מלכת הלבבות 1-2

Don Nirtin

New member
מלכת הלבבות 1-2

צריך לסמן ספוילר על פרקים באתר של ויוה?

אני בכל אופן אומר שזה נראה טוב בינתיים. לפחות את הקלישאה של איבוד הזכרון שמו על ההתחלה.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא נראה לי שיש צורך לכתוב ספוילר

רוב הגולשים או כבר צפו או לא מעוניינים. האמת סדרה נהדרת, בחירה מצויינת שלך לוותר על סנטה דיאבלה וכן לצפות במלכת הלבבות.

Don Nirtin

New member
מה עם בגוף אחד?

גם זה באתר. בא לי לבדוק את הטלמונדאיות שפספסתי.
&nbsp
סנטה דיאבלה - הצצתי אתמול לאיזה פרק. לא הבנתי מי האח של מי מרוב שהם מסובכים עם עצמם, אז עדיף ככה, לא?
&nbsp
מה שכן, ברברה של סנטה דיאבלה היא אשתו של ויקטור במלכת הלבבות, נכון?

evglev1

Well-known member
מנהל
בגוף אחד מצויינת

אבל אולי אחרי שאתה גומר לראות את חורחה לואיס פילה משמש כסמרטוט הרצפה של אריקה דה לה רוסה, אולי לא יהיה לך מיד חשק לראות אותו משמש סמרטוט הרצפה של וונסה ויאלבה. עוד משהו שעלול להרתיע אותך, הוא שדוד מהשיבה הביתה (המבוגר לא הילד) משחק שם את המקביל לאריק אליאס (אנטוניו) בעל החיים ועל המוות. אבל סך הכול אהבתי אותה יותר מעל החיים ועל המוות שבבגוף אחד בניגוד לעל החיים ועל המוות, נתנו הסבר לחילופי הנשמות, ואדריאנה אגילר (הגוף המושאל) הייתה ובן הזוג שלה היו דמויות עם בשר ולא אנשי מערות כמו בעל החיים ועל המוות. אם כי מצד שני ללורנה רוחאס ז"ל היה אופי והיא הייתה אישה חזקה וחורחה לואיס פילה סתם אדם חסר אופי ופחדן, דמות די דומה לארמנדו, אם כי ארמנדו בפרקים הראשונים היה הרבה יותר אכזר. וגם הבת הבכורה המקבילה של וונסה וילאלבה בעל החיים ועל המוות, הייתה מעצבנת כמעט כמו אדריאנה בהגורל של אווה.

סנטה דיאבלה בהחלט מתוסבכת, מישהו כתב שהמטרה לא ליצור הגיון אלא להפתיע את הצופה, בכל מקרה אני חושב שסנטה דיאבלה ומישהו צופה בך לא מתאימות לז'אנר הטלנובלות.

ברברה מסנטה דיאבלה היא אכן אישתו של ויקטור במלכת הלבבות, ובניגוד לקריקטורה שלה בסנטה דיאבלה, במלכת הלבבות יש לה דמות רצינית.

אגב באתר ויוה גם לשחקנית שמשחקת את קלרה הבת של ניקולס וריינה וגם על פביולה מהגורל של אווה כתוב ששמה של השחקנית הוא ניקול אפולוניו, אבל הן ממש לא נראות דומות, האם זאת אותה השחקנית או רק שם זהה?

Don Nirtin

New member
כן, זו אותה אחת

לגבי בגוף אחד - אני בינתיים אחכה קצת כי רק עלתה. לויוה יש מנהג להשאיר סדרות חצי שנה- שנה עד שהיא מורידה אותן.

Don Nirtin

New member
אגב עוד מוכרת לי במלכת הלבבות

בתור אמה החורגת של ריינה - אשתו הבורה והמטומטמת של מריו סימארו בעל החיים ועל המוות. רוסלינדה רודריגז שמה.
&nbsp
וראיתי בקרדיטים שגם הנרי זאקה בפנים. שחקן נהדר.

Don Nirtin

New member
ועוד מוכר

גספר מסנטה דיאבלה ומה שמו במלאך ושטן. בתפקיד די אנמי וכנראה זמני.

Don Nirtin

New member
ועוד אחד - פבלו אזר

שבאופן אירוני לחלוטין הוא גם שיחק בעל החיים ועל המוות וגם שחקן טלמונדאי ותיק.

Don Nirtin

New member
פרק 3

אני עדיין באמצע הפרק, אבל הסצנה שבה אסטפניה נפגשת עם סוסנה וסוסנה מזכירה את השם של גרטה ואסטפניה מחייכת חיוך עצוב.........
&nbsp
נראה לי שאני שועל טלנובלות ותיק כדי להבין שגרטה היא למעשה בתה של אסטפניה ולמעשה ויקטור גזל אותה ממנה כדי שסוסנה תגדל אותה.

למעלה