סנטה דיאבלה - מישהו צופה?

sunrize1

New member
סנטה דיאבלה - מישהו צופה?

חג שמח!
למעשה הטלנובלה הזאת לא כל כך מצאה חן בעיניי מהתחלה בגלל המשחק הגרוע של השחקנים אבל איכשהו המשכתי לצפות בה ומסתקרנת בכל פרק מחדש.
אני יודעת שאולי אני בדעת מיעוט אבל אני לא סובלת את סנטיאגו,
ממש לא סובלת אותו,יש לי הרגשה שרב הנסתר מן הגלוי.
לעומת זאת,הומברטו אחיו,למרות שעשה הרבה טעויות בחייו,לפחות הוא עומד מאחורי מעשיו ולא משחק אותה שה תמים.
מעניין את מי הוא כלא בחדר שהוא שכר, אני חושבת שיש לו עבר פסיכוטי עשיר ולדעתי זה הוא שרצח את אוליסס כדי שיאשימו את הומברטו.
בסוף עוד יתברר שהוא בכלל לא מה שכולם חשבו.

evglev1

Well-known member
מנהל

את מנחשת הכול נכון.

sunrize1

New member

וואו איך ידעתי?!
מהתחלה היה בו משהו לא אמין.
זה הוא שהרג את ויסנטה נכון?
מדהים...החיוך המורשע שלו בפרקים האחרונים והמבטים המוזרים שלו,
הפרצוף החמוץ וכעוס תמיד,נתן לי הרגשה שמשהו לא מסתדר לי איתו.
ממש לא יכולתי לסבול אותו,הלוואי שיחשפו אותו.

evglev1

Well-known member
מנהל
צפיתי בסיבוב הקודם

אבל אז הפסדתי כ-11 פרקים, שרק 4 מהם הספקתי להשלים ולא היה מקום במג'יק לשמור את השאר, אז עכשיו השלמתי את 7 הפרקים שעוד לא ראיתי ובאמת לא הפסד גדול.

רק עכשיו אנחנו נחשפים לסנטיאגו האמיתי, קודם הראו לנו סנטיאגו צדיק וטוב לב, עכשיו נחשף העבר הפסיכוטי שלו.

הומברטו למרות שהוא הרוצח של ויסנטה הוא לא הגן על סנטה בצורה מרושלת הוא ניסה להגן עליה, אבל כמו עם בנו איוון הוא נכשל כי הפלילו אותה כראוי. הוא התאהב בסנטה ונראה שלמרות הכול גם סנטה מצליחה להתאהב בו.

בכל מקרה הדור השלישי איוון ודניאלה הם התקווה לדור אחר של משפחת קנו, כל ארבעת הילדים של פרנסיסקה מקולקלים.

sunrize1

New member
מסכימה איתך לגמרי

אפעם לא האמנתי שסנטיאגו באמת כזה תמים,
לא לשווא אינס המטורפת נדבקה אליו.
לי נראה שלא הומברטו רצח את ויסנטה ,הרי ראית שכאשר הוא חולם בעיניים פתוחות ,סנטיאגו עומד לידו אחרי כריתת הראש של ויסנטה.
מעניין את מי הוא כלא...יש לי ניחוש אבל לא יודעת אם זה נכון.
בתכלס,אתה לגמרי צודק.
כל ארבעת האחים יצאו דפוקים...

evglev1

Well-known member
מנהל
נוסף

הומברטו רצח את ויסנטה, אבל זה היה בהוראת סנטיאגו כי ויסנטה עמד לחשוף את השיגעון של סנטיאגו. ואת הגוף של ויסנטה הביא לסנטה ובכך הפליל אותה סנטיאגו ולא הומברטו, הומברטו התנגד לתכנית, אך לאחר שעשה את העבודה השחורה, סנטיאגו השתלט על העניינים.

sunrize1

New member
יאא...

אבל מה הייתה מטרתו של ויסנטה לחשוף את סנטיאגו?
ולמה לסנטיאגו יש כזה כוח על הומברטו?
אז אם כך סנטיאגו הוא הרשע ולא הומברטו.
ועכשיו הבנתי שצדקתי כשחשבתי שהוא הרג את אוליסס ואם הרגשתי נכונה הוא מחזיק כלוא את הבן זוג של אמא של מרה,רק לא מבינה מה הקשר ביניהם.
תודה על הספויילרים!

