מרסלו קורדובה זוכה לתפקיד ראשי בפעם הראשונה בחייו

Renat Zeitune

New member
מרסלו קורדובה זוכה לתפקיד ראשי בפעם הראשונה בחייו

מדובר בטלנובלה תקופתית של טיוי אצטקה שסנדרה אצ'בריה נבחרה לתפקיד הראשי.

evglev1

Well-known member
מנהל
עד כמה שלא סבלתי אותה במרינה

וכמה מגוכחך שהיא נראתה לי בתור מרוקאית באל קלון בכוחו של גורל דווקא נהנתי ממנה.

Don Nirtin

New member
וגם ברנדון פניצ'ה (מנולו מאקאסיה) לוהק לסדרה

טוב אוקיי. אני שוקל להתחתן עם ג'ושוע מינץ'. אילולא לא היה נשוי כבר

faery18

New member
אני במקום טלויסה הייתי מתחילה לדאוג

חח מה זה הוא חולב להם את כל השחקנים

Don Nirtin

New member
ויש סיכוי טוב שאלטאיר חראבו תלך לטלמונדו

המצב בטלויסה גרוע מאוד עם רייטינג נמוך שלאף אחד לא אכפת כבר. אם לא שמת לב רוב הסדרות החדשות הן קצרות מאוד. פעם טלויסאית מכובדת הייתה איזה 120-140 פרקים. היום? הכי גג שהן מגרדות זה 80.
&nbsp
אז מצידי ששחקנים יפרשו כנפיים. מה שגם להרבה מהם נגמר החוזה עם טלויסה. ככה קרה עם אנג'ליק בוייר שהחליטה שנמאס לה. סבסטיאן רולי יעשה עוד טלנובלה אחת של טלויסה ואז גם לו ייגמר החוזה.

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא טלוויסה הייתה בשיאה אם סדרות קצרות של 90-105 פרקים

שחוץ מהזר וכישוף הדר לא ראתה, אבל היו את המתחזה הלהיט היא 102 פרקים, אהבת אמת ותשוקות עם 95 כל אחת, הזר עם 90 פרקים. וכבר בחבקי אותי חזק שהייתה נהדרת אבל כדי למלא את 135 פרקים מילאו את 30 הפרקים האחרונים בזיכרונות שזה טוב למי שלא צפה בסדרה מהתחלה. בלילות מריאנה אני לא יודע אבל כנראה היו 135 פרקים מותחים. אבל במחר ולתמיד עם 160 פרקים זה הפך למסטיק. נכון שהיו גם להיטים ארוכים כמו שיכורה מאהבה עם 170 פרקים והאומץ לאהוב עם 162 פרקים, אבל הסדרות עם 90-100 פרקים היו מאוד חזקות, חוץ מכישוף ששם היה עדיף לסיים ב-80 פרקים מלהמציא את כל השטויות שהם המציאו ל-10-15 הפרקים האחרונים. מתפלא איך מריה סורטיני עלתה על רעיונות כאלה, כמו בישיבת דירקטריון קובע המספר הפרסונאלי ולא אחוז המניות ושבדיקת ד.נ.א יכולה להראות אם האחיות הן אחיות רק לפי האם או גם לפי האב.

faery18

New member
הקצרות שלהם שראיתי זה אכן הזר וכישוף אבל גם תשוקות

שאותה כזכור ראיתי מאוחר יותר באינטרנט.
בעצם היא וטרה היחידות שראיתי דרך הנט(למרות שאת טרה ראיתי גם בטלוויזיה)כי הן פשוט שוות את זה חח

faery18

New member
אני עדיין שומרת אמונים לטלויסה חח

עדיין מבחינתי הם מקום 1

אבל אם הם באמת במשבר כלכלי ואם באמת ג'ושוע מינץ יצליח לשדרג את טי וי אצטקה דברים עלולים להיראות אחרת. נחכה ונראה. אבל כולי תקווה שנוכל להנות משני העולמות ושגם טלויסה תדע להתאושש מהמשבר הכלכלי/רייטינג או מה שזה לא יהיה

למעלה