סיכום שבועי

faery18

New member
אני חושדת כי כמה זמן כבר לוקח לסדר, אבל מקווה שאתה צודק

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם

דבר טוב שקרה השבוע: הביקור של האחיינית שלי והעובדה שטראמפ אמר שאין לו העדפה לפתרון של שתי מדינות לשני עמים.

דבר רע שקרה השבוע: הדרישה של טראמפ לחכות עם הבנייה באיו"ש, מה שמקשה על קיום ההבטחה למפוני עמונה. והשגריר המיועד שבתשאול החליף את עורו ואף לתומך נלהב של מדינה פלסטינית.

דבר הזוי שקרה השבוע: שהליכודניקים שמתנגדים למדינה פלסטינית כמו ישראל כץ ודוד ביטן כעסו על כך שבנט לחץ על ביבי בנושא.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שנסראללה איים עלינו ואמר שנפנה את הכור בדימונה, אחרת הוא יכול להפוך אותו לנשק נגדינו.

דבר מפתיע שקרה השבוע: -

טלנובלת השבוע: הלוחמת, מלון הסודות, אהבה ועונש, אהבה לאור ירח, הגורל של אווה, W, צ'אליקושו.

תכנית השבוע: פוליטיקה, פגושת העיתונות.

שחקן/ית השבוע: ג'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי, קלאודיה ראיה, טוטיה מיירלס, אלשנדי נרו, טניה חליל, אריק אליאס, אירנה אסואלה, דיאנה בראצ'ו, דניאלה רומו, דומיניקה פלטה, חורחה פוסה, אלחנדרו דה לה מדריד, לואיס קוטורייר, רחינה בלנדון, קרלוס ריברה, אילסה סאלס, מוראט יילדירים, נורגול ישילצ'אי, פק בו גום, קים יו ג'ונג, ג'ין יונג, אדית גונסלס, אראפ בטקה, חורחה לואיס פילה, אריקה דה לה רוסה, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, אלפרדו הווארקה, האן היו ג'ו, יי ג'ונג סוק, יי טה הוואן, ג'ונג יו ג'ין, פארייה אבג'ין, בוראק אוצ'יביט, מהמט אוזגור, אליף איסקנדר, אברו הלבאג'יאולו, בגום קוטוק ישראולו.

קניית השבוע: -

מאכל השבוע: ביסטרוגן, צלי.

משקה השבוע: מיץ אשכולית-אננס.

ציטוט השבוע: "ליברמן רוצה להישאר במשרד הביטחון כמה שיותר זמן ולכן הוא מגיב כפי שהוא מגיב". רינה מצליח מנתחת את הראיון שעשתה עם ליברמן ובמיוחד את האמירה שלו שביבי לא צריך להתפטר אם יוגש כתב אישום ושאמר שאפילו לכפות על אולמרט להתפטר זאת הייתה טעות.

שיר השבוע: הבחור הזה זה אני בהלוחמת, השיר אתה בגדת בי עם לינדה פס שויולטה התחילה לשיר בפרק 55 במלון הסודות.

מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: אין כזה
דבר רע שקרה השבוע: הליהוק לתפקיד ראשי את מיירין ויאנואבה ושאנהי פורשת מעולם הזוהר כדי להקדיש את עצמה לבנה, מנואל.
דבר הזוי שקרה השבוע: חלום מוזר שחלמתי על סבסטיאן ואנג'ליק
דבר מעצבן שקרה השבוע: שלוקח זמן לתקן את הפלאפון שלי ושאין לי נורת חיווי במכשיר והמכשיר היחיד שיש לו נורת חיווי ושהוא עד 2000₪ הוא גלקסי אלפא 5(A5).
דבר מפתיע שקרה השבוע: ששוקוונילה הצליחה לצאת מהכלוב בזמן שהייתי במקלחת. למרבה המזל הדלת הייתה סגורה.
טלנובלת השבוע: ניסיתי לראות דרך המחשב פרק מאנה כפול שלוש אבל הוא לא עובד.
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:סבסטיאן רולי ואנג'ליק בוייאר
קניית השבוע: מצע, אוכל וארגז צרכים לשוקוונילה
מאכל השבוע: תפוחי אדמה אפויים עם עוף מתובל בטחינה גולמית שהכנתי אתמול. טחינה גולמית ממש טעים וגם בריא
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

faery18

New member
תמונות יפות נראה ששוקוונילה התאקלמה בביתה החדש

לגבי האתר הפרקים כבר עובדים טוב כולל תרגום לפחות מכרום

היא מאוד אנרגטית וקופצנית

כל פעם שהיא מחוץ לכלוב אני רואה אותה רצה וקופצת כאילו שתתה מינימום קפה עם אוכל אנרגטי. וגם רצה בטיל למיטה שלי רק שנאלצתי לחסום את הגישה שלה כי היא עושה את הצרכים שלה שם. נראה לי שהיא התחברה אליי. מחר לוקחת אותה לוטרינר.
&nbsp
במחשב נייח בעבודה שלי זה לא עובד אבל בלפטופ שלי כן. בכל אופן הכי נוח לי זה דרך הסמארטפון ולא מחשב ויש לי אפליקציה של וואלה ויאודי רק שהמכשיר בתיקון.

faery18

New member
זה טוב זה אומר שהיא חזקה בריאה וחסונה חח

מקווה שאת ויבגני תשלימו בקרוב לפחות עד פרקי שישים קורים דברים ממש מעניינים שאני חייבת לשתף חח
נכון שהפרקים תמיד זמינים באתר אבל אם לא צופים פחות או יותר בעקביות קשה לזכור את כל הפלאשבקים ולחבר אותם במקביל לעלילה המרכזית. כשיש לי השלמות עם פער של יותר מחמישה פרקים ככה זה מרגיש לי. זו סדרה שצריך ממש לעקוב כדי להבין אותה טוב

evglev1

Well-known member
מנהל
את יכולה לשתף מי שלא ירצה ספוילרים לא יקרא

אם כי זה לא אותו דבר כשלא מגיבים.

faery18

New member
כן אין טעם להגיב לעצמי
אבל כשתגיע לפרקים

תפתח שירשור ואז כבר נמשיך להגיב

למעלה