מלון הסודות

faery18

New member
עד פרק 65 - אז הרוצח של סכין הזהב הוא

בנחמין
צדקת יבגני
החבורה התקרבה לאמת(קצת אכלו את הראש עם כל כתבי החידה האילה
)עד כדי כך שבנחמין נלחץ נחשף בפני איסבל וחטף אותה
לא לפני שהשאיר הודעה כתובה לדייגו שאיסבל בוגדת בו - דייגו הגיב כמו חיה פצועה חח איזה מפחיד הוא היה ממש התחרפן איך שעשה שוב ושוב רוורס לדלת וניסה לפרוץ

עוד קודם לכן בוצעו עוד שתי רציחות
אחת של סופיה שרצחה את ביאטריס
למרות שהיא לא כזה תחסר היא הייתה די מעצבנת האמת
.. והרצח השני של בנחמין שרצח את המשרתת המסכנה
רק כדי לנסות להפיל את זה על סופיה כדי שהפקח יחשוב שהיא הרוצחת של סכין הזהב בנוסף לעוד פעולות שעשה כדי להוכיח את טענת השווא הזו. סופיה היא אכן רוצחת אבל ממש לא של סכין הזהב

איזה יופי לראות את מריסול דל אולמו בתפקיד אורח פה! לקח לי כמה שניות לזהות אותה בגלל התסרוקת אבל אחר כך מייד זיהיתי. כאמור זו לא התקופתית הראשונה שלה היא שיחקה גם בתשוקות לצד סוזנה גונזלס אבל עם מראה תקופתי אחר לגמרי כיאה לאותה התקופה
נראה שפליפה מכרכר סביבה כדי לשכוח את חורחה/מנואלה.

בקיצור, ממש מותח!! מעניין מה הולך להיות עם איסבל ובנחמין וסופיה וכולם!חח

Don Nirtin

New member
לא ממש הפתיעו פה

כי ברומנים למשרתים קלאסיים הרוצח הוא תמיד המשרת. תשאלי את אגתה כריסטי.

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא מפתיע שהקורבנות שנבחרו לא היה מקריים

כי היה נראה שזאת כמו אובססיה לרצוח בליל ירח מלא ובמיוחד כשניסו לרצוח את איסבל וחוליו הציל אותה ואז רצחו גבר, אז נראה כאילו העיקר לרצוח בליל ירח מלא ולא את מי, מסתבר שלא היה מדובר בסתם סטייה לרצוח אלא הרבה שנאה ונקמה ורצון להשתיק אנשים.

faery18

New member
הוא היה ווירדו כזה אבל לא חשדתי בו בגלל

הספויילר המוטעה שקראתי בטעות על סופיה כאילו היא הרוצחת של הסכין. בסוף יצא לי טוב כי בכל זאת יצאתי מופתעת אחרי שקראתי את הספויילר שלך בשירשור הקודם

evglev1

Well-known member
מנהל
לא ניחשתי, רק קראתי בתקצירים

אבל היה ברור שלסופיה אין את קור הרוח להיות הרוצח עם סכין הזהב, היא לא תחכה לירח מלא, ולא תהיה כל כך קפדנית. המכות על הגוף ומה שבנחמין לבש, היו רמזים. אבל חכי לפרק 66 כשתגלי מה היו המניעים של בנחמין.

Don Nirtin

New member
החגורה ממתכת שבנחמין לבש....

הייתה רמז עבה במיוחד. סורי, אבל לא הפתיעו אותי בזהות הרוצח.

faery18

New member
אני יודעת

עדיין לא ממש ברור אם בנחמין אכן התעלל בעצמו כדי להעניש את עצמו כי לא היה נראה שהוא מתחרט על מה שעשה במילותיו האחרונות

Don Nirtin

New member
71 או 72 לא זוכר מה היה הפרק של יום חמישי

איסבל כלואה על ידי חמות מהגיהינום - אמו של דייגו.
&nbsp
חוץ מזה היה די משעמם...... יאללה עוד שבועיים וקצת לסוף.

evglev1

Well-known member
מנהל
נחשף פרצופו האמיתי של רומולו

הוא לכאורה תמך בלימודי רפואה של איסבל, אך אמר שאיסבל חולמנית וחולמת חלומות שלא יתגשמו. וכדי למנוע את ההכרה באנדרס טרסה ניסתה להכריז על רומולו כמשוגע והדרך שרומולו מצא כדי להתגונן זה להרעיל את אישתו, מכיוון שמדובר בארסן, ייתכן ומישהו ניצל נגדו את הרעל שהוא קנה במיוחד לאשתו.

וגם מסתבר שהאיום במוות של הבונים החופשיים לא היה על רומולו, אלא רומולו עצמו איים ורומולו קיבל את השם שבשבילינו ממש לא מכובד אינקוויזיטור והיה לו מעמד ראשי במסדר. בקיצור בכל המשפחה רק אנדרס ואיסבל אנשים טובים.

Don Nirtin

New member
ופליפה.

כן בוגדני וחרמן ככל שיהיה, הוא לא הגיע לידי רציחה ולא הגיע למעשי נבלים כמו הוריו ואחותו סופיה.
&nbsp
והמקרה ההוא שבטעות רומולו והוא התקוטטו על מדרגות - אשמת רומולו בלבד.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם סופיה לא הייתה מגיעה לידי רצח אם הוריה היו אחראים

והיו לוקחים אותה לפסיכיאטר ולא משתמשים בשיגעון שלה כתירוץ למה היא לא יכולה לנהל את המלון כמו אביה ואימה בכלל רק חשבה על מה שאנשים יגידו ולכן גם כשהרופא אבחן אותה כמכורה היא לא לקחה אותה לטיפול גמילה.

Don Nirtin

New member
ברור

אבל מבחינת טובים ורעים - אני כולל רק את איסבל אנדרס ופליפה.
&nbsp
סופיה לחלוטין שייכת לצד הרעים.

evglev1

Well-known member
מנהל
פליפה אמנם לא רצח במזיד, אבל הוא חוזר למוטב

ולא ייאמן בזכות הכנופייה של האחים ארנס שבראשם האחות מנואלה / חורחה. יש לזכור כשפליפה שתל אצל אנדרס את הסכין שבנחמין שתל אצלו, הוא ידע שהוא אחיו ולא בחר בו במקרה, אלא קיווה להרוג שתי ציפורים במכה אחת.

למעלה