויש לנו כמעט 145 פרקים לסבול אותו

נחמד שסוניה סמית' שיחררה את עצמה קצת וראינו קצת זנב סוס ברודאו

היה די משעשע כל סאגת סמואל נפצע - אירנה דואגת - אנדריאה שמה לב שהוא לא בדיוק נפצע - היא כועסת - הוא מתפשט באמצע שום מקום ומתנשק איתה - היא מגיעה - היא תופסת אותו לא בדיוק לבוש

עוד מוכר בסדרה - פביאן פיזורנו, שחקן ארגנטינאי שלאחרונה משחק את הרשע במקסיקו (היה אחראי למותה של דניאלה בתשוקה וכוח, היה הרשע המרכזי באנה כפול שלוש וכדומה). כאן הוא משחק את אביה המאמץ של ורוניקה/אלמה/מה שהיא לא תהיה.

אז רגע, מי מהם הומו - דריו או הורסיו?

האם יש בגרסה הזו את זוג הרוצחים הליצנים שהיו תחת אחריותו של אוליסס?

פטריסיה וכל סצנות השירה בבר/שיחה עם קנדי/שיחה עם אוליסס - אני מדלג. אין לי כוח וזמן לזמרת ברים מיותרת שממש לא חשובה לעלילה אלא סתם למילוי חורים.

דיאנה קייחאנו נהדרת בתור האלמנה העצובה שרודפת אחרי סמואל

ו...... זהו. אחלה סדרה, אני נהנה מגוף עירום ממוצע פעם בפרק אז מה רע.

evglev1

Well-known member
מנהל
הייתי בטוח שלא תתאכזב סדרה נהדרת

ולא משנה אם צפית בתשוקת הנצים קודם או לא.

בריג'ט זאת אותה דניאלה מעמק התשוקות וסילביה מחתולה פראית? טוב בהחלט דומה, איך לא זיהיתי?

פבלו בהחלט לא הייתה בגרסה הקודמת, למרות שהיה שם את אולגריו מנהל העבודה, אבל הוא היה בערך בגיל של איגנסיו במילה של כבוד.

דריו הוא ההומו, והורסיו הוא בוקר, לא סתם זללן שמדבר שטויות כמו בתשוקת הנצים.

זוג הרוצחים הליצנים נמצא בסדרה והם כבר נכסנו גם אם לא הוצגו לצופים כשהם איימו על אוליסס כשאמיליו תהה מי בגד בו. כאן לאוליסס אין בלעדיות עליהם הם יעבדו גם בשביל אמיליו, גם בשביל איסדורה וגם בשביל אוליסס. אבל את הכינויים היהודיים שהיו הרצוג ורובינסקי בתשוקת הנצים לא שכחו לתת להם, כאן הם יהיו מלקוביץ' וניקולסון, למרות שאולי ניקולסון זה לא שם יהודי.

דיאנה קיחאנו בהחלט גדולה גם כדמות וגם כשחקנית וגם היא בערך בגיל של קייטנה ומירנדה לא ממש זקנה.

Don Nirtin

New member
איך לא זיהית?

ברגע שראיתי את הפרצוף שלה היה לי מוכר מדי אז הלכתי לבדוק בIMDB.
&nbsp
פבלו - אז אם הולכים רחוק - אני ממש לא רוצה אותו עם רוסיו המתבכיינת.
&nbsp
הבנתי לגבי מי ההומו ומי לא.
&nbsp
הרוצחים הליצנים - מרוב שאני מעביר את הקטעים של אמיליו איסדורה ואוליסס הלא מעניינים - כנראה פספסתי אותם.
&nbsp
דיאנה קיחאנו מצויינת. ולחשוב שזו לולו המטורפת של האסירה........

evglev1

Well-known member
מנהל
השחקניות הצעירות מתבגרות ומשתנות

רנטה הצעירה מרק אלוהים סולח ממש לא דומה לקטלינה מהזר ולרוסיו מלהתאהב מחדש. והרי הרבה שנים לא ראינו אותן אז מן הסתם עשור עשור עושה המון לשחקנית צעירה.

איסדורה למרות שהיא נכנסה כבר בהתחלה, היא המקבילה של דינורה, למרות שכאן האבא הוא ממש פושע ולא סתם אידיוט שמכריח להתחתן איתה באיומי רובה ומאמין לכל השקרים שלה וגם אוליסס כפוף להם ולא אדון לעצמו.

דיאנה קיחאנו אכן כבר בויקטוריה היה מדהים לראות שהיא מסוגלת לשחק דמות טובה לאחר ששיחקה את לולו המטורפת ולפני כן שיחקה בחתולה פראית את האימא המכה והמיילדת המושחתת שגנבה את הילד של הראשית ובסוד של אהבה הייתה אם חורגת מהגהינום לבת החטופה של הראשיים. אבל מסתבר שיש לה פוטנציאל של דמות הומוריסטית בויקטוריה, האחים דל מונטה ומילה של כבוד שבאחרונה היא ממש מלאך.

גם אני בשידור הראשון שמתי ללב לרוצחים השכירים רק לאחר שהוצגו לצופים ולא זכרתי שכבר ראיתי אותם בתור בריונים של אמיליו קודם.

faery18

New member
אל דאגה סוניה סמית הולכת לעבור קאמביו דה לוק רציני בהמשך חח

למרות שגם במראה הרציני משהו השחקנית הזו פשוט מהממת

&nbsp
איזה קטע לא זיהיתי את פיזורנו בזמן אנה כפול שלוש, כנראה בגלל שהיה לו פה תפקיד די שולי וקצר. גם ביגרו אותו פה

&nbsp
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
אגב
לגבי הרוצחים הליצנים

הם אלה שחיבלו במטוס של איגנסיו, כך שכאן לא בכל הם נכשלים.

Don Nirtin

New member
אה

אבל הרצח הזה של איגנסיו זה בהוראת לאונרדו בכל מקרה, כן? כי רק לו יש מניע לרצוח אותו.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן אם כי די ברור שזה שהוא ביקש ממנו את הטובה

הוא אמיליו שהוא המעסיק שלהם למרות שביתו ואוליסס נוהגים "להשאיל" עובדים שלו.

למעלה