באה מאהבה - פרק הבכורה בעוד 50 דקות!

Don Nirtin

New member
באה מאהבה - פרק הבכורה בעוד 50 דקות!

כל הדיונים על פרק הבכורה - לכאן.

להזכירכם, פרקי הסדרה עולים לאתר ויוה החל מה17.9 (יום ראשון הקרוב.)

Renat Zeitune

New member
ראיתי פרק ראשון באינטרנט והבנתי

שללאורה כרמין יושב טוב התפקיד המלאך מאשר השטן. נמאס לי שהיא בתור רעה בדומה לסבינה מוסייר היא מטורפת ופסיכופתית. מפחידה. חבל שהיא לא שרדה בסדרה היא ממש מקסימה כטובה.

Don Nirtin

New member
היה פרק פתיחה נחמד

נחמד גם שלשם שינוי הסדרה מתחילה עם בני נוער ולא עם ילדים שמתאהבים זה בזה (אהמ אהמ מחר ולתמיד
.)
&nbsp
גרסיאלה

&nbsp
חואן

&nbsp
וזהו בעיקרון.

faery18

New member
טוב אז צפיתי בפרק הראשון, וכמובן שישר אהבתי

נראית כמו עוד אחת מהכפריות המושקעות והממכרות של טלויסה שישר מבינים הכל נשאבים ורואים את ההשקעה גם בצילומים גם בקאסט וגם בעלילה בין אם זה רימייק ובין אם לא, פשוט כיף לצפות. מה שכן, מקווה שפרקי הרקע עם הדמויות הצעירות יהיו בודדים ושהעלילה הרשמית תפתח מהר אני כבר חסרת סבלנות לראות את הדמויות הבוגרות חח
מעניין אותי גם איך המשחק של אירינה באבה פה מקווה שהשתפר מתשוקה וכח לפחות ממה שהספקתי לראות ממנה בזמנו.

תענוג לראות שוב את קימברלי וכריסטיאן דה לה קאמפה המהממים והמוכשרים, מגניב להזכר בקטעים שלהם יחד מהפרקים הראשונים של מילה של כבוד שהרי כאן נראה שהם יהיו מאהבים ויחלקו לא מעט קטעים
קימברלי כאן בתור גרסיאלה האחות הדחויה הקנאית ונראה שגם הקרימינלית

נחמד לראות שוב גם את גבריאל סוטו
אם כי לא הכי התרשמתי ממי שמשחקת כרגע את אישתו לפרקים ספורים - לאורה כרמינה. רנת קראתי שהתלהבת ממנה כטובה אבל האמת אני לא הצלחתי להאמין לה היא נראתה לי עדיין רעה חח יכול להיות שזה גם בהשפעת הדמויות ה
האחרות שגילמה אבל בדרך כלל שחקן טוב יודע ישר לשנות את הרושם. אולי זה גם הדמות שלא ממש הראתה חיבה לאחותה הביצ'ית ודי סילקה אותה מהחווה, למרות שדמות ראשית טובה גם אם לפרקים ספורים בלבד הייתה אמורה להראות לפחות קצת רצון לשלום בית טוב
לא יודעת לא האמנתי לה בתור טובה והאמת לא יהיה לי כזה עצוב על מותה הצפוי
.. השחקנית גם נראתה לי קצת שונה בפנים, נראה לי שהיא עשתה בוטוקס בשפתיים וחבל לדעתי זה היה מיותר היא נראתה טוב יותר קודם לכן|בלונדי|

איזה מסכנים לוסיאנה ואבא שלה איך שליליאן המרשעת הלשינה עליהם למשטרת ההגירה
ממש כאב הלב איך שהשוטרים נקטו יד קשה נגדם ולא הביעו שום התחשבות למרות גילה הצעיר והבהלה שאחזה בלוסיאנה
אבל אין ספק שכל זה בגלל ההיכרות של אחד השוטרים עם ליליאן - אגב אסלה רובינסון משחקת פה נפלא ממש אהבתי את המשחק שלה ובשבילי זו פעם ראשונה שיוצא לי לצפות בשחקנית. התרשמתי מאוד לטובה ומחכה לסצנות הבאות שלה

