אנה כפול שלוש-סיימתי את הנובלה

faery18

New member
אנה כפול שלוש-סיימתי את הנובלה

היה פשוט אדירר
ללא ספק המקסיקנית המודרנית הטובה ביותר שראיתי
עם השחקנית הראשית הכי טובה שראיתי

רשמיי על הפרקים האחרונים מייד

faery18

New member
פרקים אחרונים מלאים במתח ובאקשן

אנה לאורה מצילה את רמירו החטוף ויורה למוות בולנטין
הדמות הכי שברירית יצאה הכי אמיצה היה ממש מותח כל הסצנות בביקתה
ואין סוף ראוי מזה לולנטין
בינתיים איניאקי מנסה לחתוך את החבל של אנה לוסיה בזמן ההופעה שלה(ממש אהבתי את ההופעות שלה ושל אנה לאורה
)בהוראת אנה לטיסיה אבל מרסלו קולט אותו, הם רבים ואפשר להגיד שאיניאקי בעצם עשה לו טובה עם החבטה חח..כי מייד אחר כך מרסלו מאבד את ההכרה ומאחר והוא ממשיך לא להגיב כולם מבינים שזה קשור לגידול ושהגיע הרגע לניתוח הגורלי
שבסופו מרסלו וסנטיאגו סופסוף מתאחדים ליישות אחת - מרסלו גרסיה!
אהבתי איך שהביאו את זה בתור חלום שסנטיאגו חווה בזמן הניתוח ואיך שהראו את שניהם מתגוששים עד למיזוג המושלם

ובאשר לאנה לטיסיה המטורללת, היא מספיקה לרצוח את הקורבן הבא שלה - קלאודיה
איך שתקעה בה את הסכין שוב ושוב "הדוד שייך לי! רק לי!" ובסוף התפקעה מצחוק חח סצנה מטורפת
עוד מסתבר שהילד של אנה לטיסיה ומרסלו חי וקיים והיא לא הפילה אותו
ברגע השיא פקונדו ואנה לטיסיה מתכננים לסחוט את כולם
על ידי הילד אבל בזכות התכנית של מרסלו ורמירו זה לא עולה בידיהם ופקונדו נורה למוות על ידי השוטרים - עוד סוף מושלם לדמות זוועתית

אבל מבחינת אנה לטיסיה זה ממש לא היה הסוף
היא מגיעה לאחוזה אחרי חודשים של היעדרות, אחרי שכולם כבר יודעים על כל הרציחות שלה ואחרי שמריאנו כבר מודע לעובדה שהיא אוהבת אותו כגבר וממש לא כדוד
(הפרחים לאיניאקי
)היא מחליטה להתנקם בכולם
היא גורמת לארנסטינה התקפת לב
מרעילה ומכה את לאונור
ולבסוף קושרת את אנה לאורה ואנה לוסיה באיומי אקדח
הרגה אותי איך שהיא עשתה להן "ששש!" כשהן התחילו לצעוק למריאנו ביחד חחח "בשביל מה יש אחיות? אני אצעק לו בשביל שתיכן! טיוווו"
ולחשוב שזו אותה אחת בשלושתן פשוט גדול.

אבל אין ספק שהשיא היה כשאנה לטיסיה השתלטה גם על מריאנו בעודה אוחזת סכין ואקדח, מודה בפניו שהיא אכן אוהבת אותו כגבר ולא כדוד
מתחרפנת כל פעם שהוא קורא לה "ביתי" ומשדלת אותו לשתף פעולה להוריד את החליפה ולתת לה לנשק אותו! לדוד שלה!! מסכן איך הוא כולו היה מבועת
ואיך שאנה לטיסיה צרחה וצחקה והשתגעה מה זה המשחק המושלם הזה, אנג'ליק פשוט מלכה ולא יימאס לי להגיד את זה להוליווד ישר!! חח מדהימה ממש!

