והמחליפה של הלוחמת היא.....

Don Nirtin

New member
והמחליפה של הלוחמת היא.....

מילה של כבוד.

אולי אתן לה צ'אנס כי קימברלי דוס ראמוס, אבל אני בספק.

evglev1

Well-known member
מנהל
זאת סדרה נהדרת גם למי שנהנה מתשוקת הנצים

וחוץ מקימברלי דוס רמוס יש את אלברטו אספינה מהשיבה הביתה ואת לוצ'ו מהשיבה הביתה.

אבל מפתיע שמחזירים סדרה של טלמונדו ששודרה לא מזמן שהרי לטלמונדו יש זכויות שידור של שלוש שנים. טוב בעצם גם את תשוקת הנצים שידרו פעמיים בשנתיים וחצי. אולי זה כדי להקפיד שכשאין שידור חוזר ברזילאי, השידור החוזר האחד יהיה של טלוויסה ושני של טלמונדו ואת מלכת הלבבות לא יכלו להביא כי היא עדיין באתר ובפרקים מתקדמים מאוד.

faery18

New member
אתה חייב לצפות בה טלנובלה מדהימה!
מומלצת ביותר.

faery18

New member
בפייסבוק של ויוה מתחת לפוסט הכל תלונות חח

או שמבקשים סדרות ממש ישנות - אבל ברור שויוה הולכים לפי זכויות שידור.
או שמבקשים סדרות חדשות - הסיכוי שויוה יותרו על משבצות של ש.ח אפסי.
ורנת - ראיתי שאחת אפילו נידבה אותך לאסוף חתימות להעלאת סדרות ישנות לאתר
נראה שהיא חושבת שאת קשורה לאתר בגלל שאת לפעמים כותבת פוסטים. אנשים מצחיקים

evglev1

Well-known member
מנהל
עד כמה שאני יודע זכויות השידור של טלמונדו הם למעל שלוש שנים

ולמעשה אולי בהחלטה להביא כל כך מהר את מילה של כבוד וויתרו על שידור חוזר של עלובי החיים, בגוף אחד ובוודאי טלנובלות של טלוויסה שלהם זכויות שידור לשנתיים בלבד. אבל יכול להיות שעם הגרסאות של תשוקת הנצים זה שונה כי גם תשוקת הנצים שודרה פעם שנייה, שנה וחצי לאחר שהסתיימה בפעם הראשונה.

אבל ממש מגעיל כל הזמן תלונות על שידור חוזר במשבצת חוזרת גם על השידור החוזר הטורקי במקום אהבה ועונש אינסוף תלונות. מילא קוריאניות שאין הפרדה בין משבצת חוזרת למשבצת חדשה ויש רק שתי משבצות לחדש ולחוזר אך גם על השידור החוזר הטורקי ושתי שידורים חוזרים לטיניים מתבכיינים.

ממש נורא להיכנס לפייסבוק לדעת איזה סדרה עולה במקום שידור חוזר וכשסוף סוף יש ידיעה זה תמיד מוצף בתלונות ובכיינות.

faery18

New member
לגמרי..ממש בכיינות מה שהולך שם שיגידו תודה שויוה נותנים

הזדמנות שנייה לראות טלנובלות ששודרו לא מזמן למי שפספס והיה רוצה. יש הרבה מקרים כאלה. אני גם לא כזה מתלהבת מהאופציה של שידור טלנובלות ישנות מהעבר, בסוף מרוב התלהבות עוד נמצא את ויוה ממחזרים עצמם לדעת במקום להתרכז בנובלות הטריות והחדשות. אבל אני לא מאמינה שהם ישנו מדיניות. אני גם לא מבינה מה כולם שם תמיד מופתעים, מה הם ציפו ממשבצת של שידור חוזר? שייגמרו החדשות נקבל חדשות.

Renat Zeitune

New member
הם יודעים רק להתלונן

וגם שמעלים לאתר את שורה וסאיט התלוננו במיוחד שביקשו טורקיוות לאתר. זה כבר נהיה מגעיל. עד היום לא ראיתי אף תודה שלהם. משום דבר הם לא מרוצים. שיגידו תודה שהם עדיין משדרים טלנובלות ולא סגרו את הערוץ. ואיזו חוצפנית הזאתי שהזכירה אותי מבלי לשאול אותי אפילו. הרי ויוה מבהיר בפירוש שאני גולשת ולא עובדת אצלהם. עלק לאסוף חתימות כאילו אין לי מה לעשות בחיים. שימצאו חיים מעבר לויוה. מה הם רוצים לראות את כל הערוץ? שיתבגרו. יש חיים מעבר לטלנובלות. אני הרבה זמן שלא רואה את כל ויוה. בקושי אחת וגם זה לא בטלויזיה. הכי קטע שאלו לא נערות אלא מבוגרות.