מסכנה מרתה, בעלה וביתה עומדים להיות מגורשים והיא ובנה יישארו בארה"ב לבדם
אבל לפחות תחת חסותו של דויד החמוד
מחכה כבר לחזרתה של לוסיאנה למרות שמוזר לראות את הפרשי הגילאים בינה לבין דויד עכשיו שהוא הבוס של ההורים שלה
אבל בסדר בהמשך זה יסתנכרן חח

Don Nirtin

New member
כבר בפרק 5 נראה את אירנה באבה

פה לא יתנו לנו 20 פרקים של ילדים משחקים בצורה גרועה, תודה לאל.
&nbsp
אסלה רובינסון נהדרת. היא עשתה לגבריאל סוטו את המוות גם ב"לא מאמינה בגברים" (שם היא הייתה הרשעית הראשית וגם פה היא הרשעית המבוגרת הראשית.)
&nbsp
מרתה (סינתיה קליטבו) - קצת מוזר לי לראות אותה עם שיער ארוך. הפעם האחרונה שראינו אותה במסכי ויוה הייתה ב"הבית על החוף" עם שיער קצרצר.
https://www.youtube.com/watch?v=UaFZSwnM7SM
&nbsp
וגם בתור הרעה הקירחת ב"הזכות לאהוב" - שם אימללה את החיים של רנה סטיקלר ואדלה נורייגה.
&nbsp
והבית על החוף הייתה משנת 2000, ככה שזה אומר ש17 שנה לא ראינו אותה על המסך. ממש הזוי!
&nbsp
כריסטיאן וקימברלי - כן, הם יהיו מאהבים מרושעים. וכן, יהיו כמה וכמה קטעים די חמים שצריך אחר כך קרח כדי להצטנן

&nbsp
לאורה קרמינה - למי אכפת. היא מתה עוד 3-4 פרקים ואז לא צריך לסבול אותה.

Renat Zeitune

New member
לגבי סינתיה קליטבו

ראינו אותה דווקא במילה של אישה בה כיכבו אדית גונזלס, לודוויקה פלטה ויאדירה קריז'ו עם עוד שחקנית ששיחקה את רחינה הצעירה בשקרים.

evglev1

Well-known member
מנהל
מי שכבר היו לו אמצעי הקלטה

אבל נכון בשיטה הזאת זה היה קשה והשקעה הייתה רק בשביל סדרה שמאוד הלהיבה.

faery18

New member
האמת שתכננתי להגיב אבל לא הספקתי, רציתי לכתוב לך קודם כל ש..

כמה חבל שלא צפית איתי ועם יבגני בזמן השידור הראשון!
חח.. אמרנו לך עוד בזמנו שהיא שווה
ושאז מה אם כבר צפית בתשוקת הנצים, שזה שחקנים אחרים זה כימיה אחרת זה תוספות שינויים. חווה אחרת אווירה אחרת..
וזה עוד הולך להיות טוב יותר בהמשך! יש למה לצפות

Gina101

New member
בקשה לכל הכותבים שמציינים שמות של שחקנים

שמציינים שמות של שחקנים אנא תרשמו גם את שם הדמות שהשחקן משחק בטלנובלה.
אני ממש לא מכירה את השמות של כל השחקנים ולכן אני ממש לא יודעת למי אתם מתכוונים.

תודה רבה

Don Nirtin

New member
לפי התמונות ששמים כאן די קל להבין מי.

מקסימום - תשאלי מי זה ואנחנו נגיד בכיף.
&nbsp
בכל מקרה - לאורה קרמינה היא ליסה, אשתו של דויד. סינתיה קליטבו היא מרתה, האמא של לאון ולוסיאנה ואשתו של מה שמו.
&nbsp
קימברלי דוס ראמוס (שתוזכר עוד הרבה בהמשך) היא גרסיאלה
.
אסלה רובינסון היא ליליאן
, אמן של ליסה וגרסיאלה.
כריסטיאן דה לה קמפה הוא חואן
, ה"חבר" של דויד.

למעלה