נראה לכם שהסדרה לבעלי יש משפחה תגיע? של זוריה וגה

Don Nirtin

New member
הלוואי שלא

סוריה וגה

Renat Zeitune

New member
ויוה אוהבים את דניאל ארנס

בזכותו הביאו טלקומדיה להתעורר לצידך כך שלא יפתיע אותי בנוסף יש לה רייטינג טוב מכל השאר שמשודר כרגע בטלויסה.

דסי66

New member
כן שמתי לב שויוה מתים עליו הוא ממש שחקן גרוע ומכוער

Don Nirtin

New member
מכוער הוא לא, בואי נתחיל בזה

גרוע..... הוא חביב ותו לא.

faery18

New member
חח אנחנו מדברים על אותו אחד?
דניאל אראנס חתיך על

ואולי הוא לא משחק ברמה של פרננדו קולונגה אבל עדיין הוא משחק סבבה לגמרי ואמין בהחלט.

דסי66

New member
אנחנו מדברים על אותו אחד על טען ועל ריח אין מה להתווכח

Renat Zeitune

New member
אני גם לא ממש מתה עליו

מעדיפה גאלנים כמו כריסטיאן דה לה פואנטה, כריסטיאן מאייר, מרסלו קורדובה, סבסטיאן רולי, גבריאל סוטו, סאול ליסאזו, חורחה לואיס פילה, חוליאן חיל בין השאר אה וכמובן אריק אליאס ואריק הייסר בדגש על הייסר.
&nbsp
לגבי מכוער לדעתי זה קצת מוגזם לקרוא לו מכוער בעיניי הוא דווקא נאה. בעבר סבל מעודף משקל כששיחק בסדרות קולומביאניות.

faery18

New member
לי אין התנגדות כי אני אוהבת את הראשיים והיא נראית נחמד מאוד

פחות או יותר בעוד כחודש אנחנו צריכים לקבל שתי נובלות חדשות במקום להתעורר לצדך וכסף זה לא הכל
לפי המידע שרנת הביאה לפה מויוה צריכות להגיע בקרוב שתי מקסיקניות כשלפחות אחת היא מ-2016. שזו בכלל הפתעה כי אנחנו כבר הספדנו את יין האהבה ולאס אמזונאס המבוקשות מאוד. מקווה שאחת מהן תחליף את להתעורר לצדך, ויש מצב שהשנייה כבר תגיע אחרי כסף זה לא הכל והיא באמת אמורה להיות כבר מ2017. למרות שאני אישית מקווה שהמקסיקנית השנייה תגיע מאוחר יותר גם ככה לא יהיה פשוט לפנות מקום גם למקסיקנית חדשה אבל לא בא לי להפסיד עוד מקסיקנית אחרי שוויתרתי על להתעורר לצדך ככה שאני אעשה מאמצים כן לצפות בה. אבל רק שזו לא תהיה המועמדת כי היא גם הייתה ממש מבוקשת אבל אישית אני לא התחברתי בכלל, זה נראה יותר כמו סדרה כבדה מאשר טלנובלה. עם כל הערכתי לסילביה נבארו

למעלה