שאלות, חדשות, בקשות

• פותח הנושא elall
  • פורסם בתאריך

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים

elall

Member
מנהל
מזל טוב
חימנה דוקה התחתנה

חימנה דוקה התחתנה שלשום עם איש עסקים ג'יי אדקינס.

Renat Zeitune

New member
המלחמה בין מרחורי דה סאוסה לחוליאן חיל לא נגמרת

מרחורי טוענת שהיא הודיעה לחוליאן על מצבו הבריאותי של בנם אך חוליאן מכחיש זאת. אם זה לא מספיק טוענים שבנה של מרחורי בכלל של גבריאל סוטו שזה לגמרי הלכו רחוק התקשורת הצהובה.

elall

Member
מנהל
דנה גרסיה המהממת עם בטן הריונית בשער המגזין Caras

Renat Zeitune

New member
הדר זוכרת את השחקן הראשי מסודות של אהבה הונצואלנית?

הוא אחד המועמדים לככב בטלנובלה החדשה של סילביה נבארו ואדריאנה לובייר. גם ברני פז ממשולש גורלי וסרחיו בסנייז(לא ברור לי איך מועמד אם הוא מבוגר לא פחות מחורחה סלינס שטענו שהוא נפסל כי הוא מבוגר לתפקיד) עשו קאסטינג לתפקיד הראשי.

faery18

New member
מגניב! שחקן ממש חמוד ולפי מה שזכור לי גם משחק אחלה

טוב שחקן אחד נבחר

גבריאל סוטו לתפקיד של פדריקו אמאדור, יהיה בעלה של סילביה נבארו וינהל קשר רומנטי עם אדריאנה לובייר. השחקן השני עדיין לא מקווה שיהיה סיכוי לשחקן הונצואלני אבל בספק. מעניין איך הגיע לטלויסה. ומה גרם לו לעזוב הפקה ונצואלנית אחרי שלל תפקידים ראשיים שם.

Renat Zeitune

New member
ויוה האלה שוברים שיאים בכמה שהם הזויים

בפוסט יום הולדת ציינו שחקן סליחה זמר שמעולם לא שמעתי שהשתתף רק בחתולה פראית, צ'רלי מאסו לא רק שהוא לא רלוונטי הוא לא מוכר אצלנו אבל מה, שחקנית שראינו אותה במי זה מי ועדיין מופיעה בויוה מככבת באישה רעה ויש לה מעריצים בישראל ויוה לא ציינו אותה בכלל. מעניין אותי לדעת מי אחראי בבחירת שחקנים לימי הולדת, כי יש מה לשפר. ומילא שיציינו את המשניים והשוליים אבל מה עם הראשיים שלהם יש קהל מעריצים מכובד?

faery18

New member
לדעתי הם צריכים להשקיע הרבה יותר ולא רק כתבות של ימיי הולדת

של שחקנים, במיוחד לאור העובדה שכבר אין את העיתון ויוה+

Renat Zeitune

New member
הם הפילו את זה על הגולשים

וגם אין הרבה כאלה שמוכנים להתנדב לכתוב ומתלוננים אוהבי טורקיות שאין מידע על שחקני טורקיה, חבל שאין אחד שמוריד את הכפפה ובאים אליי בטענות ככותבת לויוה קבוע או באים בבקשות מתחת לפוסט במקום לדאוג למישהו שמומחה בטורקיות שיעשה פוסטים כי אני עוקבת רק אחרי המקסיקנים וההיספנים שהם מעניינים אותי. באמת חבל שויוה לא מתאמץ כבר וגם בפוסטים ימי הולדת עושים חפיף.

faery18

New member
זה יפה שיש פינת גולשים אבל גם ויוה צריכים לעשות את החלק שלהם

למעלה