אווה לה טריילרה

Don Nirtin

New member
אווה לה טריילרה

שבועיים אחרונים.

(ועוד יומיים, אם במידה ולאווה יש 122 פרקים)

Don Nirtin

New member
עד 110

ביי אלסה.
&nbsp
כולם מתכוננים לחתונה המיותרת של וירחיניה. אדריאנה בהיריון. הזוג מונטוורדה מיותרים. מרלן נעשית מטורפת. ארמנדו פחות או יותר מוותר על החברה שלו. אסטבן ונואמי בריב מיותר שקמילה צריכה לסבול. פביולה דואגת לציורים הלא מעניינים שלה. ונראה לי שאנה וריינלדו יסיימו ביחד כי נו, צלע מיותרת במרובע אהבים שאינו רע...... נראה לי שזה הכיוון.
&nbsp
אה, וביי אלסה.

evglev1

Well-known member
מנהל
די ברור שאנה וריינלדו יהיו ביחד

שניהם צלע שלישית טובה, למרות שאנה החביאה את המכתב של בטי. ובגלל שהם ידידים קרובים של אווה ופבלו הזוגיות תשאיר אותם בקרבתם.

הזוג מונטרוורדה לא ברור אם בסוף ימותו או יהיו בכלא, אבל זה באמת לא מעניין.

מעניין על ממה ארמנדו חושב לחיות, שלא אכפת לו לוותר על החברה ולפשוט רגל, הוא לא דאג לעצמו לחשבונות בחו"ל כמו מרלן.

Don Nirtin

New member
111

אכן יש 122 פרקים לפי תקצירי הפרקים. איך הגיעו ל122 אין לי מושג.
&nbsp
ארמנדו מונטס נורה בפעם השנייה בסדרה הזו. וירחיניה המסכנה
בעצם לא.
&nbsp
אווה פבלו והילדים ממש סצנה יפה ביחד

&nbsp
ו...... שמישהו ישמיד את מרלן כבר.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן 122 פרקים

מתנת יום ההולדת של ויוה בשבילי זה פרקים אחרונים בהגורל של אווה ובמלון הסודות באותו יום.

לא ייאמן צדקת נראה שמתפתחת זוגיות בין דייגו לפביולה כשנראה לי בהתחלה שפביולה מבוגרת בהרבה מדייגו והם לא מתאימים כזוג בגלל פער הגילאים.

Don Nirtin

New member
אני שועל טלנובלות ותיק

כבר מההתחלה ידעתי שהם כנראה יסיימו ביחד. גם ככה הם לא באמת אחים ביולוגיים אז זה לגמרי בסדר. גם אם פבלו ואווה יתחתנו, זה לא אומר שאסור להם לנהל רומן.

evglev1

Well-known member
מנהל
העניין הוא שלמרות שהם באותו בית ספר

לפי הגילאים פביולה נראתה תלמידת תיכון ודייגו תלמיד יסודי, אבל מסתבר שהשחקנית של פביולה רק לפני שנתיים שלוש, שיחקה ילדה בגיל של דייגו במלכת הלבבות.

למעלה