לבסוף אנה לטיסיה מורה למריאנו לברוח איתה ורק לאחר מכן מגיעים השוטרים והתוצאות קשות
ארנסטינה נמצאת ללא רוח חיים אחרי התקפת הלב
ולאונור מחוסרת הכרה אבל בסופו של דבר-שרדה
לגבי המוות של ארנסטינה קראתי ביקורות וזה אכן מוות ממש לא הכרחי אבל לי היה ברור כל הטלנובלה ששמונים אחוז היא מתה כי זה ברור שדמות מבוגרת עם בעיית לב מתחילת הסדרה זה משהו שמרמז. אז שוק גדול ואכזבה עמוקה לא היה אצלי כן אכזבה קלה אבל לא מעבר. כי החשוב ביותר מבחינתי זה הסוף של הזוגות הראשיים

אנה לאורה ורמירו מתחתנים בחתונה מהממת
אנה לוסיה ומרסלו חיים באושר יחד עם הבן של מרסלו ואנה לטיסיה(שאגב חמוד ברמות!). היה יפה איך שנירמלו את איניאקי שהחזיר את הילד והסגיר את עצמו. עוד יושבת בכלא עד עכשיו זו סולדד-לא כואב לי עלייה כי זו הייתה החלטה שלה להמשיך לשבת בכלא והאמת מגיע לה כמה שנים אחרי שעשתה דברים ממש איומים מעבר לשתיקה שלה כמו לשלוח את אבריסטו לאיים על רמירו, וכמו שכלאה את אנה לוסיה מספר פעמים ואף גרמה לה לחשוב שהיא, סולדד, חולה. אז דמות ממש טובה היא לא הייתה ככה שלא כואב לי עלייה יותר מידי מה גם שסביר שאחרי מספר שנים היא הייתה אמורה להיות משוחררת כי חטיפה זה לא רצח.

ולבסוף הסוף של אנה לטיסיה - בית משוגעים
- אין מקום ראוי לה יותר חח מחורפנת על כל הראש
מפתיע איך שמריאנו שם רגל על הגז ועשה תאונה מכוונת
העיקר מבחינתו היה רק לא לשתף פעולה עם גילוי העריות הנוראי הזה של אחיינית שנמרחת על הדוד שלה
מריאנו העדיף למות ואכן התוצאות היו קשות - הוא הפך נכה ואנה לטיסיה נשארה מצולקת איבדה את היופי שלה וסיימה סגורה בבית משוגעים. גם הסצנות האילה היו חזקות משחק מעולה לכל אורך הדרך של אנג'ליק

אהבתי גם את סצנת הסיום איך שמרסלו רמדיוס והילד ישבו על הספסל וצפו באנה לוסיה עושה תרגילים על הבדים, ולבסוף מרסלו ניגש אלייה והם מתנשקים

סוף מושלם לטלנובלה מושלמת

אני בהחלט אתגעגע

evglev1

Well-known member
מנהל
זה הדבר הכי מרגיז כשדמות טובה ניצלת ממחלה אבל נרצחת

גם מותה של ארנסטינה היא ניצחון של אנה לטיסיה שאפשר להגיד הרגה אותה.

לגבי סולדד אם היא מקבלת נגיד 10 שנים, יכול להיות שהיא לא תחיה את הזמן הזה, ועובדה שבמחר ולתמיד הצבועה קיבלה 50 שנה על חטיפת ליליאנה, אבל אין מה להשוות, מדובר בסימום והתעללות נפשית ואז גם הבינוני מבית הפשעים, יש גם שלוש רציחות ש-50 שנה על כל אחת. אבל כאמור הבחירה הייתה של סולדד, חוץ ממריאנו, אף אחד לא רצה להשאיר אותה בכלא.

הילד של אנה לטיסיה ומרסלו באמת הפתעה, אבל נחמד שהוא החזיר את איינקי למוטב לאחר שהוא נזכר איך בילה אביו.

מדהים שאנה לאורה בסוף הורגת את וולנטין מהגנה עצמית כדי שלא ירצח את רמירו, חבל על נרינה, אבל מילדים כאלה היא לא הייתה מקבלת אהבה ממילא.

החלום של סנטיאגו-מרסלו של כאילו הרפתקה בה מרסלו מציל את סנטיאגו והדיאולוג ביניהם שהם החליטו להתאחד והשיא שהוא אומר לאנה לוסיה שהוא מרסלו גרסיה.