faery18

New member
אכן, זה ממש לא מובן מאליו שעדיין יש את הערוץ

עם כל הריאליטי שמשתלט. הודעות כמו מה שזאת מחו"ל כתבה ש"יש הכל ביוטיוב עזבו אתכם מויוה"(ועוד נתנה לינקים)עושות יותר נזק מתועלת(לא שלה זה משנה היא לא פה).
&nbsp
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
את ממילא מעדיפה לראות בטלוויזיה ולא באינטרנט

אז הרעיון להביא טלנובלות ישנות לאתר הוא דווקא נחמד, מעניין שמאז עמק התשוקות גם לאתר מעלים רק מה ששודר לא מזמן בטלוויזיה או מה שמשודר בטלוויזיה בויוה הרגיל כמובן, הם לא פרייארים לשים באתר תכנים של ויוה פלוס שהוא ערוץ בתשלום.

אבל לגבי זכויות השידור לשידור באתר אין לי מושג איך זה עבד ואיך זה עובד.

faery18

New member
התכוונתי לטלוויזיה

בנוגע לאתר בעבר גם אני ביקשתי מהם שיעלו לשם טלנובלות ישנות בדגש על טרה נוסטרה שרציתי לראות שוב, אבל כבר מזמן הבנתי שזה לא המדיניות של ויוה ושזה חסר סיכוי.

Don Nirtin

New member
ההתבכיינות שלהם כבר לא מעניינת אותי

הם חושבים שויוה חייבים להם משהו כשהם לא מבינים איך ערוץ ויוה עובד.
שייתקעו בעבר עם רובי כיתה 406 וכל אלה שאין סיכוי שיחזרו לשידור חוזר.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן גם זה עוד ממשיכים לבכות על 406 ורבלדה

ולבקש את סדרות שכבר שודרו פעמיים ואפילו את תשוקת הנצים ששודרה פעמיים בטלוויזיה ופעם באתר.

והאמת גם על החדשות יש להם תלונות, למה ריימק רוצים סיפור חדש, למה מביאים סדרה שיש לה ריטינג כזה נמוך. אפילו את אישה רעה ביקשו בפורום ובפייסבוק וכשסוף סוף הגיעה התחילו לקטר שזה ריימק לדונה ברברה.

כל עוד "איסבל" משודרת אז אני יבקש 406!

מה הבעיה ב406 אין אפליה ליהודים כמו באיסבל! וזו סידרת נוער לכל דבר
ואם יחיזרו את בוורלי הילס לערוץ 29 בשעה 19:30 אז אין סיבה למה סידרת הנוער 406 לא לתחזור לש.ח!

Don Nirtin

New member
כי אין סיבה להיתקע בעבר.

אם יקימו ערוץ ויוה נוסטלגיה - בבקשה.
&nbsp
אבל כמו שזה נראה - אין סיבה להחזיר סדרה ארוכה מאוד.
&nbsp
ואיסבל לא סדרת נוער, אגב.

יש ויוה וויוה פלטינה! ובאתר שיחלוקו אותה לעונות!

באתר שמו את תשוקת הניצים אז יש סיכוי שישמו עונה אחת לפחות של 406!
מה אני אעשה שאין מה לראות רציתי את סידרה בלתי נסלח ולא שמו אותה!

Don Nirtin

New member
אין ויוה פלטינה יותר

תעברי בשלט תראי בעצמך.
&nbsp
מי שמעניין אותי לראות סדרה - שיראה באינטרנט. אני בטוח שיש סדרות מהעבר בלי תרגום בכל מקום.

evglev1

Well-known member
מנהל
זאת המדיניות של ויוה

גם אני הייתי מת שויוה ישדרו את קסנדרה ששודרה בערוץ 22 בשנות התשעים וגם את ראוזן הגרסה הקודמת לבגידה משנת 2000, אבל לא ויוה לא משדרים נוסטלגיה.

faery18

New member
איסבל זו פשוט סדרה היסטורית, ומה שקרה עם היהודים זה חלק בלתי

נפרד מזה. גם אותי מעצבן לראות איך היה היחס ליהודים אבל אין מה לעשות זה חלק מההיסטוריה של ספרד. ועל זה הסדרה.

faery18

New member
כן פתאום מפריע להם הרימייק

העיקר לפני שמילה של כבוד בכלל הגיעה לא הפסיקו לחפור ולבקש.

faery18

New member
הם בהחלט נמצאים בדיס אינפורמציה רצינית

לא רק את הערוץ הם לא מבינים גם את האתר חח אני זוכרת שפעם רנת כתבה פוסט על מקסיקניות חדשות וחלק חשבו שאילה המקסיקניות החדשות שהולכות להיות משודרות בערוץ. התחלתי לראות הודעות כמו "יש יין האהבה מגיעה!" ככה שאני לא מתפלאת שאותה אחת חשבה שרנת קשורה אליהם הם פשוט לא מבינים איך הולך הכל ובמקום לפחות לנסות להבין או להגיד איזו מילה טובה הם יודעים רק להתלונן.

למעלה