אבאלה, הגרסה הצ'ילאנית לsres papis מגיעה לויוה

Renat Zeitune

New member
אבאלה, הגרסה הצ'ילאנית לsres papis מגיעה לויוה

ומחליפה את כסף זה לא הכל.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם או שזה יהיה על חשבון הארגנטינאית

ובמקום אדה תהיה סדרה מקסיקנית, או שזה היה שקר שמגיעות שתי מקסיקניות חדשות בספטמבר.

Don Nirtin

New member
מעולה, סדרה אחת פחות

לא אצפה בה

faery18

New member
טוב שהמקסיקנית השנייה תגיע מאוחר יותר

שמחה בשביל אלה שחיכתה לחזרתן של הצ'יליאניות

elall

Member
מנהל
אני ממש לא שמחה

עד שהם כבר החליטו להביא צ'יליאנית, אז רימייק של משהו חדש? נכון שזה לא שודר פה, אבל אנשים היו מעדיפים את המקור
והיא נראת לי קומדיה סתמית. ממש חבל, יש לצ'יליאנים טלנובלות טובות ומקוריות, ודווקא את זה בחרו?
עכשיו בטח אף אחד לא יראה את זה ויהיה להם תרוץ להגיד "הנה בבקשה, ידענו שאף אחד לא באמת אוהב צ'יליאניות".

Renat Zeitune

New member
הייתי צריכה להציע להם רשימה

לא תיארתי לעצמי שיביאו רימייק. אמנדה למשל נראית מעניינת או התקופתית עם אלברו רודולפי אם כי האחרונה עוד מוקדם היא עדיין משודרת. אם לא הייתה ישנה מידיי יכלו להביא את "שמו הוא חואקין" עם אלברו רודולפי. חבל שערוץ הילדים לא רכש את אבאלה זה היה יותר מתאים.

elall

Member
מנהל
מי חשב שיתחשק להם להביא צ'יליאנית?

הייתי מבקשת שיביאו preciosas. יש גם את "נהג משאית" עם מנה סוויט, היה גם את Pobre Gallo עם אלברו רודולפי. צ'יליאנים כמעט וללא עושים רימייקים ויש להם מלא טלנובלות מקוריות, אבל לא, הם היו צריכים לבחור דווקא רימייק

עכשיו יש מצב שהם עשו איזשהו דיל או חוזה עם מגה, ככה שאולי יביאו בהמשך את אמנדה, או אפשר ללחוץ שיביאו את התקופתית על אלברו רודולפי.

Renat Zeitune

New member
הPobre Gallo נשמע לי לא משהו

לא התלהבתי ממנה במיוחד. מתי נגמרת התקופתית עם אלברו רודולפי? היא נשמעת לי יותר מעניינת השאלה היא אם בכלל נחשבת טלנובלה אבל היא בהחלט עדיפה על אבאלה.
&nbsp
הצעתי להם את הקולומביאנית התקופתית אבל בטח ויוה וויתרו עליה. ולמה נראה לך שויוה עשו דיל או חוזה עם מגה?

elall

Member
מנהל
כי ככה זה לרוב הם עובדים

אם הם כבר קונים משהו מאיזשהי חברה אז לרוב הם קונים כמה. בפעמים הקודמות אני זוכרת תקופה ראשונה הם קנו רק של ערוץ 13 הצ'יליאני ואחר כך רק של TVN. אם זה לא משהו חד פעמי והם רוצים להביא כמה צ'יליאניות, אני מניחה שהם כבר יעשו איזה דיל עם חברה אחת ומגה כרגע הכי מצליחים.
התקופתית של רודולפי אמורה להסתיים בקרוב לדעתי.
&nbsp

Renat Zeitune

New member
שאלתי את ויוה אם הרכישה אבאלה היא צ'ילאנית חד פעמית

או שיבואו עוד אך סירבו לתת תשובה ולא היה לי אומץ לשאול אם עשו דיל עם הפקה צ'ילאנית אולי זה חשאי מידיי עבורנו לדעתם אז שאלתי את מה ששאלתי אבל נראה שהם היו עצבניים.
&nbsp
ברגע שתיגמר התקופתית אציע להם אותה ואת אמנדה כך יעבור זמן. ראיתי אגב שהתקופתית החליפה את אבל'ה בצ'ילה.

elall

Member
מנהל
טוב זה קומדיה על חשבון קומדיה

בעיה שלטלמונדו כבר אין מה למכור
הכל נרקונובלות וכל מיני דברים ניסיוניים כושלים כמו "לה פאן".

למעלה