הלעג של אנה לטיסיה שצועקת לדוד במקום אנה לאורה ואנה לוסיה מצחיק. והחלום של אנה לטיסיה שהיא מאושרת עם מריאנו מפחיד, היה אפשר לחשוב שחודשים משטרה לא מצאה אותם. מריאנו אמנם נכה, אבל וירדיאנה מקבלת אותו והם יחד.

faery18

New member
בהחלט אפשר לומר שאנה לטיסיה הרגה את ארנסטינה

הסצנה של איניאקי והילד הייתה ממש חמודה

לגבי נרינה לפחות היא זכתה באהבתו של תדאו

ולגבי אנה לטיסיה ואיך שהשתיקה את אחיותיה
מצאתי גם תמונה זזה של זה חח זה גדול

faery18

New member
אני רוצה להרחיב עוד קצת בקשר למרסלו גם בהקשר לתגובות שלכם

יבגני ורנת בשירשור הקודם.
אני הבנתי שהפיצול שלו נבע לא רק מהתאונה או רק מהגידול אלא מהשילוב של השניים - מסתבר שבילדותו הוא כן היה טוב לב ורגיש אבל ההשפעות הרעות של אבא שלו ואנה לטיסיה ממש השחירו את ליבו. אחרי התאונה שהוא היה נטול זיכרון הוא בעצם היה הוא עצמו מבלי ההשפעות הרעות שחווה במהלך השנים. ברגע שהתווסף גם גידול לכל העניין פתאום הוא השתנה ממרסלו של פעם לסנטיאגו של היום וההיפך. וידוע הרי שגידול במוח בהחלט משפיע על התנהגות. ברגע שהגידול הוצא אז בעצם המוח של סנטיאגו חזר לתפקד בצורה נורמלית כשהתוצאה היא שהזיכרון חזר לו לצמיתות באופן מלא וכמובן גם הרגשות הטובים חזרו אליו בעקבות החום והאהבה שאנה לוסיה ורמדיוס הרעיפו עליו כך שבעצם נוצרה התמזגות.

זה בגדול התובנות שלי מהדמות הכל כך מיוחדת והלא רגילה הזאת של מרסלו/סנטיאגו. גם סבסטיאן עשה פה עבודה מעולה ללא ספק
עכשיו ברור שבמציאות זה נדיר לראות מקרה כזה אם בכלל אבל צריך לזכור שזו טלנובלה והעיקר שהדמות הזו הייתה מעניינת וסוחפת לא פחות מהשלישייה

ובקשר לנרינה לא חושבת שנתנו רק רמזים כי הראו אותה עם תדאו מספר פעמים ביחד. היה ברור שהם סיימו בזוגיות
אהבתי גם שחביאר סלח לחולייטה ולקח אותה לאכסנייה

ובאשר לרודריגו באמת חבל עליו. אני דווקא הייתי משדכת אותו לרמדיוס גם בגלל הרקע המשותף אחרי הגילוי שרודריגו היה זה שעזר להציל את מרסלו אחרי התאונה

יפה גם שנירמלו את מריבל בסוף
למדה בדרך הקשה חח

evglev1

Well-known member
מנהל
התסריטאית מאמינה במכות בראש

גם התאונה והחבטות של אבריסטו יצרו את סנטיאגו ומחקו את כל מה שמרסלו ספג מאביו ומאנה לטיסיה וגם הנפילה של מריבל שסוף סוף קיבלה את מה שרצתה להופיע במקום אנה לוסיה, כי אנה לוסיה העדיפה להיות עם מרסלו בניתוח מאשר להופיע לפני קהל, ומריבל קיבלה את הקרדיט, אך גם את ניסיון ההתנקשות של איינקי בשליחות אנה לטיסיה ודווקא המכה הזאת גרמה לה להעריך את חוויאר ולהפסיק לחלום על רמירו ולקנא באנה לוסיה ועכשיו גם באנה לאורה. אם כי כמובן שאם היו חייבים להרוג דמות טובה או לפחות לא רעה ממש, הייתי מעדיף שארנסטינה תישאר בחיים ומריבל תמות.

גם חבל על רודריגו שיכול לממש את אהבתו ואנה לטיסיה לא נתנה, גם אנה לוסיה וארנסטינה לא נהנו מספיק זו מזו.

אהבתי את ההבנה של נרינה שהרי אמנם מהגנה עצמית אבל אנה לאורה הרגה לה את הבן ואנה לטיסיה רצחה לה את הבת, ואמנם הם היו ילדים כפויי טובה, אבל נחמד מצידה שלא פיתחה טינה כלפי המשפחה וטוב שיש לה את תדאו.