Renat Zeitune

New member
אני צפיתי בה והיא לא מסוג הטלנובלות שצופים בה פעם שנייה

בכלליות היא מזכירה את למראית עין בסגנון שלה כי התסריטאי הוא צ'ילאני שכתב את למראית עין. לא אוהבת את ההזיות האלה אם כי נהנתי בזמנו אבל זה התעללות בהגיון הצופים וגם למראית עין היה ככה והתאכזבתי מהסוף של למראית עין. מסנטה דיאבלה לא אספלייר אבל הוא יותר מקורי ומעניין. אהרון דיאז אהבתי אותו בתקופת ארבע מאות ושש עם אנהי וביאס אותי שלא שיחק ברבלדה לצד דולסה מריה. מקווה שלא ידרדר לטיוי אצטקה בעיקר כי לא נזכה לראות את זה פה וגם אצטקה הזויים אם כי ג'ושוע מינץ שם והוא אחראי להיווצרה של נרקונובלות יכול להיות שיפסיק עם טלנובלות בסגנון החוזה.
&nbsp
בנוגע סנטה דיאבלה לא אהבתי שעשו את מה שעשו בסוף עם סנטיאגו וכל סיפור הנקמה של סנטה הוסט למשהו אחר וזה איבד את כל הפואנטה לדעתי. שלא לדבר על ראשי שהוא מפלצת פתאום בלי הודעה מוקדמת ובכלל לא אוהבת ראשיים אכזריים כמו דונה ברברה מעדיפה אותן כמו הגבירה או בשמה אלטגרסיה באישה רעה שלא כל כך רעה בעיניי בהשוואה לברברה גוימארן(אדית גונזלס). וחלילה זה לא נובע מזלזול מהשחקנית היא נהדרת והכל ומקווה שכבר תבריא ותחזור לטלנובלות פשוט הדמות שלה הייתה יותר מידיי רעה ואלטגרסיה מרגישה את האנושיות שלה.
&nbsp
אני אוהבת רעות אנושיות ולא אכזריות חסרות לב שהן השטן בהתגלמותו ולא אכפת לי אם הן המנוע האקשן בטלנובלות כי מבחינתי הטלנובלה לא שווה ויותר מידיי שטחית אם אין דמות להתחבר אליה, כמו גם דמות טובה אבל גם לא קדושה מעונה.

evglev1

Well-known member
מנהל
ברברה לא הייתה כזאת מפלצתית פשוט התסריטאית הטעתה

את הצופים, נאמר שיש לה בית קברות פרטי ואז היא הספיקה לרצוח רק אדם אחד. וגם היה קטע שכשהחברה של סנטוס שאלה לגבי זה שאומרים שהיא רצחה את כל המאהבים שלה כשלמעשה התברר שלפחות שני מאהבים לשעבר חיים ובועטים.

אבל מה שכן שבאישה רעה בזכות רחינה ואיסבלה אנחנו נחשפים לצד האנושי של אלטגרסיה כבר בהתחלה.

ובאישה רעה אני לא יודע לאיזה פרק הגעת אז אולי מה שאכתוב יהיה בשבילך ספוילר, אז אכתוב בתגובה נפרדת.

Renat Zeitune

New member
לא יודעת איך להסביר אבל התסריטאי עושה את הראשית יותר מעניינת

וצודקת חוץ מזה שהאכזריות של אלטגרסיה נבע מההשפעה של דודה שלה והשחיתה את נשמתה בכך לנצל את הגברים והצליחה לגרום לכך שהיא תתעב את כולם. אצל ברברה זה היה אחרת היא ניצלה את נשיותה כדי להחזיק את הגברים קצר שלא לדבר על שלא נרתעה ממגע והיו לה מאהבים ואיך שהיא רצתה לכבוש את סנטוס דרך המיטה וגם אותו רצתה לדוג מיד שראתה אותו ואלטגרסיה לא הייתה ככה הייתה קשוחה מול סאול והתאהבה בעיקר באופי שלו שהבינה שהוא שונה מהגברים שהכירה ולא סמרטוט מין לרגליה בהתחלה בניגוד לסנטוס שהיה חתיכת צבוע. אני לא אשכח איך הוא כבל את ברברה באזיקים הדוחה הזה. סאול הוא צדיק שסנטוס היה מת להיות כמוהו.

