פשוט נהדרת

faery18

New member
פשוט נהדרת

אליזה כמעט וטובעת במבחן החוף
מזל שארתור והמציל היו שם ליד והצליחו להציל אותה. הכל בגלל קרולינה שהתעקשה בכוונה שהצילום שלה יהיה בתוך המים כי ידעה שהיא לא יודעת לשחות
האמת לא ציפיתי לכזה רוע מצד קרולינה שעד עכשיו הייתה די מתונה
אבל אליזה כיאה ללוחמת שהיא לא נתנה שזה יביס אותה המשיכה במבחן השיגה את התמונה המנצחת וניצחה גם בשלב הזה!
ולא ייאמן שהמודחת היא קסנדרה כבר חשבתי שזה לא יקרה לעולם חח

בינתיים לילה הקרצייה
וז'ונטאס הספיקו להתנשק על החוף לעיניי אליזה וארתור שמאוחר יותר גם כן התנשקו
אבל העיקר שאתמול בפרק אליזה עזבה את הבית של ארתור והבינה מי הוא באמת
לא ברור לכמה זמן זה יחזיק אבל נחמד שהיא ניפנפה אותו נכון לרגע זה

אהבתי את הביקור של אמא של אליזה עוד קודם לכן ואיך שהזהירה את ארתור להתרחק מאליזה ולא לפגוע בה. קטעים עם אבא שלו איך שרדף אחרייה עד לקאמפו קלארו
ולבסוף סיים בידיו של דינו חחח אבל מה שהכי חשוב בהקשר לז'ילדה - נראה שז'רמנו הוא אבא של אליזה היות והיא הייתה המאהבת שלו

ונסיים בצל"ש ללו על איך שתקפה את לילי ורפאל חח סופסוף פתחה עליו את הפה!
ולילי ההזויה "כל העולם עושה נגדינו קנונייה" הבעיה היא לא העולם הבעיה היא את!

Don Nirtin

New member
אכן
קצת ספוילרים קלילים לפרקים הבאים

כשקראתי את הספוילרים עד פרק 94 נדהמתי מזה שז'רמנו הוא אבא שלה

&nbsp
אסטיליניה חוזרת בפרק 84 לכמה פרקים ואז היא ומוריס ההזוי עוזבים ביחד. למען האמת אליו לא אתגעגע

&nbsp
הופתעתי מזה שקסנדרה הודחה אבל האמת היא שהתחרות עצמה נמרחה יותר מדי אז יפה מצד הכותבים לא לסחוב את התחרות עד לסוף הנובלה. היא מסתיימת בפרק 90 כזה. מיותר לציין מי המנצחת

&nbsp
בתקצירים לפרקים הבאים ז'ונטאס בקושי מוזכר אז כנראה יותר זרקור לארתור

&nbsp
בפרק של אתמול נדמה לי דוריניה הזמינה תור להשתלה. יהיה עם זה קטע קומי תיכף שיימשך כמה פרקים.
&nbsp
ז'ילדה תהיה יותר ויותר בפרקים (עד עכשיו בקושי הראו אותה) אבל עכשיו הדמות שלה הופכת ליותר משמעותית.
&nbsp
לילי הזויה אבל אהבתי אותה יותר בתחילת הסדרה אז אני מקווה שהיא תזרוק את רפאל בקרוב ותחזור ללילי המבוגרת ולא לילי המתבגרת חסרת החיים שהיא עכשיו.
&nbsp
ו..... זהו בעיקרון.

faery18

New member
תמיד חשדתי שאבא שלה חי אבל ז'רמנו?
זה באמת שוקינג

אז יוצא שפביניו וסופיה הם אחים למחצה של אליזה! חח הזוי
&nbsp
יאללה עוד 8 פרקים לאסטליניה המלכה

&nbsp
מוריס לגמרי לא יחסר אבל לפחות ניתן לו קרדיט על זה שבזכותו אליזה עזבה את הבית של ארתור

&nbsp
דווקא לי היה ברור שהתחרות תתפרס על רוב אם לא כל הנובלה, זו העלילה העיקרית. אבל לפחות קסנדרה כבר לא חלק ממנה!