אהבתי שחולייטה הרגישה סיפוק מעבודה אצל וירדיאנה ולא התחילה להיות פרימדונה של החברה הגבוהה וכמובן שחוויאר קיבל אותה למרות הכול וסלח לה ובאמת לה יש יותר מזל מלנרינה לה יש בן אחד בכלא שהיא יכולה לבקר ובן אחד חופשי שהיא יכולה להנות ממנו. גם חשבון הנפש שלה מול וירדיאנה היה נחמד.

לגבי מרסלו וסנטיאגו זה אכן שילוב של כל מיני דברים, גם התאונה, גם הגידול וגם הניגוד בין הטבע שלו למה שאביו ניסה לעשות ממנו.

גם אהבתי שרמירו צוטט בדיוק כשפקונדו סיפר למרסלו שאדמונדו רצח את אישתו, כי כל חייו רמירו חשב שאימו התאבדה כשהיה תינוק והרגיש אשם, טוב שלא השאירו אותו עם המחשבה הזאת.

Renat Zeitune

New member
אני מעולם לא שמעתי שגידול משפיע על התנהגות וברוך השם

לא יצא לי להכיר באופן אישי מישהו עם גידול בראש לפחות לא זכור לי בגלל זה הפריע לי הקטע עם החלפת אישיות אבל מסכימה איתך לגבי סבסטיאן לדעתי עשה תפקיד מעולה יותר משאר תפקידיו הקודמים ואני נורא מסוקרנת מהתפקיד הבא שלו בטלנובלה החדשה שלו שגם תפקיד חדש שלא נראה לי שיצא לו לעשות, רודף שמלות אולי חוץ מהתפקיד שלו בשקרים כארתורו שהיה נשוי לרחינה והייתה לו אישה מהצד שבסוף ניתק עימה את הקשר וזה לא היה ברור איך זה הגיע שהוא הכניס שתי נשים להריון.
&nbsp
עצוב לי שרודריגו נשאר לבד כל חייו היה לבד סבל מבדידות כי לא זכה להיות עם ארנסטינה ועד שסופסוף הצליחו להיות ביחד המוות הפריד ביניהם, הסוף לא הוגן והתסריטאים לא היו צודקים כלפיו ובטח שלא עם מריבל שאם כבר לה לא הגיע סוף טוב לפי דעתי בכל אופן.
&nbsp
ואין לי מה לומר לגבי אנג'ליק בוייר היא הפתיעה אותי לטובה ושיחקה מעולה את השלישייה. עכשיו היא צריכה לחשוב על פרוייקט חדש ומעניין עם תפקיד רענן ומקורי כמו בן זוגה. היא רק צריכה לבחור נכון בתפקיד מאתגר ומעניין. אבל נראה שבינתיים היא לוקחת הפסקה מטלנובלות.
&nbsp
אני חייבת לציין לטובה את קרלוס דה לה מוטה, הוא שיחק מדהים את ולנטין וראוי להערכה מה שאי אפשר להגיד על השחקן רמירו פאוזמינו או מה שלא יהיה שם משפחתו, הוא אמנם חתיך אבל משחק חלש ועלוב בעיניי לא הצלחתי להתחבר לדמותו המתחסדת.
&nbsp
הפרקים האחרונים והסוף נראה אנחנו היחידות שאהבנו, הרבה קיטרו שזה נעשה רע ודחוס אבל אני אהבתי פרט לתוספת הבן של מרסלו ואנה לטיסיה, זה היה מאולץ ולדעתי נעשה בספונטניות וזה היה אמצעי כדי לרכך את אינייאקי. כבר היה עדיף שהיה נולד לו ילד ממנה וחוויאר היה מגדל אותו או המשפחה של אנה לטיסיה. אולי אנה לאורה ורמירו