evglev1

Well-known member
מנהל
לכן אני חושב שוולנטינה פראגה מקבלת זכויות יוצרים

על הגרסה הקודמת, אך לא מעורבת בכתיבה, כי אפילו דמויות גבריות ראשיות נורמאליות שלה כמו אלחנדרו בשיבה הביתה ודניאל בעלובי החיים היו אנמיות ולפעמים מגוכחות. בינתיים סאול באמת אביר.

ואכן לדונה ברברה היה את אוסטקיה שטיפלה בה במסירות, כך שחוץ מהאונס עצמו לא היו לו סיבות להפוך למפלצת ואילו אלטגרסיה הייתה קורבן להשפעה הרעה של הדודה החמדנית שרצתה לנצל אותה, ובמקום תמיכה קיבלה שיעורים בניצול גברים. וגם אלטגרסיה ניסתה דרך חוקית והתלוננה במשטרה, אך לא יצא מזה כלום, אז הייתה לה סיבה להתייאש מהצדק במדינה ולקחת את החוק לידיים.

התירוץ היחיד של ברברה היה שלורנסו היה אלכוהוליסט וכשהוא היה שיכור במיוחד הוא הזכיר לה בהתנהגותו את האנסים.

וסנטוס בכלל היה חרא של בן אדם, איך שהוא קרה לדודה שלו מופקרת על שהעזה לחיות את חייה ולנהל רומן ולהיכנס להריון ולא להיות הקדושה שלו.

Renat Zeitune

New member
אגב היא שכתבה את גורלה של אווה לפי ויקיפדיה

וגם עבדה בטלויסה בטלנובלות שלא הגיעו לפה ולא שמענו עליהן. היא גם כתבה אני אניטה.

evglev1

Well-known member
מנהל
לאישה רעה למי שלא הגיע לפרק 18

אז הלכו עם זה רחוק שמסתבר שיש אנס אחד טוב, שהכריחו אותו, והוא לא רצה. קראתי על הדמות שלו בדף הסדרה וקיוויתי שהוא רק היה במקום כמו קרם בפטמגול, אך מסתבר שהוא היה צעיר והוא כן נכנע וכן אנס את אלטגרסיה, אבל מצד שני הוא הציל את חייה כשגרם לשאר חברי הכנופייה לחשוב שהרג אותו והעמיד פנים שדקר אותה למוות ואף ביקש ממנה לצעוק כדי שזה ייראה אמין ולכן שאר חברי הכנופייה היו בטוחים שהרגו אותה ועזבו אותה לנפשה.

Renat Zeitune

New member

הוא הופיע כבר? בכל אופן גם הוא הרס את חייה של אלטגרסיה ולדעתי העונש על אונס צריך להיות אותו דבר כמו רצח, כבר היה לה עדיף למות מאשר לחיות כל חייה בצלקת הזאת. לא מעניין אותי שהוא הציל את חייה ומקווה שלא ירחמו עליו כי הוא יכל להתמרד נגדם חוץ מזה מה הוא עשה בחברתם?

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא עוד לא הופיע

רק האנס הראשון שנתפס סיפר שהם הכריחו אותו והוא לא רצה להשתתף בזה ואלטגרסיה נזכרה שהוא באמת היה פחות אלים וברוטאלי מהאחרים, כך שזה לא שקר של אנס שמחפה על חברו.