&nbsp
דוריניה הזאת משוגעת על כל הראש חח שתשתה מים מי ישמע מה בעלה עשה כולה הצטלם עם הדוגמניות בהוראת קרולינה במסגרת שלב צילומי החוף, היא לגמרי איבדה את זה חח

&nbsp
מעולה שז'ילדה תמשיך להיות נוכחת משמעותית בפרקים, הגיע הזמן שהיא דינו והאחים של אליזה יתחילו כבר לקחת חלק פעיל בעלילה

&nbsp
גם אני חיבבתי את לילי בהתחלה אבל עכשיו היא בלתי אפשרית פשוט לא מתקבל על הדעת שאחרי שהיא כל כך בכתה על ביתה המנוחה פתאום היא פוצחת ברומן עם הארוס שלה
ועוד לילי נחשבה לאדם מפוקח ורציני, עלילה מעוותת ולא הגיונית בעליל. אכן נקווה שתחזור לעצמה.
&nbsp
ונקווה לפחות לעוד סצנות של אליזה וז'ונטאס גם אם לא יחזרו כרגע באופן רשמי כי זה ממש חסר
ושמישהו יעלים את לילה. בבקשה. היא בלתי נסבלת. ממש.

Don Nirtin

New member
אני רציתי קצת להקיא בפרק של חוף הים

שהם השתובבו להם עם עמידת ראש
זה היה נוראי ומתאמץ ונורא לא מתאים לז'ונטאס

&nbsp
לצערנו דוריניה תהיה קצת הזויה לפרקים הקרובים אבל זה ייגמר די מהר.
&nbsp
ז'ילדה יש לה עכשיו תפקיד מרכזי בעלילה בעיקר בגלל ז'רמנו ובגלל דינו..... אז ברור שעכשיו זה הזמן לקדם אותה משמעותית עלילתית. מהאחים של אליז'ה פחות אכפת לי כ"כ.
&nbsp
יהיה נחמד אם אליזה ופאביניו ייפגשו פעם אחת לגמרי במקרה לפני הגילוי שברור שיהיה, לא?
&nbsp
לילי
מתבגרת בגוף של אישה בת 40.... זה מה שנהיה ממנה. זה נוראי.

faery18

New member
אין בכלל מה להשוות לסצנות הקסומות שהיו לז'ונטאס עם אליזה

אגב אהבתי איך שז'ונטאס העיר ללילה במסיבה לפני כמה פרקים אחרי שבכוונה נישקה אותו מול אליזה "אני לא אוהב לראות את אליזה סובלת"

&nbsp
מהאח הקטן המלשן שיצא כמו דינו האמת גם לי לא ממש איכפת אפשר להשאיר אותו עם דינו
אבל אחותה הקטנה מתוקה איך שעוקבת אחרי התחרות דרך המחשב של הביצפר ומביאה לאמא שלה הדפסים עם תמונות מנצחות של אליזה

Don Nirtin

New member
אחרי הפרק של היום (77)

ירד לי ממנו לגמרי לחלוטין. איכס. לשכב עם זאתי בזמן שאליזה נזכרת בפעם הראשונה שלה

&nbsp
ומצחיק אותי שמקס הפך לממש בסט פרינד שלה בזמן שבתחילת הסדרה הוא לא סבל אותה

faery18

New member
כן ז'ונטאס קצת איכזב בעוד אליזה שומרת לו אמונים

למרות שהיא זו שנפרדה ממנו.
אבל בפרק של אתמול ראו לגמרי שהקסם ביניהם עדיין נשאר

וכן נראה שגם מקס הבין שאי אפשר שלא לחבב את אליזה

למעלה