evglev1

Well-known member
מנהל
בשקרים הוא לא היה רודף שמאלות

הוא ופפה נפרדה, אבל פפה נכנסה ממנו בהריון לפני זה ואז הוא הכיר את רחינה, התאהב והתחתן והוא אמנם דאג לילד שלו מהאישה הלא אהובה חוספינה, אך לא היה לו אומץ לספר לאישתו את האמת שהוא מצפה לילד. ושתיהן ילדו בו זמנית כי הלידה של הבת החוקית הוקדמה. והתסריטאים החליטו לשחזר את הסיפור וגם חרונימו כשהיה פרוד מרנטה היה עם מרינה והכניס אותה להריון ואחרי זה הכניס את רנטה להריון וגם מרינה ורנטה ילדו באותו זמן, רק שמרינה בניגוד לחוספינה/פפה/פינה לא ניצלה את זה כדי להפריד בין חרונימו לרנטה וכיבדה את מקומה של רנטה כאישתו, אבל בכל זאת התסריטאי/ת התעקשה שאחרי שרנטה סבלה מאם חורגת מהגהינום גם היא תהיה אם חורגת ודאגו להרוג את מרינה ושחרונימו ורנטה יגדלו את התאומות שלה.

התסריטאים לא היו צודקים לא עם רודריגו ולא עם ארנסטינה. לגבי מריבל אם לחולייטה מגיעה הזדמנות נוספת אז גם למריבל, למרות שחולייטה לא קיבלה בחזרה את תדאו ומריבל כן זכתה בחוויאר, אבל לפחות הולכת עם מקל, כך שלא יצאה לגמרי בלי עונש.

גם אותי אנג'ליק בויאר הפתיעה לטובה, לאחר שלא סבלתי אותה בתהום של תשוקה ולא אהבתי אותה בחיים שגנבו ממני ולולא הסדרה הייתי נשאר עם הדיעה המוטעית שהיא שחקנית גרועה והמשחק של שלושת האחיות היה מדהים.

את קרלוס דה לה מוטה אני רואה בפעם הראשונה בתפקיד של רשע, אם לא להחשיב את תפקיד השיח הערבי רודף השמלאות בלב פראי, אבל השיח לא היה רוצח. קלרוס דה לה מוטה הצליח עם וולנטין לשדר את אותה הרוך של הדמויות שלו בשיכורה מאהבה ומחר ולתמיד, רק שבהן הוא באמת היה כמו שהוא שידר, ופה זאת הייתה מסכה, ממש קשה לעקל עד כמה הוא היה רשע וצבוע. סחטיין לרמירו שעלה על ההצגה שלו, כי הוא העמיד פנים כל כך יפה שהיה קשה לדמיין שוולנטין רשע ואכזר.

גם לא הבנתי בשביל מה היה צריך להכניס ילד של מרסלו ואנה לטיסיה. אם כי ידעו להסביר איך אנה לטיסיה הסתירה זאת מכולם, אך עדיין נראה המצאה של הרגע האחרון.

faery18

New member
לפי המאמר הזה אם זה באיזור מסויים אז כן זה משפיע

http://www.mosheattia.co.il/מנינגיומה-פרונטלית-שינויי-התנהגות-בע/

לגבי הסוף, בגדול כמעט בכל טלנובלה פרק אחרון יוצא מעט דחוס כי תמיד צריך להספיק לסגור את כל הקצוות. ולגבי ארנסטינה קראתי תגובות בויוה ואנשים לקחו את זה יותר מידי קשה. היה אחד שעוד שנייה בכה חח אז נכון זה מבאס במידה מסויימת אבל לא הכי מפתיע לאור מצבה הבריאותי של הדמות, ואנשים זכרו רק את זה משום מה ולא את כל האקשן שהלך והסופים הטובים של הזוגות הראשיים. מבחינתי העיקר שארנסטינה זכתה להתאחד עם נכדתה האובדת לפני שמתה והעיקר שכל הרעים נענשו והראשיים הטובים זכו לסוף מאושר

ואגב, זוכרת שדיברנו על הבגדים החושפניים של אנה לטיסיה? אז הנה בפרק האחרון היא סיפקה תשובה ממוקדת כשאמרה למריאנו שכל יום היא הייתה לובשת בגד נועז יותר וחושפני יותר כדי לפתות אותו וכדי שסופסוף ישים לב אלייה

evglev1

Well-known member
מנהל
תודה על המידע, אז מסתבר זה הגיוני

לגבי ארנסטינה זה חשוב כי זאת הצלחה אדירה של אנה לטיסיה, גם העובדה שסולדד בכלא למרות שכולם אולי חוץ ממריאנו סלחו לה, השאיר טעם רע.

המתח בפרק האחרון בהחלט היה נהדר.

למעלה