והבנתי שהם צירפו אותו לכנופיה וזאת הייתה החניכה שלו.

sunrize1

New member
אכן כך

בדונה ברברה צפיתי פעמיים ואם הייתה משודרת שוב הייתי צופה בה,
כך גם בקציר החטאים ועוד טלנובלות שפשוט לא נמאס לצפות בהם.
אבל זאת,לא טלנובלה ברמה גבוהה, אם כי בפרקים האחרונים יש יותר אקשן
ודברים מתחילים להשתנות,לחלק מהם לרעה.
גם אני לא אהבתי את השינוי בסנטה,הרי מטרתה הייתה לנקום במי שהפליל וכביכול גרם למות בעלה ואז הפכה ל"דיאבלה",תוקפנית וצעקנית אחרי שקיבלה שיעורים מהדיאבלה האמיתית בכלא.
לדעתי הומברטו ממש לא מפלצת,הוא נתון להשפעות ולחצים מצד אמא שלו ומסתבר שמעוד אנשים.
למרות שהוא עורך דין ידוע ובעל השפעה,מסתבר שאת גורלו מכתיבים אחרים.
ומה בקשר לרנה,שעכשיו חושדים בו שהוא לא מי שהוא טוען?
אני דווקא חושבת שהוא כן רנה,אבל לא ברור לי משהו.
אם הוא לא רוצה שיחשדו בו,למה הוא לא משנה את המראה שלו,מתגלח,משנה תספורת כדי שלא ידמה לפרנקו?
גם אליסיה נוראית,כל הזמן מחפשת לנקום ונעזרת באינס.
למה להכריח את המשפחה לקבל ולאהוב אותה בכוח במקום למצוא לעצמה חיים משלה?
גם אמה של סנטה דמות שאני לא מחבבת,
אני גם לא מצליחה להבין איך הייתה מסוגלת לשכב עם החתן שלה ולבגוד בבתה
ולהמשיך לגור איתם באותו בית.
אני חושבת שמי שלחצה ושכנעה את סנטה לנקום,זאת הייתה היא בגלל רגשותיה לחתן שלה שכביכול נרצח בכלא.
וכמו שכתבתי בהתחלה,סנטיאגו לא מצא חן מהתחלה,
משהו בו נראה לי חשוד וצבוע.

evglev1

Well-known member
מנהל
רנה לא יעשה עוד ניתוח פלסטי כדי לשנות את פניו

ושינוי מראה מכוון ומוחצן יכול להראות חשד.

דיאבלה האמיתית מצאה בסנטה תחליף לג'ורג' ולכן הפכה אותה לאדם חסר מצפון וגם גרמה לה לחשוב שהיא רוצחת כשהיא גרמה לג'ורג' להתעלף ועכשיו פועלת להרוס אותה עם אינס.

הומברטו אכן הושפע מאימו שהיא המרשעת הגדולה במשפחה, למרות שלא לכלכה את ידיה בעצמה והשאירה לו את העבודה השחורה.

אכן היה נראה שבגוניה בעצמה מאוהבת בוילי, אמנם היא טענה שהם שכבו רק פעם אחת, אבל לחצה על סנטה להמשיך בנקמה ודיברה על וילי כמו על אהוב ולא כמו על חתן.

sunrize1

New member
לא ניתוח פלסטי אלא משהו יותר פשוט

כי עכשיו כשהוא זהה לגמרי לפראנקו,יהיה קשה להאמין לו.
דיאבלה האמיתית לדעתי רוצה להרוס את סנטה גם כי ווילי עדיין נמשך אליה,
האמת גם אני הייתי בטוחה שסנטה הרגה את ג'ורג'.
לגי ג'ורג' - מלבד היותו קלפן מהמר,הוא היה די מסכן כי כל המשפחה לעגה לו כיוון שלא היה עשיר כמוהם.
איזו מסכנה ברברה,למרות שהיא אישה טיפשה ואמא רעה לדניאלה,
בכל זאת הדבר היחיד שהיה לה היו הפנים שלה והם נהרסו כרגע בגלל מה שאינס הכניסה לקרם שלה.
לי נראה שווילי לא ממש מעוניין לנקום עכשיו בברברה והוא די נמשך אליה ומצד שני הבין מיהי דיאבלה.
את פנצ'ו אני מאוד אוהבת.הוא רגיש,הגון וקל לחבב אותו.
היה שקוף שנטיותיו המיניות לא תואמות ללוסי והוא התאהב באוליסס,
חבל רק שהוא לא סיפר לו על כך כשהיה בחיים אבל אני חושבת שאוליסס הרגיש את זה.

למעלה