איסבל
פרק ראשון

faery18

New member
טוב אז צפיתי אתמול בפרק הראשון(והארוך!חח
)ומה שבעיקר

שבה אותי זו האווירה התקופתית
הנופים המרהיבים הארמון הכל נראה בהתאם לתקופה
אהבתי גם את הדמות הראשית איסבל, רואים שיש לה אופי ושהיא לא נותנת שאף אחד ירמוס אותה
למרות כל הקשיים היא נשארת חזקה, בניגוד לאחיה אלפונסו שנראה יותר חלש. שניהם נערים טובים בני מלכים שנעקרו מביתם ונשלחו לחצר המלך(אנריקה אחיהם למחצה)בהוראת חואנה אישתו כדי "לשמור אותם קרוב" כדי שהיא תוכל לוודא שהכתר יעבור ליורשת העצר שלה שהיא בכלל לא בת המלך.

איזה רוע לב של המלך וחואנה איך שהם לא נתנו לאיסבל ואלפונסו לראות את המשפחה שלהם ארבע שנים
רק מאוחר יותר תמורת התואר של אלפונסו חואנה דיברה עם אנריקה שייתן להם רשות לבקר וגם אז הם מצאו את אמא שלהם במצב ממש לא טוב ואחרי שנייה כבר היו צריכים לחזור כשהמלך שוב רצה להשתמש בהם כי שמע שיש נגדו קנונייה. ממש משחקים בהם כמו בכלי משחק
אבל אהבתי את השבועה שאיסבל נדרה לאחיה שיבוא יום וכל מי שהשתמש בהם הזיק להם והרחיק אותם מהיקרים שלהם ישלם
קיבלנו לזה רמז עבה עוד בהתחלה עם הסצנה שאיסבל מוכתרת למלכה לפני שחזרו אחורה בזמן, שאגב הייתה סצנה ממש יפה ומרגשת.

מה שכן, יכלו לדלל את מינון הסצנות הפרובוקטיביות שהיה די מוגזם+לא אהבתי את שתי ההערות האנטישמיות שנשמעו
אבל בגדול אהבתי
בעיקר כי מדובר על תקופתית מושקעת שמעבירה את רוח התקופה בצורה אמינה וכיף לראות. ככה שבינתיים אמשיך איתה גם בשבוע הבא מקווה שימשיך לשמור על עניין

אגב אהבתי את הפתיח והמנגינות

evglev1

Well-known member
מנהל
המלכה ששלחה את קולומבוס לגלות את אמריקה

היא אותה המלכה שגירשה את היהודים בספרד, כי שני האירועים היו ב-1492, כך שההערות האנטישמיות מייצגות את התקופה שלא יודע אם הסדרה תגיע לתקופה הזאת אבל 18 שנה אחרי ההכתרה 1474 הוצא צו גירוש ליהודים.

אז באמת אנריקה אכזרי כלפי אחיו שכנראה אחיו למחצה כי קשה לי להאמין שהוא כל כך אדיש לאימו. בהחלט מסכנים לראות אחרי ארבע שנים את אימם שלא מזהה אותם ואלפונסו שפצ'קו והארכיבישוף בונים עליו הוא בהחלט חלש אופי.

האווירה התקופתית בהחלט יפה.

מכיוון שלא צפיתי בלוסיה מחפשת אהבה וגם בערוץ TVE ראיתי רק חלקים של טלנובלות ששודרו בערוץ, אז היה מפתיע לשמוע את המבטא הספרדי ספרדי שלא דומה למבטא המקסיקני והדרום האמריקאי, אבל השפה היא אותה שפה לא הבדל כמו פורטוגזית ואפילו לא הניב הצ'יליאני השונה, רק המבטא.

faery18

New member
נקווה שלא יגיעו לתקופה הזו, לא נראה לי שיילכו כמעט 20

שנה קדימה.
&nbsp
וכן זה היה קצת מוזר בהתחלה לשמוע את המבטא חח שונה מאוד מהמבטאים הלטיניים. נראה לי שיש מילים שהם גם הוגים אחרת, אבל בטח נתרגל גם לזה

Don Nirtin

New member
ארוך?

ויוה אמרו בעצמם שכל פרק יהיה שעה וחצי לכל הפחות.

evglev1

Well-known member
מנהל
הם אמרו 70-80 דקות

והקדישו בדיוק 80 דקות, אבל למי שאף פעם לא ראתה פרק בסדרה קוריאנית ולא צפתה בפרק האחרון של מונטה כריסטו זה ארוך מאוד.

snirf

Active member
כדאי לדעתי לשלוח ולבקש מויוה

לשדר 2 פרקים בשבוע ולא אחד...בקצב כזה היא תסתיים רק בעוד 10 חודשים, מוגזם

אומנם נכון זו סדרה, אבל לא סדרה אמריקאית של 12-16 פרקים שזה לא נורא פרק בשבוע...כאן יש 39 פרקים! 3 עונות רצופות

אני אשלח, אבל צריך שעוד אנשים יבקשו

faery18

New member
מבחינתי זה דווקא נוח

אם היה משודר עוד פרק במהלך הסופ"ש לא חושבת שהייתי מספיקה לעקוב

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכים הפרק ארוך כמו שני פרקים

ובכל מקרה טוב שיש את השידור החוזר בליל שבת-ראשון בשביל הדתיים שלא מחוברים לאינטרנט.

9 חודשים זה בערך כמו טלנובלה של 180-200 פרקים 5 פעמים בשבוע.

faery18

New member
אכן,

וגם מבחינתי לא כזה משמעותי משך תקופת השידור שתהיה באמת יותר ארוכה מנובלה רגילה אבל סך הכל לא בהרבה.

למעלה