למה לא מביאים את הטלנובלה אמזונאס??

faery18

New member
היא כבר לא תגיע, באמת חתכת פספוס של ויוה

Renat Zeitune

New member
כן חבל

לא מבינה למה ויוה וויתרו עליה. אנט טענה שאולי זה יקר הקאסט המפוצץ בכוכבים. ססר אבורה עם ויקטוריה רופו, דנה גרסיה עם אנדרס פלסיוס שכבש את מפיקי טלויסה בהופעתו הראשונה שם בהפקה, גרטל ולדז, מרילוז ברמודז, רנה קסדוס, ג'קלין אנדרדה, גיז'רמו גרסיה קנטו רשע מפלצתי יותר ממה שהיה באקסיה. לגמרי פספוס כמו הזורו ולב חצוי. אני באמת צריכה להמשיך איתה. יש לי את אישה רעה בויוה והבנתי שכבר יש מחליפה לרסיסים עם קיבנץ' טטליטו, היפה והאמיצה אולי אנסה אותה.

faery18

New member
גם לרק אלוהים סולח היו צילומים מושקעים+מלא כוכבים נחשבים

ככה שגם היא נראתה יוקרתית ובכל זאת נרכשה.
חבל ממש הפסד של הצופים.

חבל שאת לא צופה גם בברזילאית, הרבה זמן לא הייתה פה ברזילאית כל כך טובה
גם איסבל מעולה

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל רק אלוהים סולח זה ריימק לסדרה ששודרה בויוה פלטינה

אמזונס מבחינת ויוה זה סיפור מקורי, כי את כל הגרסאות הקודמות ויוה לא רכשו וגם לאס בנדיטס שודרה בחלק בערוץ 24 שלא קשור לויה בשום צורה. נראה שויוה מעדיפים ריימקים לסדרות שהם שידרו לפני 15 שנה מאשר עלילות מקוריות או ריימקים לסדרות שלא שודרו בויוה. אה בעצם גם אנה כפול שלוש זה ריימק לסדרה שלא שודרה בויוה וגם קאסט מושקע. נראה שאחרי רק אלוהים סולח ואנה כפול שלוש לא נשאר להם תקציב ללאס אמזונס.

faery18

New member
מה עשית בסוף עם להתעורר לצדך? אני בסוף נאלצתי לפרוש ממנה

למרות שאני עדיין חושבת שהיא הייתה מאוד טובה. אבל הפער כבר היה ענק ואני גם ככה לא מגיעה אלייה בטח לא כשעוד יש לי פער מסויים בפשוט נהדרת. ככה שאני אחכה כבר למקסיקנית הבאה

&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
עוד לא פרשתי אבל הפער המשיך להצטבר

אני בפיגור של 15 פרקים ולצערי המג'יק מוגבל, כך שעדיין שוקל את זה. בכל מקרה אני בבחירה אם לוותר על המשך הקוריאנית בו ג'ו האלופה שאני יכול להשלים באינטרנט או לוותר על להתעורר לצידך, כי למחוק משהו אני צריך.

נראה איך אני מסתדר כששתולים התחילה ושבוע הבא מתחילה הארגנטינאית. אולי במקרה כזה אצטרך לוותר גם על המשך הקוריאנית שנגמרה ומוקלטים לי 11 פרקים ממנה וגם על להתעורר לצידך אם גם הטורקית וגם הארגנטינאית יהיו לטעמי.

faery18

New member
מבינה אותך מספר דו ספרתי של פרקים זה כבר עומס על המג'יק

בשלב הראשון הפסקתי להקליט ולאחרונה כבר מחקתי את כל הפרקים, בלב כבד..
אבל אין מה לעשות אין מצב שאני מגיעה אלייה בזמן הקרוב ועוד סוגרת את הפער המטורף הזה
עכשיו נשארתי עם יומית אחת ואיסבל שהיא רק בסופ"ש ככה שזה מספיק לי בהחלט

Renat Zeitune

New member
הברזילאית נשמע לי סיפור סינדרלה כזה

ולא התלהבתי מהפרק הראשון ולאחרונה אני מוצאת עצמי לא נמשכת לברזילאיות חבל שלא הביאו את 10 הדברות שמגיעה להרבה מדינות והיא מצליחה בארגנטינה. אני בפיגור עם אישה רעה וחוץ ממנה אין משהו מעניין בויוה חבל שדווקא את הארגנטינאית לא מתכוונים להעלות לאתר. בינתיים מחכה הכי לטלנובלה של סבסטיאן רולי נראה שייקח הרבה זמן עד שתעלה לשידור. מנסה ללחוץ על ויוה שיביאו את El bienamado הקאסט מעניין אפילו שמארק טצ'ר שם.

AndreiTR

New member
היא סדרה קלאסית בעלילה

אבל בעלילות המשניות דיי פחות. אבל יש בה דברים טובים. מה שגם אגב - ויוה עשו כמה טעויות בתיאור העלילה שהציגות את הסדרה בצורה קלאסית.
למשל, קרולינה (העורכת הראשית) לא תשנא את אליזה בגלל אהבתו של ארתור, שזה אגב סוג של ספוילר שיקרה מאוחר יותר. אלא בגלל נושא ההתערבות שקשור לפרנסתה של קרולינה
ואליזה לא בורחת מהבית בהזדמנות הראשונה, היא נאלצת לברוח על ידי אמה אחרי שהגיבה לאביה החורג שמטריד אותה מינית זמן מה.

מי שצופה בה - יבחין שהיא קלאסית

faery18

New member
במסגרת הדמות של אליזה אכן יש קריצות לסינדרלה אבל במובן הטוב

כאילו סיפור מודרני של פשוטת העם שתעבור מהפך. בליבה את ארתור היא מכנה "הנסיך" ולז'ונטאס היא אמרה בצחוק שהוא הצפרדע
העלילה מתרכזת במהפך שתעבור הדמות וזה ממש בשלבים, זה לגמרי סוחף ומרתק. בכלל היא וז'ונטאס, וארתור וקרולינה(ז'וליאנה פאיס)אדירים כל זוג בנפרד
היחסים של אליזה וז'ונטאס קסומים ממש ובין ארתור לקרולינה יש המון צחוקים וכימיה מטורפת
חבל שאת לא צופה. גם אני כמוך לא נמשכתי לברזילאיות האחרונות שהגיעו אבל פה זה כבר משהו אחר לגמרי

faery18

New member
ו...
קטלני לסוף

לבסוף היא תישאר עם ז'ונטאס ה"פשוט והעני" ולא עם "העשיר" ככה שיש קריצות לסיפור הנוסטלגי אבל לא הייתי מכנה את אופי הטלנובלה ככזה;)
רוב הרעיונות בנובלה לקוחים מהמחזה גברתי הנאווה, מחזה מאוד מוכר

למעלה