בשורה טובה לאוהבי דניאל ארנס

Don Nirtin

New member
והעדיפו בכל זאת את מלון השעמום

evglev1

Well-known member
מנהל
מי יודע אולי ערוץ 24 מפעיל קשרים

כדי שלא ירכשו את לאס אמזונס כדי שכשהם יחליטו לשדר שוב את לאס בנדיטס, כמובן שוב מההתחלה וכנראה שוב לא עד הסוף, יהיו לזה צופים.

faery18

New member
איך שיעמום הסוד ממשיך להתפוצץץ

הגעתי עד לאיפה שאתם, מאוחר יותר אצטרף לשירשור
פרקים ממש טובים, נכון שהיה נחמד לו פליפה היה נמוג ונעלם חח אבל עדיין הטלנובלה מספקת את הסחורה לדעתי. כן חסר יותר קירבה בין חוליו לאיסבל אבל זו לא טלנובלה קלאסית ככה שלי היה ברור מההתחלה שהדגש הולך להתחלק בין המסתורין לבין הקשר ביניהם.
אגב, אותו ארתורו מאקאסיה שדיברנו עליו שמשחק בלהתעורר לצדך נכנס גם לפה! אני מבינה שהוא משחק את בן הדוד אלרקון

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אני נהנה מכל רגע

אבל אנחנו נהנו גם מבלב בהסערה בעוד ניר סבל אותה בשביל דניאלה רומו וססר אבורה. והסדרה ממש לא צפויה למשל הפיכת חסינטו לחלאה או סופיה שמסתבר שידעה הכול על אנדרס ופעלה כדי לשמור על שליטת המשפחה יחד עם אימה, כריסטינה הסחטנית ועכשיו נכנס גם הדוד של איסבל שמסתבר שרצה להרוס את המלון כדי לחפור ולחפש נפט.

Don Nirtin

New member
נרדמתי פעמיים באותו פרק

נדמה לי פרק 55.
&nbsp
ולפני זה גם לא ממש טרחתי לחזור אחורה בסצנות שראיתי בחצי עין.
&nbsp
הפעמים היחידות שבהם החזרתי לאחור היה כשראיתי שיש סצנה עם דניאלה רומו.
&nbsp
לכן- הטלנובלה לא מספקת את הסחורה בשבילי. יבגני צודק בזה שאני סובל סדרות רק בגלל שחקנים מסויימים, אבל היה נחמד אם היה גם שחקנים וגם עלילה אשכרה להינות ממנה.

evglev1

Well-known member
מנהל
פרק 55 נקטע כל פעם על ידי השירים של מימי פרלטה

עם החדרניות, שהיו אתנחתא קומית כמו הפסנתרן עם הכלבים שלו. ורק בסוף היה האקשן של אנדרס חושף שהוא יודע שהוא בן אלרקון.

אגב גם אני סבלתי את מישהו צופה בך רק בגלל הראשיים. בתקופתיות של טלוויסה ראית רק את אלבורדה או גם את אמור ריאל, או בעצם ראית את אמור ריאל כי השוונו ביחד בינה לבין החיים שגנבו ממני, כך שבאמת לדעתי הטרילוגיה של קרלה אסטרדה בתקופתיות יותר טובה ממלון הסודות, אבל עדיין מלון הסודות נהדרת לדעתי.

faery18

New member
התקופתיות של קרלה זה עילוי

גם אני לא הייתי משווה זה גם דברים שונים לגמרי.
אבל עדיין, מלון הסודות מאוד מעניינת וסוחפת

faery18

New member
זה נכון שהיא לא הייתה ממש מבוקשת אבל זה בגלל שאפחד לא באמת

העלה על דעתו שאחרי שנים ויוה יחזרו פתאום לרכוש קומדיות מקסיקניות. ועוד אחרי שדילגו על הקומדיות של לוסרו פרננדו וסילביה - אנשים כבר התייאשו. אם היו יודעים אני בטוחה שהיא הייתה מאוד מבוקשת גם בגלל דניאל אראנס שהרבה אוהבים אותו.
&nbsp
גם אני מאוד רציתי את לאס אמזונאס אבל אם לא היא אז שמחה שזו הגיעה, חששתי שיביאו את המועמדת שאני יודעת שיש לה ביקוש בגלל סילביה אבל עם כל הערכתי לסילביה לפי הפרומו זה נראה משעמם וכבד והייתי קוראת לזה סדרה ולא טלנובלה.

למעלה