Tempo de Amar-התפרסם הטריילר המלא-זה הולך להיות נדיר

faery18

New member
Tempo de Amar-התפרסם הטריילר המלא-זה הולך להיות נדיר

http://globotv.globo.com/rede-globo/rede-globo/v/tempo-de-amar-confira-o-clipe-da-novela/6130517/
היא הולכת לכלול צילומי מעבר אמיתיים מאותה תקופה בשחור לבן כמו בטרה נוסטרה וטרה אספרנסה! יש מלאא דמויות והסיפור העיקרי חזק ומרגש
שלא לדבר על הצילומים המרהיבים
זה כל כך מזכיר את הטרות שהייתי מוכנה להישבע שזה רימייק של שילוב בין שתיהן
בקיצור, לא משהו שכדאי לפספס
כבר המלצתי עלייה לויוה, כל מי שמתרשם שימליץ גם ואולי נזכה לראות אותה בויוה
כך או כך אני לא יכולה להרשות לעצמי בשום אופן להפסיד דבר שכזה בין אם תגיע ובין אם לא
חח..עד שגלובו מרימים את הכפפה ועושים תקופתית ברמה של הגדולות..בהחלט מרשים!

faery18

New member
תמונות מהטריילר

בתמונה החמישית-דבורה מפשוט נהדרת! גם פה היא טובה וחביבה חח

elall

Member
מנהל
תודה, אני רואה שממש נדלקת עליה

גם אותי היא סקרנה מאוד, תכננתי אפילו להתחיל לראות, אבל אז צצו לי דברים אחרים. באיחור "קל" התחלתי לראות משחקי הכס אז אני משלימה עכשיו את כל ה7 עונות ונתקלתי גם בעוד סדרה בריטית נוספת גם סגנון תקופתי, אז אחרי זה אולי אתחיל גם את הברזילאית , אם כבר נכנסתי חזק לסגנון התקופתי.

faery18

New member
חח ברורר
עם כזה דמיון לטרות...

כידוע מבחינתי הן היו עילוי, משהו ברמה אחרת לגמרי
אז עכשיו שמגיע משהו שכאילו משלב את סיפורי הרקע של שתיהן מזכיר אותן במלא מובנים ונראה מושקע ביותר גם כן, ברור שזה עושה חשק
וזה גם מפתיע כי שנים גלובו לא העלו משהו ברמה הזו
את לא צפית באף אחת מהטרות? הדימיון ניכר
גם טוני מטרה אספרנסה היה עני שאבא של הראשית מריה שנא אותו ולא רצה אותו לביתה. טוני גם שם עזב ראשון לברזיל והשאיר את מריה מאחור בהריון ללא ידיעתו ומריה הגיעה אחריו - בדיוק כמו פה. התקופה היא אותה תקופה תחילת המאה ה20. כל הקטע של האימוץ של הילד ממש מתבסס על טרה נוסטרה - הילד נלקח למנזר ומשם לאימוץ רק שפה בניגוד לטרה נוסטרה גם הראשית עצמה נלקחת בכח למנזר עוד לפני הלידה. אבל בדיוק כמו בטרה נוסטרה(ששם ז'וליאנה ברחה מהבית של מרקו אנטוניו)הראשיות בורחות בתקווה למצוא את הראשי ויחד למצוא את התינוק. ובמקרה הזה, תינוקת

לשם השוואה מצרפת את הקטע של הלידה של ז'וליאנה ולקיחת התינוק למנזר לאימוץ

אני באותה בעיה כמוך, מתה לצפות בחדשה אבל אין לי זמן לצפות בהכל
הבנתי שהיא מתחילה ב26 לחודש הזה, את הפרק הראשון תכננתי לחפש ולראות בכל מקרה. את מכירה אתרים שמעלים ברזילאיות עכשוויות לפי קצב הצפייה בברזיל? עם ההמשך אני אצטרך לראות מה לעשות. או לוותר על משהו או לדחות את הצפייה להמשך. אבל לראות אני רואה בטוח

elall

Member
מנהל
ראיתי קצת את טרה נוסטרה

כשזה שודר בערוץ הרוסי, ראיתי פה ושם, זה לא תפס אותי חזק מספיק בשביל שאתמיד ממש. גם טרה אספרנסה ראיתי ממש טיפה.
הרבה פעמים יש בdailymotion פרקים, אבל זה אם ממש צופים במקביל, כי כמו שמהר מעלים אותם לשם, ככה גם דיילימושן מוחקים אותם מהר.
כשזה יתחיל אני אבדוק אם יש את הפרקים במקום אחד טוב שאני מכירה, אני אשלח לך אם יהיה.

faery18

New member
יופי תודה
נקווה שיעלו

איך זה שרק אני צפיתי פה בטרות זה ממש פיספוס
הפקות מדהימות משהו שלא רואים כל יום

faery18

New member
עוד כמה עובדות מעניינות על הנובלה

הצילומים המושקעים בנמלים של ברזיל ופורטוגל כללו

&nbsp
יותר מ-250 ניצבים ליום
קרוב ל-150 אנשי הפקה
יותר מ-500 בגדים נתפרו במיוחד בשביל הסצנות.
נעשה שימוש ב13 מכוניות עתיקות
ויוצרו קרוב ל150 מזוודות!
&nbsp

למעלה